Úvod Tech Aplikácie

Aplikácie

Baví ťa denne skúšať rôzne aplikácie, hry a iné vychytávky? Máme pre teba perfektné tipy na iOS a Android aplikácie.

Ako spraviť prírodu zaujímavou pre mladú generáciu? Kalifornská akadémia vied na to už prišla

Určite každý pozná ten bežný stereotyp asociovaný s dnešnou mladou generáciou, ktorá si radšej prezerá fotografie a príbehy ľudí na Instagrame a Snapchate, než aby sa zaujímala o nádhernú prírodu okolo nás.
Instagram

Instagram to dokázal: Mesačne ho aktívne používa 1 miliarda používateľov!

Spomínaš ešte na začiatky Instagramu? Nie? Obľúbená sociálna sieť, ktorá skončila v rukách Facebooku spustila svoju prevádzku v roku 2010 a aj to len na iOS zariadeniach.

Battle royale hit PUBG má viac ako 400 miliónov hráčov, dominujú smartfóny

Tvorcovia jedného z dvoch súčasných battle royale hitov oznámili, že ich majstrovské dielo už hráva takmer pol miliardy ľudí.

Ďalší „skvelý“ krok Facebooku: Automaticky spúšťané video reklamy v Messengeri

Facebook sa deň čo deň snaží prísť s novými spôsobmi ako zarobiť peniaze.

PUBG Mobile si po novom zahráš už aj z pohľadu prvej osoby!

Balíček pod označením 0.6.0 prináša viacero užitočných vylepšení vrátane first-person pohľadu, ktorý sa má postarať o okorenenie zážitku z hrania.

Google mapy už neponúkajú možnosť objednať si Uber

Ak rád cestuješ cez obľúbené aplikácie ako Uber, Liftago či Taxify, určite si postrehol, že sa v mestách, kde tieto služby operujú, objavili ich ponuky aj v Mapách Google.
westworld

Sťahuj mobilnú hru Westworld vytvorenú podľa rovnomenného seriálového hitu

Ak vašej pozornosti neunikol populárny televízny hit, americký westernový seriál s prvkami sci-fi menom Westworld, určite by ste nemali prehliadnuť rovnomennú mobilnú hru.
spravy na webe

Google spustil Správy na webe. Na SMS-ky odpíšete aj z počítača

Aj keď SMS-ky dávno vyšli z kurzu, stále sú v istej miere používané. Operátori ich rozhadzujú zadarmo spolu s voľnými minútami a prikláňajú sa k nim tiež starší užívatelia mobilných zariadení. 

Samsung vzkriesi aplikáciu Good Lock, umožní meniť prvky užívateľského prostredia

Aplikácia Good Lock sa vo svete smartfónov s logom Samsung objavila pred viac ako dvoma rokmi. Dostupná vtedy bola pre vlajkové lode Galaxy S6, Galaxy S7 a Galaxy Note 5. Aplikácia získala niekoľko aktualizácií, no neskôr na ňu kórejský výrobca zanevrel. 
melberry

Aplikácia, ktorá urýchli parkovanie. Slovenský projekt odštartoval v austrálskom Melbourne

Piati študenti, päť mesiacov. Tím mladých slovenských vývojárov takmer polroka pracoval na aplikácii, ktorá môže výrazne pomôcť pri hľadaní voľného parkovacieho miesta v zaľudnených mestách.
Instagram

Instagram skončil s upozorňovaním užívateľov na snímky obrazovky ich príbehov

Foto sociálna sieť Instagram začala vo februári tohto roka testovať zaujímavú funkciu.

Microsoft prerába: Xbox aplikácia pre Windows 10 bude viac zameraná na PC hráčov

Xbox aplikácia pre Windows 10 sa horlivo pokúšala o prelomenie bariéry medzi konzolami a počítačmi niekoľkými rôznymi spôsobmi - streamovacie služby, herný manažment a skupinový chat.

Google ťa po novom upozorní, keď všetci odmietnu tvoju pozvánku na udalosť

Google kalendár získava ďalšiu akutalizáciu len v krátkom slede po tej predchádzajúcej. Tentokrát sme sa však dočkali vylepšenia, ktoré by určite nikto z nás nikdy nechcel využiť.

WhatsApp mal dnes dopoludnia výpadok. Nefungovalo odosielanie správ

Ak ste dnes v neskorších ranných hodinách posielali cez aplikáciu WhatsApp správy, adresátovi nemuseli byť doručené. Rovnako nefungovalo prijímanie správ. Problém bol našťastie krátkodobý.
lawnchair launcher

Lawnchair Launcher opustil beta verziu, vyskúšaj prostredie v štýle Google Pixel

V kategórii launcher aplikácií, teda alternatívnych užívateľských prostredí pre smartfóny, sa už dávnejšie objavila nová vychádzajúca hviezda. Lawnchair Launcher konečne opustil beta verziu a prichádza v stabilnej podobe - verzii 1.0.

Ostatní práve čítajú