Úvod Recenzie

Recenzie

RECENZIA Huawei P20 Pro: Prvé pocity po pár dňoch!

Huawei sa s troma fotoaparátmi, 6,1“ OLED displejom a umelou inteligenciou púšťa do boja s Galaxy S9, Xperia XZ2 a iPhone X. Podarí sa mu to?

Výsledok slepého FOTO testu: Samsung Galaxy S9+ roztrhal Huawei Mate 10 Pro

Rozhodli ste. Víťazom nášho slepého porovnania mobilných fotoaparátov je jeden z dvoch najčerstvejších počinov z dielne kórejského výrobcu spotrebnej elektroniky.

RECENZIA Samsung Galaxy S9+: Hi-tech šperk

Samsung pred nedávnom vyrukoval s dvomi novými smartfónmi. Oba nesú identický kabát, no majú mierne odlišné technické špecifikácie. My sme sa pozreli na ten väčší a zároveň i lepšie vybavený model.
video

VIDEORECENZIA: Týždeň som používal Samsung Galaxy S9+. Aký je a oplatí sa?

Keď Samsung predstavil nové vlajkové lode pre rok 2018, Galaxy S9 a S9+, mnohí ostali sklamaní, niektorí nahnevaní a niektorí naopak šťastní.

RECENZIA Huawei P smart: Fešák s ľudovou cenovkou

Súboj vo vytvorení smartfónu s tým najvýhodnejším pomerom medzi cenou a výbavou je každým jedným rokom čoraz ostrejší. Do hry prichádzajú noví hráči, čo logicky rozširuje ponuku, no zároveň medzičasom ubúda z dopytu.

RECENZIA Honor 7X: Veľký, pekný a dobrý smartfón

Krídlo čínskeho giganta Huawei prinieslo koncom uplynulého roka novinku, ktorá kombinuje povedomý priemyselný dizajn s ozrutnou uhlopriečkou či priemerným hardvérom.

RECENZIA Samsung Galaxy A8: Jeden z najlepších smartfónov s Androidom

Samsung ešte v závere uplynulého roka vyrukoval s novinkou, ktorú nazval Galaxy A8. Aká je v rukách?

Vyskúšal som smartwatch Fitbit Ionic a už si bez nich neviem predstaviť deň

Produkt s názvom Ionic reprezentuje prvý pokus americkej spoločnosti Fitbit preraziť aj v segmente takzvaných inteligentných hodiniek. Jej portfólio donedávna tvorili iba jednoduchšie fitness...

RECENZIA CAT S31: Odolný tank s poriadnou batériou

Americká spoločnosť Caterpillar v druhej polovici uplynulého roka vyrukovala s mobilnou novinkou, ktorú nazvala S31. Tento Android smartfón kombinuje low-end špecifikácie s nadštandardnou fyzickou odolnosťou, ktorú dopĺňa ešte aj odolnosť voči negatívnym účinkom vody

RECENZIA Nikon D500: Ideálny pre všestranného fotografa

Baví ťa fotografia? Nikon D500 ponúka dostatočne veľa funkcií a kvalitné spracovanie, ktoré tvoje hobby posunú na úplne inú úroveň.

RECENZIA HTC U11 life: Stredná trieda s pridanou hodnotou

Podobne ako iní etablovaní výrobcovia smartfónov, aj High Tech Computer prinieslo na pulty obchodov kompaktnejšiu či technologicky odľahčenejšiu verziu svojej minuloročnej vlajkovej lode.
Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 po 4 mesiacoch: Stále rovnaké zviera ako na začiatku!

Samsung je obrovská spoločnosť schopná chrliť tisíce zariadení každý jeden deň. Aj medzi tým hlukom rôznych modelov sa nájdu klenoty. Jedným takým je Galaxy Note 8.

Kúpil som si z Číny inteligentné hodinky za 100 €. Lepšie som nemohol spraviť, toto všetko ponúkajú!

Keď som sa rozhliadal po inteligentných hodinkách, mal som len pár kritérií, ktoré musia spĺňať.

Po rokoch fajčenia som začal používať IQOS. Ako dlho mi to vydržalo?

Spočiatku vo mne prevládala skeptická nálada, no keď som IQOS použil asi tak piaty, šiestykrát, vedel som, že mi klasická cigareta chýbať nebude.
video

VIDEO Aký je Huawei Mate 10 Pro po vyše 2 mesiacoch používania?

Keď som sa s Mate 10 Pro stretol prvýkrát, okamžite ma oslovil tým, ako je parádne poskladaný a ako prémiovo pôsobí v ruke.

Ostatní práve čítajú