Úvod Zábava Gaming

Gaming

nintendo

TOP 3 RETRO gamepady, ktorými môžeš ovládať svoj smartfón, tablet alebo Nintendo Switch

Ako sa vrátiť do čias minulých a zároveň pohodlne hrať modernú mobilnú hru? Bezdrôtové diaľkové ovládače uľahčujú digitálnu zábavu, no môžu byť zaujímavejšie viac, ako si myslíte. 
Watch Dogs

Stiahni si populárnu PC hru Watch Dogs úplne ZADARMO!

Titul Watch Dogs bol prvýkrát odhalený na hernej konferencii E3 v roku 2012. Hra si okamžite získala množstvo fanúšikov a zbierala pozitívne recenzie. 

Logitech pracuje na novej súprave s VR klávesnicou

Spoločnosť Logitech práve teraz vytvára virtuálnu doplnkovú súpravu, ktorá vám umožní vidieť jednotlivé klávesy vo virtuálnej realite (VR). Súprava nesie meno Logitech Bridge.

3+1 aplikácia na relax po práci

Niektorí športujú alebo sa prechádzajú, iní varia, ďalší čítajú knihu. Spôsobov, ako relaxovať po ťažkom dni v práci je viacero. Platí pri tom to,...

Think of the Children: Si pripravený stať sa rodičom ?

Think of the Children - hra pre kohokoľvek, no hlavne pre páry. Ak udržíte deti v tomto simulátore rodičovstva nažive dostatočne dlho, garantujeme vám, že ste pripravení stať sa rodičmi.

TOP 10 vzácnych mountov vo World of Warcraft

Ak si vášnivý hráč najpopulárnejšej MMORPG hry World of Warcraft, tak isto vieš, že v tejto hre môžeš získať veľmi veľa vzácnych mountov, na ktorých môžeš jazdiť a všetkým okolo ukazovať, že si šťastlivec alebo - pre niektorých - závislák. 

Čo očakávať od gamingu v roku 2018?

Očakáva sa, že rok 2018 prinesie lepšie možnosti pre hráčov i posilnenie vplyvu moderných e-športov. Otázniky visia nad virtuálnou realitou.

Microsoft potajomky pridal funkciu anti-cheat do Windows 10

Začiatkom minulého týždňa Microsoft vypustil Windows 10 Fall Creators Update s novými funkciami ako Windows Mixed Reality či pripínanie kontaktov na task bar. Zatiaľ čo je väčšina zmien značne viditeľná, Microsoft potajomky pridal funkciu anti-cheat pre hry.
Razer Kiyo

Razer Kiyo oficiálne: Nová kameru určená pre streamerov, ktorá má vlastné osvetlenie!

Spoločnosť Razer je známa tým, že vyrába rôzne zariadenia špecificky určené pre hráčov hier. Či už sú to špecializované klávesnice, myšky, slúchadlá alebo čokoľvek iné, vo svete hráčov je veľmi obľúbená.

Pokémon Go: Halloweenska aktualizácia, ktorá so sebou prinesie mnoho hrôzostrašných príšeriek

Pokémon Go predstavuje pri príležitosti sviatku Halloween novú várku príšer, ktorú bude možno pozbierať. Vypustí ju už zajtra 20. októbra.