POZOR: Orange zvyšuje cenu televízie, prehľad vyšších cien

Orange v uplynulých dňoch zvýšil cenu niekoľkých služieb IPTV televízie. Cena pritom narástla o 3 € pri balíčkom Optimal TV+ a Premium TV+.

Orange vylepšil balík Love: 3x viac dát, zľava na zariadenie alebo poplatok

Trojnásobok dát pre celú rodinu, 10 % zľava z paušálu alebo extra zľava na zariadenie. To sú výhody, ktoré čakajú zákazníkov v balíku služieb Love.

Telekom potešil zákazníkov: Výrazne rýchlejší internet bude aj ďalší mesiac

Telekom pokračuje v poskytovaní benefitov, na ktoré si netrúfol žiaden iný operátor. Začiatkom mája zákazníkom pevného internetu ponúkol zvýšenie rýchlosti bez poplatku.

Slováci bojujú proti 5G: Petíciu podpísalo už 14 500 ľudí

Téma 5G naberá na dôležitosti aj na Slovensku. Petíciu, ktorá žiada vládu SR a príslušné ministerstvá, aby zastavili expanziu 5G sietí.

5G, 5G+ a 5Ge: Aký je medzi nimi rozdiel?

Na zariadení sa vám však môže zobraziť hneď niekoľko „verzií“ 5G. Nie všetky budú šialene rýchle a nie všetky budú označovať 5G. Ako je to možné?

Férová nadácia O2 podporila projekty online vzdelávania sumou 60 000 eur

Férová nadácia O2 podporila celkovou sumou až 60 000 eur tie projekty, ktoré žiakom a učiteľom ponúkajú možnosti a riešenia na efektívne online vzdelávanie.

AKTUÁLNE: O2 uvádza digitálny bonus. Ak nesplníte podmienky, zvýši cenu o 2 €

Tretí najväčší operátor na Slovensku, O2, už toto leto zmení cenník. Pôjde o plošné zvyšovanie ceny o 2 € ku všetkým programom, resp. paušálom.
Pozor

AKTUÁLNE: Začalo masívne prezváňanie Slovákov. Na tieto čísla si dajte pozor!

Na Slovákov opäť mieria útočníci, ktorí masovo začali prezváňať nič netušiacich ľudí. Na zvýšenú aktivitu upozornil Telekom.

POZOR: Máte Telekom? Dnes je posledný deň, kedy si zadarmo môžete aktivovať 1 TB dát

Telekom ešte v marci spustil akciu pre zákazníkov s paušálnymi službami, vďaka ktorej sa skutočne nemuseli báť používať mobilný internet.

AKTUÁLNE: Telekom svojim zákazníkom dáva HBO GO na 1 mesiac zadarmo

Telekom reaguje na potreby svojich zákazníkov a v spolupráci s HBO prináša kvalitný video obsah v službe HBO GO na mesiac zadarmo.

AKTUÁLNE: Telekom dočasne zvyšuje rýchlosť pevného internetu. Prehľad nových rýchlostí

Telekom v týchto dňoch plošne zvyšuje rýchlosť pevného internetu. Spoločnosť sa tak zákazníkom snaží spríjemniť pobyt doma počas súčasnej mimoriadnej situácie.

AKTUÁLNE: 4ka má veľkú novinku. Ich služby oddnes kúpite aj v predajniach GECO

4ka rozširuje predajné miesta, kde si môžete kúpiť SIM karty o sieť predajní GECO. Oddnes si tak môžete kúpiť služby v ďalších 48 prevádzkach.

AKTUÁLNE: Na Slovensko prichádza prvý samostatný virtuálny operátor

V najbližších mesiacoch sa ponuka mobilných telekomunikačných služieb na Slovensku rozšíri o nové značky. Spoločnosť Uniphone pripravuje spustenie prvého samostatného virtuálneho operátora.

Telekom aktualizoval aplikáciu: Nový dizajn + možnosť meniť paušál priamo v appke

Druhý najväčší operátor na Slovensku, Slovak Telekom, v pondelok aktualizoval svoju aplikáciu, do ktorej pribudli nové funkcie a miernou zmenou prešiel aj dizajn.

Telekom predstavil paušály T Biznis: Aj nekonečné dáta a veľká flexibilita

Slovak Telekom štartuje v pondelok 4. mája 2020 predaj nových T Biznis paušálov pre VSE a SME segmenty.

Ostatní práve čítajú