Úvod Tech

Tech

Čerstvé správy o najlepších (a niekedy najhorších) novinkách z hardvéru, aplikácií a oveľa viac. Od spoločností ako Google a Apple po malinké start-upy. Android, iPhone či novinky od Samsung, Huawei.

Koncept Samsung Galaxy S10

Galaxy S10 a S10 Lite a S10+: Poznáme ceny, nebude to lacné!

O chystaných novinkách, Galaxy S10 a všetkých jeho verziách, toho vieme naozaj veľa. Chýbala tu však jedna veľmi dôležitá informácia – cena. To sa zmenilo včera.
Bluetooth slúchadla od Xiaomi

Nestoja ani 30 €: Tieto Bluetooth slúchadlá od Xiaomi vyzerajú úžasne!

Dosluhujú tvoje staré slúchadlá a obzeráš sa po niečom, s čím by si ich vedel nahradiť? Kúsok od Xiaomi funguje cez technológiu Blutooth.

Firefox 64: Lepší manažment kariet a inteligentné odporúčania

Najvošia verzia Firefoxu pre desktopy a systém Android - Firefox 64 - je tu. Aktualizácia so sebou priniesla niekoľko šikovných vylepšení, medzi ktorými nájdeme aj vynovený manažment kariet či inteligentné odporúčania.
BMW i4

BMW investuje do fabriky až 200 miliónov €, bude v nej vyrábať elektromobil i4

Fabriku v nemeckom Mníchove čaká komplexná modernizácia, aby bola pripravená na produkciu elektrického sedanu BMW i4.
Sundari Pichai

Šéf Google: Neplánujeme vytvoriť čínsky vyhľadávač, no ani to nevylučujeme

Sundar Pichai potvrdil, že Google nemá v pláne vytvoriť špeciálny vyhľadávací systém pre Čínu, ktorý by zovierala prísna štátna cenzúra. Teda aspoň zatiaľ nie.
fotky

Google Fotky upravili podmienky neobmedzeného zálohovania obsahu

Google Fotky sú bez pochýb vynikajúcou, ak nie vôbec najlepšou službou, čo sa zálohovania fotografií a videí týka. Okrem toho tu je inteligentné vyhľadávanie, albumy, zdieľania a najnovšie aj tlačené Fotoknihy. 
xiaomi mi mix 3

Preteky o prvý 5G smartfón môže nakoniec vyhrať Xiaomi

5G siete predstavujú novú úroveň bezdrôtovej komunikácie s prenosovými rýchlosťami až 10-násobne vyššími v porovnaní so 4G LTE. Operátori začnú tieto siete uvádzať do prevádzky v roku 2019, resp. skôr v roku 2020.

Prvé informácie o Huawei P30 Pro: 38 Mpx senzor a väčší displej!

Huawei len nedávno spustil predaj svojej najnovšej vlajkovej lode, Huawei Mate 20 Pro a už tu máme prvé informácie týkajúce sa vlajkového modelu pre budúci rok.
Huawei Nova 4

ZOZNAM: Toto je vraj technická špecifikácia Huawei Nova 4!

Čínskou sociálnou sieťou Weibo koluje zoznam technickej špecifikácie, ktorá vraj patrí už netrpezlivo očakávanej strednej triede Nova 4 z dielne Huawei.
google+

Google+ skončí ešte skôr než sa čakalo: Nová chyba ohrozila 52,5 milióna ľudí

Po tom ako chyba v sociálnej sieti Google+ ohrozila informácie pol milióna používateľov sa Google rozhodol, že svoj projekt odstaví k augustu 2019.
vyrazy v google

Čo Slováci v roku 2018 vyhľadávali najčastejšie? Pozri si rebríčky od Google!

Len nedávno sme spoznali rebríček najlepších videí na YouTube za rok 2018, ktoré zaujali Slovákov, a teraz sa môžeme pozrieť aj na najvyhľadávanejšie výrazy v slovenskom Google. Rebríček je zostavený v niekoľkých kategóriách.

Do Office 365 pre Mac prichádza niekoľko skvelých vylepšení!

Do Office 365 pre Mac prichádza niekoľko skvelých funkcií, z ktorých dve sú určené výhradne pre najaktuálnejší operačný systém od Apple - macOS Mojave.
iPhone XS

Dodávateľ súčiastok pre Huawei: Ak si naši zamestnanci kúpia iPhone, dostanú pokutu

Spojené štáty, Európa a ďalšie krajiny sa dostávajú do čoraz väčšieho sporu s Čínou. Teda presnejšie, s čínskym výrobcom Huawei.

ANKETA: Prvý smartfón s fotoaparátom priamo v displeji je tu. Ako sa vám páči implementácia?

O tom, že sa výrobcovia smartfónov chystajú presunúť predný fotoaparát priamo do displeja sme vedeli už nejaký čas.

POZOR: Slovenský expert upozorňuje na aplikáciu, ktorá ľuďom cez PayPal kradne stovky eur!

Majitelia Android zariadení by sa mali mať na pozore. Na škodlivú aplikáciu upozornil slovenský bezpečnostný expert z ESETu, Lukáš Štefanko.

Ostatní práve čítajú