Úvod Tech

Tech

Čerstvé správy o najlepších (a niekedy najhorších) novinkách z hardvéru, aplikácií a oveľa viac. Od spoločností ako Google a Apple po malinké start-upy, ktoré by ťa mohli zaujímať. TECHBYTE TECH má pre teba všetko, čo potrebuješ vedieť deň čo deň.

Motorola začala z neznámeho dôvodu opäť vyrábať tablety

Motorola je späť s novým Moto Tab, AT&T exkluzívom. Ako už ale bolo zaznamenané portálom 9to5Google, Moto Tab nie je ničím špeciálnym.

Amazon Music pridáva podporu Google Cast

Portál TechHive ako prvý spozoroval, že Android aplikácia Amazon Music dostala v novom update aj podporu pre Chromecast.

Lietajúce autá podľa všetkého zablúdia k oblohe už v roku 2019

Po mesiacoch klebiet a dohadov Geely, materská spoločnosť Volvo, získala lietajúce auto Terrafugia, čo prináša vozidlá, ktoré budú namiesto po zemi cestovať vo vzduchu, o krok bližšie k realite.

Apple sa opäť stáva najväčším výrobcom hodiniek

Apple je zaz a znova na samom vrchu v hodinkovom biznise za posledný štvrťrok, podľa tvrdenia portálu Canalys. Apple rozoslal 3,9 milióna hodiniek, čo robí pre spoločnosť tento štvrťrok tým najsilnejším v roku 2017.

Máte problém s vaším Face ID v kombinácii so slnečnými okuliarmi? Skúste toto

Face ID od Apple by malo fungovať v úplnom poriadku pri väčšine druhov slnečných okuliarov. Ak ste ale jeden z tých majiteľov okuliarov, s ktorými Face ID nevie pracovať, nezúfajte - všetko dokáže zmeniť len pár nastavení.
Firefox Quantum

Firefox Quantum je tu: Vyskúšaj úplne nový a mimoriadne rýchly prehliadač

Firefox Quantum je novým a dlho očakávaným prehliadačom, ktorý vznikol pod záštitou neziskovej organizácie Mozilla. Prehliadač bol doteraz dostupný iba ako beta verzia, čo už neplatí.
SpotMini

Boston Dynamics má nového robotického psa: SpotMini je žltý a menej desivý

Boston Dynamics je pozoruhodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou pokrokových robotov. Tohto tvorcu asi najviac preslávilo dielo menom Spot, za ktorým sa ukrýva akýsi robotický pes. 

Nový update má vyriešiť problémy s obrazovkami iPhone X

Dnes spoločnosť Apple potvrdila problém týkajúci sa obrazoviek iPhone X zariadení, ktoré sa v chladnom počasí stávajú nespoľahlivými. 

Twitter zvýšil maximálnu dlžku zobrazovaného mena na 50 znakov

Chcete mať na svojom Twitteri super dlhé meno alebo chcete meno s určitou tématikou? Twitter vám umožňuje si nejaké také meno vyskladať z 50-tich znakov, čo je nárast o 30 znakov oproti pôvodnému povolenému množstvu.

Nahradí iPhony rozšírená realita? Apple pracuje na revolučnom produkte

Kalifornský výrobca elektroniky hodlá už onedlho priniesť novinku, aká má ambície prekonať úspech iPhonu.