Úvod Tech Aplikácie

Aplikácie

Instagram prináša archiváciu príbehov a funkciu Stories Highlights

Instagram už dlhšie testoval niekoľko nových funkcií, ktoré majú prísť do obehu. Teraz platforma pre zdieľanie zážitkov a momentov vo forme obrázkov ponúkla používateľom nové spôsoby využitia Intagramových príbehov.

Samsung: Schovajte si heslo od telefónu do vašej dlane

V posledných rokoch sme sa dozvedeli o všelijakých spôsoboch, ako odomknúť svoj telefón, ako napríklad pomocou odtlačkov prstov alebo skenom tváre. Samsung však dostal kompletne nový nápad, ako zabezpečiť vaše milované zariadenie.

Inteligentné hodinky Fitbit dostanú poriadnu nálož nových aplikácií

Vyzerá to tak, že inteligentné hodinky Fitbit sa chcú rovnať, alebo chcú dokonca prekonať, zatiaľ najúspešnejšieho predajcu inteligentných hodiniek - Apple.

Messenger Kids: Nová verzia, v ktorej môžu chatovať deti pod 13 rokov

Facebook vydal novú verziu Messengeru, ktorá je zameraná priamo na vekovú skupinu detí pod 13 rokov. Volá sa Facebook Messenger Kids.

Spotify Premium teraz ešte výhodnejší ako Apple Music?

Spolu s blížiacimi sa Vianocami k nám prichádzajú aj rôzne zľavy na všetko možné aj nemožné. Výnimkou nie je ani Spotify, ktorý ponúka ročné predplatné Spotify Premium verzie len za 59 EUR, avšak na aktiváciu predplatného máte len tento december.

Facebook začne používať AI, ktorá má zastaviť potencionálne samovraždy

Umelá inteligencia od Facebooku bude predstavovať akúsi prevenciu pred spáchaním samovraždy. Softvér bude sledovať ľudí po celom svete.

Až 17 miliárd dolárov. Čínsky App Store zarába vývojárom slušné peniaze

Šéf kalifornského výrobcu spotrebnej elektroniky prezradil, koľko zarobili tvorcovia softvéru pre mobilné zariadenia s iOS vďaka obchodu pre čínsky trh.

Ušetri až 30 % dát: Táto aplikácia od Google ti s tým pomôže!

Spoločnosť Google uviedla do obchodu Play novú aplikáciu s názvom Datally, ktorú jednoducho musíš vyskúšať.
youtube

Sleduješ často videá? Rozšírenie F*ck YouTube sa ti môže hodiť

„Toto video nie je dostupné vo vašej krajine“. Nepríjemné hlásenie serveru YouTube sa nezobrazuje často, no určite ste sa s ním mnohí stretli.

4 platené aplikácie a hry pre tvoj iPhone, za ktoré momentálne nedáš ani cent

S dočasne nulovou cenovkou sú k dispozícii dve užitočné aplikácie a dve celkom zaujímavé hry.