Úvod Recenzie

Recenzie

Recenzie zariadení, príslušenstva či rôznych gadgetov od veľkých aj malých spoločností sú na TECHBYTE.sk obľúbeným obsahom, ktorý tvorí veľkú časť toho, čomu sa venujeme.

RECENZIA FIIDO D11: Je toto najlepší elektrický bicykel do 1 000 €?

Spoločnosť FIIDO možno nepoznáte a nie je sa čomu čudovať. Ide o relatívne mladú spoločnosť, ktorá sa postupne dostáva aj do Európy.

TEST Honor 9X Pro: Slušná stredná trieda, ktorá zaujme nielen kvalitnými fotoaparátmi

Honor 9X Pro sa vyznačuje nádherným dizajnom, kvalitnými fotoaparátmi, slušným výkonom a priaznivou cenovkou, ktorá sa aktuálne pohybuje okolo 230 €.
hodinky

RECENZIA Huawei Watch GT2e: Solídne hodinky, pri ktorých zabudnete na nabíjačku

V marci tohto roka priniesol Huawei na náš trh športovo ladené inteligentné hodinky Watch GT2e, ktoré okrem iného zaujali slušnou cenou. Predávať sa začali za 199 eur, v súčasnosti sa však dajú kúpiť za ešte nižšiu cenu. 

Recenzia JIMMY JV85 Pro: Otestovali sme najvýkonnejší vysávač produkcie Xiaomi

Bezdrôtových tyčových vysávačov produkcie Xiaomi, teda presnejšie jej podznačky JIMMY, sme mali možnosť vyskúšať už niekoľko. Tentokrát však Xiaomi zdvihol latku o niečo vyššie – svojou novinkou JIMMY JV85 Pro.

RECENZIA Samsung Galaxy Watch 3: Najlepšie hodinky pre Android!

Nové inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch 3 prinášajú späť otočnú lunetu, dospelý dizajn a bohatú funkcionalitu. Stoja však za vyše 400 €?
video

RECENZIA Samsung Galaxy Note20 Ultra: Profesionálny nástroj pre ľudí s citom pre dizajn

Samsung Galaxy Note20 Ultra je tu. V redakcii TECHBYTE sme ho za uplynulých 7 dní preverili tak, ako sa patrí. Oplatí sa kúpiť? Čítajte!
Samsung Galaxy Note20 Ultra

Testujeme Samsung Galaxy Note20 Ultra: Máš otázky? Pýtaj sa + prvotné pocity!

Samsung pred týždňom predstavil novú generáciu svojho najprémiovejšieho „bežného“ (čítaj neskladateľného) smartfónu – Samsung Galaxy Note20 Ultra.

Xiaomi JIMMY JV83 Pet: Spoľahlivý pomocník, ktorý vám bude vždy poruke

Spoločnosť Xiaomi nevyniká len v oblasti smartfónov, ale aj rozličných doplnkov či pomocníkov do domácnosti, ako už všetci dobre vieme.

RECENZIA HONOR Magic Earbuds: Fantastické slúchadlá za rozumnú cenu

HONOR sa okrem cenovo dostupných smartfónov pre mladšie generácie venuje aj produkcii smart hodiniek, náramkov a po novom tiež laptopov či slúchadiel.

RECENZIA Huawei P40 Lite: Vydarený stred s perfektným fotoaparátom a nadpriemerným výkonom

Spoločnosť Huawei spustila na našom trhu predaj smartfónu P40 Lite (od 1. apríla), a to so sympatickou maloobchodnou cenou 299 eur. Dostupný je aj v ponukách operátorov (Orange, O2).

RECENZIA HONOR MagicBook 14: Ideálny spoločník do kancelárie a na štúdium?

Výrobca HONOR, ktorého prioritou je produkcia cenovo dostupných zariadení pre mladých ľudí, sa okrem produkcie smartfónov pomaly dostáva aj do iných segmentov.

RECENZIA Asus ZenBook 14 UX434: Druhý displej – na okrasu alebo skutočnú prácu?

Hlavným predajným bodom Asus ZenBook 14 UX434 je jeho adaptívny touchpad, ktorý okrem touchpadu slúži aj ako sekundárny displej. Stojí však za to?

RECENZIA Samsung Q70T QLED (2020): Rozumná kvalita za rozumný peniaz

Samsung Q70T QLED je televízor, ktorý hravo naplní všetky očakávania takmer každej domácnosti. Jeho obraz je nádherný, smart funkcií má "za vrece" a ponúka azda najkompletnejší balík vybavenia v tejto cenovej kategórii.

RECENZIA Huawei Mate 30 Pro: Úžasný hardvér, ktorý zatieni skromnejší výber aplikácií

Huawei Mate 30 Pro je fantastické zariadenie, ktoré brzdí softvérová vybavenosť. Dá sa na to zvyknúť? Testovali sme ho niekoľko týždňov.

RECENZIA Tronsmart Element T6 Max: 60 W reproduktor s mohutným hlasom

Tronsmart Element T6 Max je šikovný reproduktor vhodný takmer pre všetky príležitosti. Či je to ozvučenie kuchyne počas varenia, detskej izby alebo kľudne vonkajšieho priestoru, zvládne to.

Ostatní práve čítajú