Úvod Tech

Tech

Čerstvé správy o najlepších (a niekedy najhorších) novinkách z hardvéru, aplikácií a oveľa viac. Od spoločností ako Google a Apple po malinké start-upy. Android, iPhone či novinky od Samsung, Huawei.

Ilustračný obrázok

Huawei prichádza s fantastickým nápadom, chce ponúknuť smartfón s „all-screen“ snímačom odtlačkov prstov

O čo konkrétne ide? Jednoducho povedané, Huawei chce, aby ako snímač slúžil nie jeden konkrétny bod, ale rovno celý displej.

Xiaomi vyrobí fakt všetko: Inteligentná záchodová doska má Wi-Fi a dokáže vás rozoznať

Xiaomi je akousi Ikeou východu. Prináša jeden zaujímavý produkt do domácnosti za druhým. Inteligentná záchodová doska je toho pekným príkladom.
youtube

Vedeli ste? Takmer 90 % všetkých videí na YouTube nikdy nedosiahne ani len 1 000 zhliadnutí

YouTube je denne zahltený doslova gigantickým množstvom videí. Smutným faktom je, že takmer 90 % z nich nikdy nedosiahne ani len 1 000 zhliadnutí.

Huawei chystá Watch Fit, lacnejšie inteligentné hodinky s AMOLED displejom

Spoločnosť Huawei by mala v priebehu septembra obohatiť trh s nositeľnou elektronikou o nový produkt. Volať sa má Watch Fit a pôjde o inteligentné hodinky.

Kórejskí výskumníci tajne predali Číne OLED technológiu: Chytili ich a už sedia

Dvaja výskumníci pracujúci pre Samsung Display a jeden externý partner sa koncom minulého týždňa ocitli v rukách polície.

Očakávané špecifikácie Google Pixel 5: Väčšia RAM, slabší procesor

Už dlhší čas sa špekuluje, že Pixel 5 neponúkne vlajkový procesor. Namiesto toho sa má o jeho pohon postarať Snapdragon 765G od Qualcommu.

VIDEO: Takto vyzerá Xiaomi Mi 10 Ultra so 120 W nabíjaním a 120 Hz displejom!

Xiaomi už dnes predstaví svoju novú vlajkovú loď. Reč je, pochopiteľne, o Mi 10 Ultra, špičkovom smartfóne nabitom tými najpokročilejšími technológiami.

Google Mapy hlásia návrat do hodiniek Apple Watch. Zmizli z nich pred 3 rokmi

Spoločnosť Google stiahla v roku 2017 bez bližšieho vysvetlenia svoje mapy z hodiniek Apple Watch, ktoré fungovali ako rozšírenie aplikácie Google Mapy pre smartfóny iPhone.

Samsung Galaxy Watch3 získali prvú aktualizáciu: Odteraz dokážu merať okysličenie krvi

Samsung len minulý týždeň predstavil nové inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch3, ktoré už stihli získať vôbec prvú aktualizáciu.

Používate smart hodinky Fossil? Očakávajte príchod dôležitej aktualizácie

Hodinky značky Fossil s operačným systémom WearOS od Google možno nie sú najpredávanejšie, no určite ich používa množstvo spokojných zákazníkov.

Sony vstáva z mŕtvych: Po rokoch očakáva zisk z predaja smartfónov

Divízia smartfónov Sony dlhé roky prežívala nepriaznivú finančnú situácia. Japonský výrobca elektroniky však nikdy nestratil vôľu pokračovať.

Apple žaluje malú firmu: Logo hrušky sa vraj príliš podobá na ich logo

Apple zažaloval malú spoločnosť Prepear, ktorá používateľom pomáha objavovať nové recepty, plánovať jedlá, pripravovať zoznamy a plánovať donášky jedál.

OnePlus naznačuje príchod Android 11, takéto zmeny máme očakávať

Dočkáme sa nového dizajnu užívateľského rozhrania, vylepšeného tmavého režimu a dokonca aj dlho očakávanej funkcie Always-on Display.

Do GeekBench sa dopracoval najvýkonnejší variant Xiaomi Mi 10 Ultra. Ako si viedol?

Zariadenie je v prostredí GeekBench známe ako Xiaomi M2007J1SC a je vybavené až 16 GB RAM, čo znamená, že ide o jeho najvýkonnejší variant.

OnePlus Nord získava ďalšiu aktualizáciu, vylepšuje nielen fotoaparáty

Nedávno predstavený OnePlus Nord získava ďalšiu softvérovú aktualizáciu. Reč je o aktualizácii pre OxygenOS, konkrétne na verziu 10.5.4.

Ostatní práve čítajú