Úvod Tech Smartfóny

Smartfóny

oneplus 6

OnePlus 6 je blízko: Unikol očakávaný dátum jeho predstavenia!

OnePlus už tradične pokračuje vo vábení na svoju chystanú novinku, OnePlus 6. Čínska spoločnosť síce zatiaľ neprezradila, kedy dôjde k predstaveniu a ani to, koľko bude stáť.

Samsung Galaxy S9 a S9+ opäť môžeš získať s až 400 € zľavou. Stačí vymeniť starý telefón za nový

Samsung prináša pre všetkých, ktorí túžia po novom smartfóne Galaxy S9 alebo S9+, osvedčený finančný bonus spolu s možnosťou odkúpenia používaného telefónu.
Samsung Galaxy S7 edge

Aktualizácia Samsung Galaxy S7 a S7 edge na Android 8.0 Oreo bude meškať

Ak máš doma Samsung Galaxy S7 alebo Galaxy S7 edge, pravdepodobne už čakáš veľkú aktualizáciu na Android 8.0 Oreo. Bohužiaľ, vyzerá to tak, že si ešte budeš musieť počkať.

Apple je nespokojný: LG zrejme nebude schopný dodávateľ OLED panelov

Snaha kalifornského jabĺčka diverzifikovať svoj dodávateľský reťazec nejde podľa predstáv. Jeden z dvoch najschopnejších výrobcov OLED panelov má na krku problémy s ich produkciou, preto je spoločnosť Apple neistá v otázke, či ide o spoľahlivého obchodného partnera.

Nový Honor 10 kombinuje farebný trend, výrez v displeji a aj inteligentný foťák!

Značka, ktorá patrí pod giganta Huawei, prináša avizovaný Android smartfón. Honor 10 dostal moderne vyzerajúcu konštrukciu, slušný hardvér a aj umelú inteligenciu, ktorá nám uľahčí fotografovanie.

Huawei výrez v displeji testoval roky pred uvedením iPhone X

Huawei o možnosti implementácie výrezu v displeji do smartfónu vedel poriadne dávno. Čínska spoločnosť sa k tomuto ťahu odhodlala až pri tohtoročnej vlajkovej lodi.
nubia red magic

Nubia Red Magic oficiálne: Extravagantný hráčsky smartfón s kompromisom

Pod dcérskou značkou giganta ZTE vznikol nový smartfón, ktorý je zameraný na hráčov mobilných hier. Nubia Red Magic vyzerá veľmi dobre. Extravagantné, no nie prehnané prevedenie takto zameranému zariadeniu rozhodne patrí.

Nový iPhone má patriť medzi najlacnejšie: 6,1″ displej a cena 550 dolárov!

Spoločnosť Apple zatiaľ nepriblížila absolútne žiadny detail, ktorý by sa týkal očakávaných smartfónov iPhone pre rok 2018. Novinky budú predstavené až niekedy na jeseň, čo je nakoniec ešte poriadne ďaleko. 

iPhone X je obrovský úspech: Zarobil 5x viac ako 600 Android výrobcov dokopy

Apple je spoločnosť, ktorej sa rok čo rok darí vyrábať a predávať zariadenia, ktoré ľudia chcú. Chcú ich až natoľko, že vo svete biznisu doslova nemajú konkurenciu.
moto g6

Smartfóny Moto G6 oficiálne: Dostatočná stredná trieda za rozumné peniaze

Pokiaľ kupujete smartfón s ekonomickým rozumom a nutne nepotrebujete všetky extra parametre a vlastnosti vlajkových lodí, obyčajná stredná trieda pre komunikáciu a surfovanie postačí bohate.

Apple by mal tento rok predstaviť svoj prvý iPhone na dve SIM karty

Posledné špekulácie z technologických kuloárov nám naznačujú, že sa už o pár mesiacov môžeme tešiť na iPhone s miestom pre dve SIM karty. Dva z troch tohtoročných iOS smartfónov vraj ponúknu príležitosť využívať služby až dvoch rôznych mobilných operátorov.
bluetooth

Android P si zapamätá nastavenie hlasitosti pri bezdrôtovo pripájaných zariadeniach

Súčasné verzie operačného systému Android si nevedia zapamätať nastavenú úroveň hlasitosti pri konkrétnych zariadeniach, ktoré sú pripájané cez Bluetooth.
Moto Z Play

Moto Z Play z roku 2016 dostáva aktualizáciu na OS Android 8.0 Oreo

Motorola, vlastne vtedy ešte oficiálne Lenovo Moto Z Play, bol jedným z najlepších, ak nie rovno najlepší smartfón vyššej strednej triedy roku 2016. Krásny AMOLED displej, vynikajúca výdrž na jedno nabitie a MotoMod funkcionalita prišli na náš trh s vtedajšou cenou 449 EUR.

ASUS ROG má prísť aj medzi smartfóny: Ďalší hráčsky telefón na obzore!

Výrobcovia smartfónov veľmi radi skúšajú nové veci a chcú svoje zariadenia niečím okoreniť. Tým niečím má byť segment telefónov určených špecificky pre hráčov.

iPhone SE 2 je za rohom: Malý iOS smartfón zrejme čaká jarné predstavenie

Vyplnené tlačivo, ktoré žiada autorizáciu záhadných iPhonov, dáva najavo, že sa blíži predstavenie ďalšej generácie malého modelu SE. Nový iPhone SE 2 by sme mohli uvidieť už v priebehu aktuálne prebiehajúcej jari.

Ostatní práve čítajú