Úvod Tech

Tech

Čerstvé správy o najlepších (a niekedy najhorších) novinkách z hardvéru, aplikácií a oveľa viac. Od spoločností ako Google a Apple po malinké start-upy. Android, iPhone či novinky od Samsung, Huawei.

Spotify resetovalo heslo 350 000 používateľom, dôvodom je únik dát

Časť z 300 miliónov ľudí, ktorí používajú hudobnú službu Spotify, si musela zmeniť heslo bez toho, aby o to sami požiadali. Krok z preventívnych bezpečnostných dôvodov iniciovala samotná hudobná služba.
video

Samsung VÝZVA: Kto bude mať nižší tep? TECHBYTE alebo Draho?

Ako dokážete otestovať inteligentné hodinky s možnosťou merania tepu? S Galaxy Watch3 sme neboli bicyklovať ani behať. Namiesto toho sme skúsili niečo iné.

Galaxy A12 a Galaxy A02s: Samsung odštartuje rok 2021 cenovo dostupnejšími smartfónmi

Samsung má začiatkom budúceho roka predstaviť a uviesť do predaja novú generáciu vlajkového modelu Galaxy S21 Ultra. Nepôjde o jedinú novinku.
emui

EMUI 11 pre smartfóny Huawei. Výrobca zverejnil, kedy začne rozposielať aktualizácie

Spoločnosť Huawei predstavila na septembrovej konferencii HDC 2020 novú verziu užívateľského prostredia EMUI 11, ktoré postupne doručí vybraným zariadeniam.

Ako sa vyhnúť rozbitému displeju? Najlepšie riešenie je aj to najjednoduchšie!

Fakt, že najčastejším problémom stojacim za servisovaním smartfónu je rozbitý displej nie je tajomstvom. Takto tomu predítete.

Poco M3 oficiálne: Stredná trieda so 6000 mAh batériou za priateľskú cenu

Sesterská spoločnosť výrobcu Xiaomi predstavila nový smartfón Poco M3, ktorý sa snaží zaujať atraktívnym pomerom medzi cenou a ponúkanou výbavou.

Sygic ponúka doživotnú navigačnú licenciu za výrazne nižšiu cenu, akcia platí len pár dní

Slovenská spoločnosť Sygic odštartovala predaj doživotných licencií pre svoju navigačnú aplikáciu (Android a iOS) so zľavou až 83 %. Black Friday akcia platí len krátko, do 29. novembra.

Apple pripravuje iPad Pro s OLED displejom, predstavený by mohol byť v druhej polovici 2021

Už dlhšie sa povráva o tom, že spoločnosť Apple pracuje na tabletoch iPad, ktoré budú využívať nový typ Mini-LED obrazoviek.

Elon Musk predbehol Billa Gatesa: Je z neho 2. najbohatší človek planéty

Elon Musk je odteraz druhým najbohatším človekom planéty. Podarilo sa mu predbehnúť spoluzakladateľa spoločnosti Microsoft, Billa Gatesa.

Budúcoročný Huawei P50 Pro by mal nakoniec poháňať 5 nm čipset Kirin 9000

Spoločnosť Huawei predstavuje každoročne dva vlajkové smartfóny z modelového radu P a Mate. Pred pár týždňami sme spoznali Mate 40 Pro.

Únik do virtuálneho sveta: Vyskúšali sme VR súpravu Oculus Quest

Okuliare pre virtuálnu realitu sa za posledné roky dokázali modifikovať takmer do dokonalosti. Sú hojne využívané v rôznych oblastiach, často aj pre zábavu.

Slovenskí operátori vydražili 5G frekvencie: Zaplatili za ne vyše 100 miliónov eur

Slovenskí operátori sa zúčastnili dražby frekvencií vyčlenených aj pre 5G siete. Aukcia bola úspešne ukončená, najviac frekvencií získal...

PlayStation 5 trpí zvláštnym problémom: Na bočnom paneli sa objavuje prepálené miesto

Prví majitelia novej konzoly PS5 hlásia bizarný problém. Na bočnom paneli sa z vonkajšej strany objavuje tmavšie miesto pripomínajúce prepálenie.

Samsung Galaxy Z Fold 3 vraj dorazí v júni. Okrem iného ponúkne aj podporu pre S Pen

V poradí už tretí Fold nielenže ponúkne podporu pre S Pen, ale taktiež bude mať inteligentné pero zabudované vo svojom mohutnom tele.

TikTok má prvého používateľa, ktorý dosiahol métu 100 miliónov sledovateľov

Na vlne rýchleho rastu sociálnej siete TikTok sa zviezlo mnoho osobností, ktoré sa na nej rozhodli pôsobiť. Popri hercoch, celebritách a ďalších známych tvárach však najväčší úspech dosiahlo dievča menom Charli D'Ameliová.

Ostatní práve čítajú