Úvod Recenzie

Recenzie

Recenzie zariadení, príslušenstva či rôznych gadgetov od veľkých aj malých spoločností sú na TECHBYTE.sk obľúbeným obsahom, ktorý tvorí veľkú časť toho, čomu sa venujeme.

RECENZIA Huawei FreeBuds Pro: Lepšie budete hľadať len ťažko

Trh s bezdrôtovými slúchadlami sa mení častejšie než trh s telefónmi, tabletmi či notebookmi. Stoja Huawei FreeBuds Pro za to?

RECENZIA Xiaomi JIMMY JV65 Plus: Dôkaz, že fantastické bezdrôtové vysávače nemusia byť drahé

Xiaomi JIMMY JV65 Plus je najnovším prírastkom do rodiny bezdrôtových vysávačov. Na rozdiel od drahšieho JV85 Pro sa vyznačuje nižšou cenou.

RECENZIA HONOR Watch ES: Osobný tréner na vašom zápästí za prijateľnú cenu

V našej redakcii sme opäť mali možnosť otestovať jedno z najnovších nositeľných smart zariadení. Tentokrát ide o inteligentný náramok od výrobcu HONOR, konkrétne o model Watch ES.

RECENZIA: Motorola Edge+ Výborná výdrž aj výkon, 108 Mpx fotoaparát nesklame

Značka Motorola je na našom trhu úspešná vďaka podareným smartfónom strednej triedy s priateľskou cenou. Tento rok sa však rozhodla vrátiť medzi špičku - vlajkové lode, a to s modelom Edge+.

RECENZIA Samsung Galaxy S20 FE: Správna cena za správnu výbavu z neho robí TOP voľbu pre rok 2020

Už roky sa výrobcovia najprémiovejších smartfónov spoliehajú na kombináciu skla a kovu. Aj napriek tomu, že ide o krehkejšie kombo je medzi ľuďmi obľúbenejšie lebo pôsobí... no, prémiovejšie.

RECENZIA Samsung Q950TS QLED (2020): V čom je špeciálna TV za cenu auta?

Samsung Q950TS predstavuje snahu Samsungu pripraviť skutočne prémiové zariadenie pre tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí mohli byť aj napriek tomu, že by si ju mohli dovoliť, na vážkach.

RECENZIA Samsung Galaxy Z Fold 2: Ak skladací telefón, tak jedine tento!

Samsung Galaxy Z Fold 2 je prvou lastovičkou v snahe dostať sa k skladacím smartfónom, ktoré by plnohodnotne nahradili klasické smartfóny.

RECENZIA FIIDO D11: Je toto najlepší elektrický bicykel do 1 000 €?

Spoločnosť FIIDO možno nepoznáte a nie je sa čomu čudovať. Ide o relatívne mladú spoločnosť, ktorá sa postupne dostáva aj do Európy.

TEST Honor 9X Pro: Slušná stredná trieda, ktorá zaujme nielen kvalitnými fotoaparátmi

Honor 9X Pro sa vyznačuje nádherným dizajnom, kvalitnými fotoaparátmi, slušným výkonom a priaznivou cenovkou, ktorá sa aktuálne pohybuje okolo 230 €.
hodinky

RECENZIA Huawei Watch GT2e: Solídne hodinky, pri ktorých zabudnete na nabíjačku

V marci tohto roka priniesol Huawei na náš trh športovo ladené inteligentné hodinky Watch GT2e, ktoré okrem iného zaujali slušnou cenou. Predávať sa začali za 199 eur, v súčasnosti sa však dajú kúpiť za ešte nižšiu cenu. 

Recenzia JIMMY JV85 Pro: Otestovali sme najvýkonnejší vysávač produkcie Xiaomi

Bezdrôtových tyčových vysávačov produkcie Xiaomi, teda presnejšie jej podznačky JIMMY, sme mali možnosť vyskúšať už niekoľko. Tentokrát však Xiaomi zdvihol latku o niečo vyššie – svojou novinkou JIMMY JV85 Pro.

RECENZIA Samsung Galaxy Watch 3: Najlepšie hodinky pre Android!

Nové inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch 3 prinášajú späť otočnú lunetu, dospelý dizajn a bohatú funkcionalitu. Stoja však za vyše 400 €?
video

RECENZIA Samsung Galaxy Note20 Ultra: Profesionálny nástroj pre ľudí s citom pre dizajn

Samsung Galaxy Note20 Ultra je tu. V redakcii TECHBYTE sme ho za uplynulých 7 dní preverili tak, ako sa patrí. Oplatí sa kúpiť? Čítajte!
Samsung Galaxy Note20 Ultra

Testujeme Samsung Galaxy Note20 Ultra: Máš otázky? Pýtaj sa + prvotné pocity!

Samsung pred týždňom predstavil novú generáciu svojho najprémiovejšieho „bežného“ (čítaj neskladateľného) smartfónu – Samsung Galaxy Note20 Ultra.

Xiaomi JIMMY JV83 Pet: Spoľahlivý pomocník, ktorý vám bude vždy poruke

Spoločnosť Xiaomi nevyniká len v oblasti smartfónov, ale aj rozličných doplnkov či pomocníkov do domácnosti, ako už všetci dobre vieme.

Ostatní práve čítajú