Úvod Tech Internet

Internet

Alza tvrdí, že je najspoľahlivejšia. Takýto je názor Rady pre reklamu!

Najväčší eshop na Slovensku, Alza.sk, vo svojej staro-novej kampani tvrdí, že je spomedzi všetkých eshopov najspoľahlivejšia.

Huawei nám budúci rok predstaví 5G smartfón, vraj to bude Mate 30

Éra mobilných sietí ďalšej generácie klope na dvere. Súčasné 4G totiž onedlho začne pomaličky, ale isto nahrádzať citeľne rýchlejšie 5G.
facebook

Facebook chcel zájsť ešte ďalej: Od nemocníc žiadal informácie o pacientoch!

Facebook posledných pár týždňov čelí azda najtvrdšej kritike za svoju existenciu. Najnovším kúskom puzzle, ktorý na povrch vyplával až po zdĺhavom vypočúvaní šéfa sociálnej siete americkým kongresom, je informácia týkajúca sa azda najcitlivejších informácií.

Gmail čakajú obrovské zmeny: Táto funkcia tu chýba už dlho!

Webový Gmail sa niekedy v priebehu nasledujúcich týždňov dočká veľkej aktualizácie, ktorá so sebou prinesie nový vzhľad a funkcie.

Zuckerberg: Zbierame dáta aj o ľuďoch, ktorí na Facebooku nikdy nemali účet

Mark Zuckerberg, šéf najväčšej sociálnej siete na svete, včera pred americkým kongresom priznal, že jeho firma zbiera dáta aj od ľudí, ktorí na Facebooku nikdy nemali účet. Dôvodom má byť bezpečnosť.

Webový Gmail dostane nový dizajn, Google sľubuje čerstvé a čisté UI

Populárny e-mail klient, za ktorým nestojí nikto iný ako internetový gigant, má pred sebou obrovské zmeny.

Trvalo to 3 týždne: Slovenský programátor odfotil 366 tisíc .sk domén, vytvoril z nich jednorožca

Čo sa kreatívnych projektov týka, toto je jeden z tých najlepších. Slovenský programátor v uplynulých týždňoch spustil zaujímavý projekt zameraný na zistenie najpoužívanejších farieb na slovenských doménach.

Telekom predáva 1 Gbps internet: Má s ním problém, ľudia hlásia výpadky

Operátor Slovak Telekom od pondelka začal ponúkať nový balíček určený pre tých najnáročnejších zákazníkov využívajúcich optický internet Magio XL.

Zuckerberg poprel, že by ťa Facebook odpočúval cez mikrofón telefónu

Po internete koluje niekoľko neoverených informácií o tom, že Facebook (a pridružené aplikácie ako Instagram) odpočúva svojich používateľov kvôli lepšiemu cieleniu reklám.

POZOR: Orange hlási veľký výpadok mobilného internetu!

Najväčší slovenský operátor od dnešného rána bojuje s veľkým výpadkom mobilného internetu. Ten nemá fungovať vôbec alebo len veľmi pomaly v niekoľkých lokalitách po celom Slovensku.

POZOR: Písanie BFF do komentárov je hoax, neoverí to bezpečnosť účtu

Na slovenskej facebookovej scéne sa po vzore zo zahraničia začal raketovou rýchlosťou šíriť príspevok, ktorý má „overiť“ zabezpečenie vášho účtu.

Na YouTube Kids si budete môcť prehrať videá vybrané kurátormi, pretože algoritmus nie je dosť efektívny

Aplikácia YouTube Kids je navrhnutá tak, aby zobrazovala obsah určený priamo pre deti.
apple

Škandál s osobnými údajmi: Na Facebook už kašle aj spoluzakladateľ Apple

Spoluzakladateľ spoločnosti Apple a významná osobnosť technologického sveta menom Steve Wozniak už nebude pôsobiť na sociálnej sieti Facebook.
Faceblock

Pridáš sa? Organizuje sa protest proti Facebooku, od 11. apríla na 24 hodín

Mark Zuckerberg, šéf Facebooku, bude v stredu svedčiť pred kongresom o tom, ako jeho firma narába s citlivými údajmi svojich používateľov. V rovnaký deň, 11. apríla, prebehne aj celosvetová operácia Faceblock.

Orange opäť perlil: 8 % zákazníkov DSL internetu neprávom spomalil internet

Najväčší slovenský mobilný Operátor okrem mobilných služieb ponúka aj tie fixné. Ich najnovší problém však nemalému počtu zákazníkov spôsobil vrásky na čele. Podľa zistení servera DSL.sk zle počítal spotrebu dát.

Ostatní práve čítajú