Úvod Elektromobily

Elektromobily

video

VIDEO Tank na kolesách: Tesla Cybertruck brázdila cesty, takto vyzerá futuristická novinka naživo

Nedávno predstavený elektrický pick-up Tesla Cybertruck bol zachytený na autentické video. Stalo sa tak v americkom meste Los Angeles.
Tesla Cybertruck

Tesla je spokojná: Cybertruck bude mať aj mexická polícia

O pick-up Tesla Cybertruck je nemalý záujem. A to ako zo strany spotrebiteľov, tak aj autorít. Dubajská polícia nebude jediná, ktorá ho zaradí do služby.

Tesla má nový mobilný Supercharger. Dieslové generátory nahradil Megapack!

Vyzerá to tak, že Tesla konečne zamávala dieslovým generátorom, ktoré využívala pri pojazdných nabíjačkách určených pre svoje elektromobily.

Prvá Tesla Model S prešla 1 milión kilometrov: Koľkokrát menili batériu?

Prvý majiteľ moderného elektromobilu Tesla Model S na ňom prešiel 1 milión kilometrov. Vo videu vysvetľuje, ako sa mu to podarilo a ako sa darí elektromobilu.

Polícia objednala Tesla Cybertruck. Pravdepodobne kvôli odolnosti

Polícia v Dubaji je okrem iného známa aj tým, že mužom zákona kupuje exotické služobné vozidlá. Už v minulosti ste mohli vidieť pár kúskov od Lamborghini či Tesly.

Fordu sa nepáči marketing Tesly: Ťahanie Ford F-150 do kopca nebolo fér

Elon Musk je známy tým, že má rád nezvyčajné marketingové aktivity. Jednou z nich bol aj test, v ktorom nový pick-up Tesla Cybertruck do kopca potiahla Ford F-150.
Tesla

Ako z iného storočia: Tesla Cybertruck má mať laserové stierače

Cybertruck nie je po chuti všetkým ľuďom, čo si uvedomuje aj Elon Musk. Aj napriek tomu ide o zaujímavý elektromobil, ktorému budeme radi venovať pozornosť.
Tesla Cybertruck

Automobilky sa môžu učiť. Tesla má cez 200 000 predobjednávok na Cybertruck

Elon Musk môže veselo otvárať šampanské. Americká automobilka Tesla má vraj na konte viac ako 200 000 predbežných objednávok na nový pick-up Cybertruck.
Tesla Cybertruck a Cyberquad

Štvorkolka ako dodatočná výbava. Tesla Cybertruck ponúkne nezvyčajnú možnosť

Pick-up Tesla Cybertruck prilákal obrovskú pozornosť. Dizajn nemá obdoby a záujemcovia si budú môcť priplatiť, aby dostali aj štvorkolku Cyberquad.
Strecha Tesla Cybertruck

24 km za deň: Tesla Cybertruck dostane solárnu strechu, ktorá zlepší dojazd

Vo výbave Tesla Cybertruck nebude iba elektrická štvorkolka. Šéf automobilky Elon Musk potvrdil aj to, že pick-up ponúknu spolu so solárnym strechou.
Tesla Cybertruck

Tesla Cybertruck OFICIÁLNE: 800 km dojazd, miesto pre 6 ľudí a maximálna rýchlosť 210 km/h

Spoločnosť Tesla dnes v skorých ranných hodinách nášho času verejnosti odprezentovala nový, elektrinou poháňaný pick-up, ktorý je - a to bez preháňania - jednoducho bláznivý. Minimálne svojim dizajnom.
Ilustračný obrázok

Autá budú inteligentnejšie: Pirelli vyvíja pneumatiku s 5G konektivitou

Jeden z najväčších výrobcov pneumatík ukázal novinku. Čerstvý kúsok od firmy Pirelli disponuje kapacitami, ktoré mu umožňujú komunikovať s 5G sieťami.
Audi e-tron Sportback

Toto je e-tron Sportback: Nová kupé verzia elektrického SUV od Audi

Nemecká automobilka Audi predstavila kupé verziu svojho SUV na elektrickú energiu. Novinka nesie názov Audi e-tron Sportback a má aerodynamickejší tvar.

Ako uhasiť horiacu Teslu? Budete potrebovať až 11 tisíc litrov vody

Elektromobily so sebou prinášajú skryté, resp. málo známe riziká. Jedným z nich je aj riziko požiaru pri nehode, ktoré je podstatne vyššie než pri tradičných automobiloch.
Ford Mustang Mach-E

Ford predstavil elektrický Mustang: Mach-e má dojazd až 600 km a lákavú cenu!

Dlhšie avizované SUV so značkou Ford, ktoré poháňa elektrina, je konečne na svete. Americká automobilka odhalila hneď niekoľko verzií Ford Mustang Mach-E.

Ostatní práve čítajú