Úvod Tech Smartfóny

Smartfóny

Pixel 2 XL má po novom sýtejšie farby a ochranu proti „burn-in“

Vylepšenie rozhrania prinieslo nové nastavenia farieb a navigačné tlačidlá, ktoré po určitom čase neaktivity samé stmavnú.

Samsung Galaxy S8 Active sa k nám pomaličky blíži

Galaxy S8 Active, odolná verzia Galaxy S8, príde neskôr tento mesiac do predajní spoločnosti Sprint a T-Mobile po počiatočnom období exkluzivity v spoločnosti AT&T.

HTC U11+ sa chváli priehľadným telom a výkonnou batériou. Chýba mu však jack

Konečne sme sa dočkali vylepšeného následníka HTC U11. Špekulovalo sa o ňom naozaj dlho a objavovali sa rôzne dohady o jeho vzhľade a špecifikáciách. Ktoré z nich boli teda pravdivé?

Hlavne ho poriadne držte: iPhone X je najkrehkejším iPhonom v histórii Apple

Nič nie je horšie ako pozerať sa na svoj telefón, ktorý sa nekontrolovateľne blíži k zemi. Horšie to je vtedy, keď na zem dopadne displejom a ty musíš aplikovať teóriu Schrödingerovej mačky a začať pracovať s verziou, že displej je zároveň rozbitý aj vcelku.

To je zárobok! Súčiastky 1 149 € iPhone X stoja len 308 €!

To, že pri kúpe nového zariadenia „preplácate“ jednotlivé súčiastky je jasná vec. Inak by predsa spoločnosti nedokázali fungovať, platiť zamestnancov, dopravcov alebo marketing.

OnePlus 5T bude pravdepodobne vyzerať rovnako, ako Oppo R11S

Mnoho ľudí nevie, že OnePlus je vlastnený spoločnosťou BBK Electronics, čínskym veľkovýrobcom technológií, ktorý taktiež vlastní aj výrobcu smartfónov Oppo. Po zistení tejto skutočnosti by vás vôbec nemalo prekvapiť, ak budú OnePlus a Oppo zdieľať rovnaký alebo prinajmenšom podobný dizajn.

Prví majitelia iPhone X sú sklamaní: Mnohí zariadenie vracajú

Nový iPhone X so sebou prináša niekoľko zmien, ktoré pár ľudí jednoducho nerozdýchalo. Hovorí o tom server Phone Arena, ktorý opísal sklamanie niekoľkých svojich čitateľov z novinky od Apple.

Bojíš sa o svoj nový iPhone X? Tu sú 4 spôsoby ako ho ochrániť

Len minulý piatok začal predaj zbrusu nových iPhonov X. Spolu s radosťou z nového telefónu však prídu aj drastické pády, ktorých opravy nie sú za lacný peniaz. Preto si prečítaj prehľad štyroch spôsobov, ako si svojho nového maznáčika ochrániť.

Šéf Apple: Ak si vieš dovoliť kávu, vieš si dovoliť aj iPhone X

Najnovšia vlajková loď Apple, iPhone X, na Slovensku stojí 1 149 €, miestami jej cena dokonca začína na 1 200 €. Šéf Apple, Tim Cook, si však myslí, že ak si každý deň môžeš dovoliť kávu, môžeš si dovoliť aj iPhone X.

VIDEO: Tomu sa hovorí smola. Nový iPhone X za 1 200 € je šmykľavý, spadol už mnohým a úplne sa rozbil

Najmenej traja ľudia z Číny už nahlásili a zverejnili zábery toho, čo sa stane, keď vám náhodou spadne nový iPhone X, ktorý sa na Slovensku predáva od 1 149 €, na mnohých miestach však až za 1 199 €. V Číne dokonca stojí vyše 1 250 €.