Úvod Tech Smartfóny

Smartfóny

iphone 8

Apple kapituluje: Vydá aktualizáciu, v ktorej si budeš môcť vypnúť spomalenie iPhonu!

Tak sa to stalo. Apple nakoniec neustál tlak verejnosti a prichádza s ďalším riešením.

Fitbit pridáva aplikáciu Coach na Xbox One a PC s Windows 10

Používanie aplikácie určenej na tréning vášho tela - Coach, vďaka jej verzii dostupnej ako na Xbox One, tak aj na PC s Windows 10 omnoho jednoduchšie.

Elegantný Honor 9 v parádnej zľave! Túto ponuku si nesmieš nechať ujsť

Asi len veľmi ťažko by ste hľadali výhodnejší pomer medzi cenou a výbavou smartfónu, ako ponúka jeden z najlepších kúskov zo súčasnej strednej triedy.

Je to tu: Poznáme všetky detaily prvého smartfónu so snímačom odtlačkov v displeji

Možno ste minulý týždeň zachytili informáciu o tom, že bol predstavený prvý smartfón so snímačom odtlačkov prstov uloženom priamo v displeji.

Dá sa to aj lacno! Elephone U Pro ponúka zakrivený OLED displej v krásnom tele

Zakrivené OLED panely už neponúka len Samsung. Ďalším výrobcom, ktorý sa púšťa do výroby podobných technológií je Elephone, spoločnosť, ktorá už s telefónom so zakriveným displejom má skúsenosti.

Samsung Galaxy X: Všetky informácie o skladacom telefóne na jednom mieste!

O tom, že Samsung pracuje na prototype skladacieho telefónu už vieme niekoľko mesiacov. Samotný výrobca si však sám nie je istý, kedy by ho mal uviesť na trh a či je v takom stave, aby to vôbec mohol spraviť.
Oukitel K10

OUKITEL K10 prichádza: 11 000 mAh monštrum kúpiš za šialene nízku cenu

Mobilné telefóny sú v dnešnej dobe pre mnohých nenahraditeľnou záležitosťou. Tí, ktorí na nich trávia najviac času by určite ocenili, ak by sa zlepšila jedna kľúčová vlastnosť – výdrž batérie.

HTC U11 EYEs oficiálne: Naleštená stredná trieda so 6″ displejom a duálnou selfie kamerou

Taiwanský výrobca HTC na ázijskom trhu oficiálne predstavil nového zástupcu z kategórie vyššej strednej triedy, ktorý priamo nadväzuje na vlajkovú loď HTC U11+ predstavenú koncom minulého roka. 

Apple: Staré iPady, MacBooky a hodinky nespomaľujeme, sľubujeme

Tým, že Apple koncom minulého roka potvrdil, že spomaľuje staršie iPhony medzi majiteľmi smartfónov rozpútal malú vojnu.

Apple má ďalší problém: Americkému kongresu sa nepáči spomaľovanie iPhonov

Situácia okolo kauzy spomaľovania iPhonov, k čomu sa Apple priznal ešte ani zďaleka nekončí. Do prípadu sa totiž obuli aj štyria republikáni zo Snemovne reprezentantov Spojených štátov.

Ostatní práve čítajú