Úvod Zábava Gaming

Gaming

Gaming je pre niekoho zábavka, pre iného život. My vieme všetko o nových tituloch, konzolách, PC zostavách a oveľa viac!

PlayStation

Sony už predalo viac ako 500 miliónov konzol PlayStation. Vznikla špeciálna edícia

Populárne herné konzoly PlayStation z dielne japonskej spoločnosti Sony zabávajú ľudí už niekoľko rokov, presne od roku 1994. Konzoly sa dajú označiť za kultové, čomu svedčí aj najnovší dosiahnutý míľnik.
Fortnite Android

Fortnite pre Android oficiálne: Na pár dní výhradne pre zariadenia Samsung Galaxy

Na oficiálnom podujatí, počas ktorého bol predstavený Samsung Galaxy Note 9, vystúpil aj riaditeľ softvérovej spoločnosti Epic Games a oznámil oficiálnu dostupnosť hry Fortnite pre Android.
fortnite pre Android

Fortnite pre Android je bližšie: Pozri sa na prvé gameplay video

Fortnite pre Android je bez okolkov najočakávanejšou hrou tohto obdobia pre platformu Android. Hru hrávajú denne milióny ľudí a ďalší hráči pribudnú s nadchádzajúcou verziou pre najpoužívanejšiu mobilnú platformu.

Blizzard šokuje fanúšikov hry Diablo. Údajne s ňou má ešte mnoho plánov!

Blizzard v oblasti akčných RPG hier zrejme neskončí len pri Diablo III.

Fortnite pre Android: Na inštaláciu z Google Play zabudnite

Fortnite ako jedna z najpopulárnejších, ak nie rovno najpopulárnejšia hra súčasnosti zatiaľ nemá verziu pre zariadenia s operačným systémom Android. Hru si môžete zahrať na Mac, PS4, Windows PC či smartfónoch s iOS.
escape from chernobyl

STALKER pre smartfóny? Hra Escape from Chernobyl bude dostupná o pár dní!

Herné štúdia Atypical Games plánuje v najbližších dňoch zverejniť úplne novú a určite mrazivú hru pomenovanú ako Escape from Chernobyl. Ak vám toto štúdio nič nehovorí, možno vám niečo povie výborná hra Radiation Island, za ktorou stojí.
vainglory

MOBA hit Vainglory poputuje zo smartfónov do počítačov s Windows a Mac OS!

Z herného sveta prichádza síce neočakávaná, ale veľmi dobrá správa. Ak obľubujete hry z kategórie multiplayer online battle arena a dotykové ovládanie, jednoducho musíte poznať Vainglory.

Fortnite Mobile pre Android si nezahrá každý. Podporovaných zariadení je zatiaľ málo

Ak by sme mali vybrať najočakávanejšiu hru tohto roka pre užívateľov zariadení s OS Android, určite ňou je Fortnite Mobile. Zatiaľ čo autori dostupnosť len sľubovali, vlastníci mobilných zariadení s iOS si ju už užívali.

Fortnite pre Android príde v auguste. Exkluzívne na Galaxy Note 9

Fortnite stále nedobehol PUBG Mobile čo sa dostupnosti týka. Kým prvý menovaný a rovnako úspešný titul si môžu užívať iba majitelia zariadení s iOS, PUBG Mobile je už dlhšie dostupný aj pre platformu Android.
Hello Neighbor

Mysteriózna hra Hello Neighbor dostala mobilnú verziu. Sleduj strašidelný trailer!

Hry, v ktorých sa dá napätie krájať, nie sú pre každého. Niekto si chce pri dobrej hre oddýchnuť, poprípade sa chce zabaviť. Ak patríte do inej skupiny, ktorá sa rada nechá vydesiť, ulahodí vám titul Hello Neighbor.
Alto's Odyssey

Alto’s Odyssey v Google Play! Sťahuj očakávanú novinku, ktorá je dostupná bezplatne

Tak, ako vývojári sľúbili, očakávaná hra Alto's Odyssey dorazila do obchodu Google Play dnešným dňom. Hra je pokračovaním titulu Alto’s Adventure, ktoré využíva rovnakú koncepciu, no v nových prostrediach.
PUBG Mobile

V hre PUBG Mobile pribudli klany, režim War a aj nová ostreľovačka

Medzi novinkami v PUBG Mobile figuruje ako nová ostreľovačka SLR, tak aj nový herný režim War, v ktorom skáčete z lietadla s plnou bojovou výbavou.

Fortnite je zlatá baňa: Len z mobilných zariadení denne zarobí 2 milióny dolárov

Fortnite je jedna z najpopulárnejších hier nie len súčasnosti, ale celej histórie počítačových a mobilných hier.
asphalt 9 legends

Asphalt 9: Legends je tu! Sťahuj novú pretekársku hru z dielne Gameloftu

Pokiaľ ste sa začiatkom tohto mesiaca registrovali v obchodoch s aplikáciami už viete, že si hru Asphalt 9: Legends môžete stiahnuť a hrať. Tým ostatným nadšencom mobilných hier dostupnosť horúcej novinky pripomíname my.

Koniec Battle Chests: Staršie datadisky hry World of Warcraft si môžeš zahrať už len vďaka predplatnému

Až doteraz si si mohol staršie datadisky hry World of Warcraft, ako je napríklad The Burning Crusade, Wrath of the Lich King a čoskoro už aj Legion, zahrať len po zakúpení patričného balíku.

Ostatní práve čítajú