Úvod Zábava Gaming

Gaming

Gaming je pre niekoho zábavka, pre iného život. My vieme všetko o nových tituloch, konzolách, PC zostavách a oveľa viac!

Fortnite 6.02: Čo so sebou priniesla nová verzia populárnej strieľačky?

S novým týždňom prichádza aj ďalšia aktualizácia hry Fortnite, ktorá sa teda po novom označuje ako Fortnite 6.02. Nová verzia so sebou priniesla "dance-off" režim známy ako Disco Domination a niekoľko opráv týkajúcich sa výkonu, najmä na konzolách Xbox One a Nintendo Switch.
ghostbusters

Krotitelia duchov ako mobilná hra v rozšírenej realite bude dostupná tento mesiac!

Spoločnosť Sony už skôr oficiálne naznačila, že ešte tento rok vypustí do sveta novú mobilnú hru Ghostbusters World, ktorá je inšpirovaná populárnym filmom z 80. rokov. Ghostbusters, teda Krotitelia duchov môžu nadviazať na úspech hry Pokémon Go.
fortnite

Fortnite je zlatá baňa: Len na iOS za 200 dní zarobil 300 miliónov dolárov

Mobilná verzia obľúbenej hry Fortnite je na iOS obrovským hitom. Vyplýva to z výsledkov zverejnených spoločnosťou Sensor Tower.

Príbeh a postup mísií v mobilnej hre The Walking Dead: Our World bude presnou kópiou 9. série seriálu

Pokiaľ si pozerával alebo stále pozerávaš seriál The Walking Dead, tak ti zrejme nemusím vysvetľovať, o čo ide v jeho hernom prevedení.
evoland

Hľadáš perfektné RPG pre smartfóny? Hra Evoland je teraz vo veľkej zľave!

Ak sa v internej pamäti vášho smartfónu ešte nájde nejaký ten priestor pre novú hru, určite by sme neobišli titul Evoland, ktorý je momentálne na stiahnutie v približne 80-percentnej zľave. 
project stream

Project Stream od Google umožní hrať „áčkové“ hry priamo v prehliadači

V poslednom období sa objavil šum okolo novej hernej platformy, ktorú má Google vyvíjať. Fámy boli pravdivé, čo dokazuje oficiálny blog Googlu. Platforma nazývaná ako Project Stream sprístupní náročné hry prostredníctvom internetového prehliadača.
call of duty

Call of Duty Mobile pre smartfóny sa blíži. Pozri si prvé snímky!

O mobilnej verzii hry Call of Duty sa hovorí už poriadne dlho. Na mysli máme skutočné Call of Duty so všetkým čo k tomu patrí, teda s výbornou grafikou, pohľadom z prvej osoby a akčným bojom pre viacerých hráčov online.

Pokémon GO oslavuje: Hráči v hre dokopy minuli už viac ako 2 miliardy dolárov!

Je to oficiálne. Populárna hra Pokemon GO zarobila z obratov už viac ako 2 miliardy USD (1,7 miliardy eur). Ide o naozaj peknú sumu, najmä keď si uvedomíme, že tohto úspechu tvorcovia dosiahli po 811 dňoch od vydania hry.
candy crush saga

Candy Crush Saga alebo Football Manager 2019: Nové hry na obzore!

Aj keď sa v rámci mobilnej zábavy v súčasnosti skloňujú hlavne Battle Royale hity PUBG Mobile alebo Fortnite, netreba zabúdať ani na ďalšie poriadne známe tituly. Napríklad na novú verziu Candy Crush Saga alebo Football Manager 2019 Mobile

Sony konečne mení názor na Fortnite: Hráčom umožní hrať proti iným platformám

Majitelia herných konzol PlayStation, ktorí si chceli zahrať populárny titul Fortnite s hráčmi z iných platforiem mali doteraz smolu.

Do Battle for Azeroth prichádza prvý content patch. Na čo sa môžeme tešiť v Tides of Vengeance?

Presne tak, približne po mesiaci od vydania Battle for Azeroth nám Ion Hazzikostas, herný režisér, prináša skvelú správu - Do hry smeruje prvý content patch, ktorý nesie názov Tides of Vengeance.

Fallout 76: Čo všetko si pre nás tento post-apokalyptický skvost prichystal?

Niet pochýb, že pokiaľ si čítaš tento úvod, tak aspoň kúsok tvojho srdiečka piští pri pomyslení na nový Fallout. Prečítaj si teda stručný prehľad toho, či si pre teba nový Fallout 76 prichystal.

Fortnite: 6. sezóna je za rohom. Aktuálna končí už o necelý týždeň

Po 10-tich týždňoch sa 5. sezóna blíži ku koncu, čo znamená, že 6. si na vášnivých fanúšikov hry Fortnite už brúsi zúbky.

Si fanúšikom MOBA hier a máš doma PlayStation VR? Táto novinka ti môže prísť na chuť

Pokiaľ máš doma PlayStation VR a nevieš, čo s ním, môžeš si už o týždeň vyskúšať novú hru zo žánru MOBA - Dark Eclipse.

VIDEO: Pozri si prvú ukážku prichádzajúcej hororovky Silver Chains!

Nová hororovka, ktorý by mala doraziť na konzoly Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, ako aj na PC, sa teší svojmu prvému traileru.

Ostatní práve čítajú