Úvod Tech Internet

Internet

Slováci sú na tom fakt zle: Spotreba dát v Európe je viac ako 3-násobne vyššia

Priemerný Európan v roku 2017 cez mobilný internet presurfoval 2,4 GB. Tvrdí to spoločnosť GlobalData a jej informácie, resp. analýza týchto informácií. Slovensko v analýze dopadlo katastroficky. Sme takmer poslední.

Nie je iPhone X ako iPhone X! Aj medzi jednotlivými kusmi najdrahšieho telefónu sú dosť veľké rozdiely

Kde je rodiel? V rýchlosti. Modely iPhone X, ktoré v sebe majú qualcomm hardvér majú vyššiu rýchlosť LTE pripojenia, než modely obsahujúce Intel hardvér.

Bitcoin za 24 hodín na hodnote stratil takmer 2 000 USD: Blíži sa veľký prepad?

Bitcoin posledné mesiace zažíva obrovský rozmach. Jeho hodnota sa niekoľkokrát znásobila vo veľmi krátkom období, čo je podľa desiatok ekonómov a finančníkov neprirodzené a odsúdené na tzv. „spľasnutie bubliny“.

Vymkol si sa zo svojho Facebook účtu? Budeš na ňu musieť nahrať fotku svojej tváre

Názov Facebook po zavedení novej funkcie naberie úplne nový rozmer. Podľa posledných informácií má najväčšia sociálna sieť na svete zavádzať novú funkciu, ktorá je mierená na užívateľov, ktorí sa vymkli zo svojho účtu.
youtube

Sleduješ často videá? Rozšírenie F*ck YouTube sa ti môže hodiť

„Toto video nie je dostupné vo vašej krajine“. Nepríjemné hlásenie serveru YouTube sa nezobrazuje často, no určite ste sa s ním mnohí stretli.

Microsoft Edge ponúkne zaujímavý trik: Automaticky deteguje pornostránku a neuloží ju do histórie

Microsoft získal nový patent na funkciu, ktorú nazval ako „automatické prepínanie režimu prehliadača“. Čo tým Microsoft môže myslieť, pýtate sa?