Úvod Tech Smartfóny

Smartfóny

Nevieš aký telefón si kúpiť? Má byť radšej s Androidom alebo iOS? Čo telefóny z Číny? Nič sa neboj, všetko máme v malíčku.

sony xperia

Sony reaguje na problémy s displejmi, ktoré sa dotýkajú vlajkových lodí Xperia

Niektoré vlajkové lode divízie Sony Mobile postihli nepríjemnosti týkajúce sa ich obrazoviek. Na displejoch sa objavili jemné pruhy, ktorých pôvod si nikto nevedel vysvetliť. Na avizované problémy si promptne posvietil sám výrobca. 

Huawei to rozbalí vo veľkom: Kirin 1020 má byť 2x výkonnejší než Kirin 970!

Čínsky gigant rastie rýchlejšie než sa čakalo. Tretí najväčší výrobca smartfónov na svete sa preto musí obracať viac a šikovnejšie než kedykoľvek predtým.
LG G7

Vyskúšali sme LG G7 ThinQ, aká je nová vlajková loď a koľko stojí?

LG G7 ThinQ včerajším dňom oficiálne vstúpil na slovenský trh, pričom sa už stihol objaviť aj v ponuke najväčšieho operátora. Novinka láka na super jasný displej, vynikajúci zvuk a tiež kapacity umelej inteligencie, ktorá je v poslednej dobe takmer všadeprítomná.
Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 bude nabitý novými funkciami: Zvuk sa bude šíriť displejom a viac!

Samsung pokračuje v prípravách svojej novej a zároveň jubilejnej vlajkovej lodi. Zariadenia radu Galaxy S totiž budúci rok oslávia svoje 10. výročie, čo chce výrobca patrične osláviť.

Muž (†45) si dal nabíjať dva telefóny: Jeden z nich vybuchol, stálo ho to život

Nazrinovi Hassanovi, šéfovi investičného fondu Cradle Fund, ktorý zastrešuje malajzijské ministerstvo financií sa stali osudné dva telefóny, ktoré mal neustále pri sebe.
Oppo find X

Oppo Find X: Dočkáme sa aj špeciálnej Lamborghini edície!

Krátko po tom ako Oppo predstavil svoju novú vlajkovú loď Find X, nás spoločnosť taktiež oboznámila aj s jej spoluprácou s výrobcom vysokovýkonných a špičkových automobilov - Lamborghini.
video

VIDEORECENZIA Honor 10: Je toto najväčšie prekvapenie roka?

Honor 10 je novinka z dielne dcérskej spoločnosti Huawei, ktorá na trh prináša veľkú porciu zaujímavých funkcií za rozumnú cenu.

FOTO: Je toto Samsung Galaxy S10? Má extrémne uzučké rámčeky!

Budúci rok bude pre rad zariadení Galaxy S predstavovať guľaté výročie. Vlajkové Android smartfóny od Samsungu totiž oslávia 10. narodeniny.
oppo find x

Oppo Find X dostal oficiálnu cenovku. Čínska rozhodne nie je

Priebehu včerajšieho dňa sme videli predstavenie smartfónu Oppo Find X, ktorý zaujal širokú technologickú verejnosť. Právom. Vlajková loď má výsuvnú konštrukciu, nemá zárez v displeji a dokonca ani snímač odtlačkov.

Samsung Galaxy S9 Plus Lite: Vraj príde cenovo dostupnejšia novinka

Čínsky certifikačný úrad, TENAA, chcene-nechcene zverejnil novinky týkajúce sa pripravovaného modelu z dielne juhokórejského Samsungu.

Huawei chce získať patent na skutočne bezrámčekový smartfón. Vyzerá fantasticky!

Na internet sa dostali informácie o novom patente od Huawei, ktorý opisuje polo-modulárny dizajn, ktorý by firme umožnil vyrobiť skutočne bezrámčekový smartfón, ktorý by bol aj naďalej odolný voči vode a prachu.

Huawei P20 Pro začína získavať dôležitú aktualizáciu: Toto prináša!

Vyzerá to tak, že Huawei P20 Pro je aspoň v Európe väčším hitom, než sme čakali. Len nedávno sa totiž výrobca pochválil, že sa mu podarilo predať 6 miliónov kusov novinky, čo je pre firmu obrovským úspechom.

Apple si verí: Očakáva 45 miliónov objednávok na 6,5“ iPhone s OLED displejom

Apple sa tento rok chystá predstaviť nie jeden, ani dva ale rovno tri rôzne modely iPhonov. Tvrdia to niekoľkí významní analytici, ktorí okrem toho tvrdia, že dva z týchto modelov ponúknu OLED displej, zatiaľ čo tretí, najlacnejší, príde s LCD panelom.
Android Oreo

Huawei P9 aktualizáciu na Android Oreo zrejme nedostane. Tu sú dôvody

Huawei sa môže pomaly pripraviť na kritiku zo strany užívateľov, ktorí vlastnia jeho vlajkovú loď z roku 2016. Huawei pre toto zariadenie zrejme neprinesie očakávanú aktualizáciu, čo vyplýva z komunikácie medzi technickou podporou a zákazníkom. 
Oppo find X

Oppo Find X prichádza s jedinečnou konštrukciou a OLED displejom bez zárezu!

Oppo Find X je novou vlajkovou loďou z Činy, ktorá prichádza s rekordným pomerom obrazovky voči telu a trojicou fotoaparátov, ku ktorým sa dostanete vďaka automatickému vysúvaciemu mechanizmu.

Ostatní práve čítajú