Úvod Tech Konzoly

Konzoly

Fitbit pridáva aplikáciu Coach na Xbox One a PC s Windows 10

Používanie aplikácie určenej na tréning vášho tela - Coach, vďaka jej verzii dostupnej ako na Xbox One, tak aj na PC s Windows 10 omnoho jednoduchšie.

Microsoft už naďalej nebude predávať adaptér k Xbox One Kinect

Všetci vieme, že periférie Kinect vyzerajú, akoby neboli určené pre tento svet. Začalo to správou v októbri, v ktorej Microsoft oznamoval koniec výroby Kinectu. Smutné správy však pokračujú aj naďalej.

AKTUÁLNE: PlayStation 4 bola prelomená, možno prídu cheaty!

Majitelia PlayStation 4 tento rok dostanú veľmi nezvyčajný darček. Vývojárovi, ktorý sa nazýva SpecterDev sa totiž podaril husársky kúsok. Podarilo sa mu totiž obísť kernel v PlayStation 4 (firmvér 4.05).
call of duty

Call of Duty: WWII je najpredávanejšou hrou roka 2017. Zarobila cez miliardu!

Fanúšikovia hernej série Call of Duty sa s najnovším dielom vrátili do druhej svetovej vojny a nebolo ich málo. Vydavateľ Activison hlási, že titul Call of Duty: WWII už stihol zarobiť jednu miliardu dolárov.

Skupinový chat od Xboxu už aj na Android a iOS zariadeniach

Spoločnosť Microsoft, výrobca populárnej hracej konzoly Xbox, prednedávnom spustil testovanie skupinového chatu na mobilných aplikáciach Xbox pre zariadenia so systémami Android a iOS.

Aké zariadenie sa umiestnilo na prvej priečke svetového rebríčka podľa Google? iPhone X to nie je!

Spoločnosť Google zverejnila rebríčky najvyhľadávanejších informácií roku 2017. Hoci by mnohí čakali, že najvyhľadávanejším zariadením bude čerstvá novinka iPhone X, nie je to tak.

Nintendo: Za 9 mesiacov sme predali 10 miliónov kusov Nintendo Switch!

Jedna z najzaujímavejších konzol za posledné roky, Nintendo Switch, pokračuje v prekonávaní úspechov. Spoločnosť dnes oznámila, že predali 10 miliónov kusov. Koncom septembra pritom firma hlásila 7,63 miliónov predaných kusov.

Xbox One vám teraz prehrá videá na YouTube v 4K

Všetci vlastníci konzoly Xbox One sa môžu tešiť, keďže už tento týždeň dostane táto konzola podporu prehrávania videií na YouTube v 4K kvalite. Týmto Microsoft dokončuje svoju prácu na 100%, keďže Xbox One S mal už od vydania podporu 4K Blu-ray, nie však 4K YouTube.

Sony oslavuje: Predali 70 miliónov kusov PlayStation 4 a 2 milióny PlayStation VR

Japonský výrobca má poriadne veľký dôvod na oslavu. Spoločnosť uverejnila predajné čísla ich najväčšieho hitu, PlayStation. Ide o čísla, ktoré im na tvári vyčarili veľký úsmev, naopak, Microsoft sa až tak nadšene netvári.

Nintendo údajne opäť zdvojnásobí výrobu hracích konzol

Nintendo bude budúci rok vyrábať ešte viac Switch konzol. Táto informácia bola prezradená denníku Wall Street Journal anonymnými zdrojmi. 
nintendo

TOP 3 RETRO gamepady, ktorými môžeš ovládať svoj smartfón, tablet alebo Nintendo Switch

Ako sa vrátiť do čias minulých a zároveň pohodlne hrať modernú mobilnú hru? Bezdrôtové diaľkové ovládače uľahčujú digitálnu zábavu, no môžu byť zaujímavejšie viac, ako si myslíte. 

Kinect od Microsoftu končí, no jeho technológia aj naďalej zotrvá v iných zariadeniach

Mal rýchly vzostup, no akosi pomaly končí. Jeho odkaz a technológiu však budeme môcť vidieť v iných zariadeniach. Kinectu ako takému ale môžeme dať zbohom.

S novou aktualizáciou Nintendo Switch môžete nahrávať videá alebo presúvať dáta do novej konzoly

Posledná verzia firmvéru pre Nintendo Switch (4.0.0) je momentálne dostupná na stiahnutie a pre hráčov prináša nové, praktické a potrebné funkcie.

Nintendo má na krku problém: Ovládač k hernej konzole Switch vraj okopírovali

Japonský samuraj a jeho úspešná herná konzola budú čeliť nebezpečne vyzerajúcim komplikáciám.

Aktualizácia PlayStation 4 Pro umožní streamovať na Twitch vo Full HD a pri 60 fps

Nový firmvér poteší streamerov a bežným hráčom zase poskytne viac socializácie.

Ostatní práve čítajú