Úvod Zábava Gaming

Gaming

Gaming je pre niekoho zábavka, pre iného život. My vieme všetko o nových tituloch, konzolách, PC zostavách a oveľa viac!

World of Warcraft prechádza zmenou: Na rozbehnutie Shadowlands už potrebujete SSD disk

Na internete sa objavili minimálne požiadavky pre prichádzajúce rozšírenie World of Warcraft: Shadowlands. Hra bude chcieť SSD disk.

Poliaci hrali DOOM na 1000 FPS: Potrebovali na to takýto počítač

Hlavný vývojár enginov v id Software, Billy Kahn, začiatkom roku povedal, že verzia id Tech 7, ktorá poháňa DOOM Eternal, je hru schopný zobraziť aj pri snímkovaní 1 000 FPS.
pubg mobile

PUBG Mobile dostane veľkú aktualizáciu. Prinesie vyššie FPS a nižšiu úroveň oneskorenia

PUBG Mobile ako jedna z najpopulárnejších hier žánru Battle Royale zaznamenala od svojho uvedenia pre platformy Android a iOS 600 miliónov stiahnutí. Hru aktívne hráva na dennej báze 50 miliónov ľudí.
Fortnite Android

Microsoft sa v spore so spoločnosťou Apple postavil na stranu Epic Games

Pred necelými dvoma týždňami zmizla z obchodov s aplikáciami spoločností Google a Apple hra Fortnite. Dôvodom bolo porušenie stanovených pravidiel pre vývojárov.

Company of Heroes príde pre Android a iPhone už 10. septembra, oznámili vývojári

V apríli sme informovali, že vývojári z Feral Interactive plánujú pre platformu Android uvoľniť ďalšiu skvelú hru. Legendárna stratégia Company of Heroes sa mala v obchode Play objaviť niekedy „neskôr v tomto roku“.

Microsoft Flight Simulator 2020 je tu: Pozrite si prelety nad Bratislavou!

Microsoft začiatkom týždňa sprístupnil Flight Simulator. Najväčší fanúšikovia už hru majú a na YouTube sa pýšia prvými letmi ponad svoje obľúbené mestá.

iPhone s nainštalovanou hrou Fortnite? Predávajú sa za tisíce dolárov

Spoločnosti Google a Apple vyhodili zo svojich obchodov s aplikáciami hru Fortnite po tom, čo sa jej vývojár, spoločnosť Epic Games, rozhodol obísť ich platobné systémy.

Angry Birds počas pandémie ožili, vývojár populárnej hry zaznamenal vysoký zisk

Titul Angry Birds by sme mohli pokojne označiť ako prvú hru pre smartfóny, ktorá ovládla masy. Séria hier koncom minulého roka oslávila svoje 10 narodeniny.

Stratégia Civilization VI je konečne dostupná aj pre Android, lacná však nie je

Sid Meier’s Civilization VI je nesmierne populárnou ťahovou strategickou hrou, ktorá je dostupná na širokej škále platforiem. Od Windowsu a MacOS, až po PlayStation 4, Xbox One, či dokonca iOS.

Ušetrite 49,99 €: Nová hra Total War Saga: Troy je do 15:00 zadarmo!

Jedna z najlegendárnejších herných sérií od tvorcov Creative Assembly, Total War, je tu. Total War Saga: Troy môžete získať zadarmo!
Fortnite

Veľká žaloba je na svete: Fortnite zmizol z AppStore aj Google Play, Epic Games podáva žalobu

Vývojárske štúdio EPIC Games už dlhšiu dobu špekuluje ako sa vyhnúť poplatkom súvisiacim s umiestnením ich hry na Apple AppStore a Google Play Store.

RollerCoaster Tycoon 2 stále žije: Vytvorili tak zložité bludisko, že návštevníci ho neprejdú ani za niekoľko miliárd rokov

Keď sme vyrastali, legendárnych hier bolo hneď niekoľko. Medzi jednu z nich určite patrí aj RollerCoaster Tycoon, teda akýsi simulátor manažmentu zábavného parku.

Apple nepustí do svojho ekosystému cloudovú hernú službu Microsoft xCloud

Spoločnosť Microsoft už 15. septembra spustí svoju hernú službu xCloud, ktorá umožní používateľom hrať konzolové hry aj na smartfónoch alebo tabletoch.

Na smartfónoch OnePlus si teraz môžete zahrať PUBG Mobile so snímkovaním 90 FPS

S PUBG na 90 FPS si okrem série OnePlus 8 dokáže poradiť aj rad OnePlus 7T či OnePlus 7 Pro. OnePlus Nord žiaľ podporu nezískal.

Microsoft Flight Simulator bude podporovať virtuálnu realitu, aktualizácia má doraziť na jeseň

Aktualizácia, ktorá do hry pridá podporu pre VR, sa nebude skrývať za žiadnymi poplatkami, a teda bude dostupná úplne pre všetkých.

Ostatní práve čítajú