Úvod Zábava Gaming

Gaming

Gaming je pre niekoho zábavka, pre iného život. My vieme všetko o nových tituloch, konzolách, PC zostavách a oveľa viac!

Autori Hitmana pracujú na novej hre. Ponúknu originálny príbeh agenta Jamesa Bonda

Autori zo štúdia IO Interactive, ktoré stojí za hrami Hitman alebo Kane & Lynch, vyvíjajú novú hru. Tá by mala potešiť fanúšikov neohrozeného agenta 007.

Najlepší televízor pre konzolu Xbox Series X? LG OLED, odporúča Microsoft

Trhová bitka dvojice najnovších herných konzol z dielní Sony a Microsoftu sa už rozbehla. Konzoly PS5 a Xbox Series X (a Series S) si postupne razia cestu k zákazníkom a pod vianočné stromčeky.

Zastavte pandémiu. Populárna hra Plague Inc. prichádza s novým herným režimom

Titul Plague Inc. môžeme bez preháňania zaradiť medzi najlepšie hry pre smartfóny. Hra sa v obchodoch s aplikáciami prvýkrát objavila v máji 2012.

Ghost of Tsushima oslavuje: Od vydania sa predalo už viac ako 5 miliónov kópií!

Titul Ghost of Tsushima známy pre svoj otvorený svet, záživné súboje a špičkový príbeh sa po len pár mesiacoch od debutu teší obrovskému úspechu.

Remasteru sa dočká aj herná séria Mass Effect. Dorazí už začiatkom budúceho roka

Je to potvrdené - remasteru sa dočká ďalšia legendárna herná séria, konkrétne trilógia Mass Effect. Hry sa nám v novom kabáte ukážu už na jar budúceho roku.
pokemon go

Hru Pokémon Go pandémia nezastavila, do novembra stihla zarobiť miliardu dolárov

Výnosy z populárnej hry Pokémon Go využívajúcej rozšírenú realitu takmer neustále rastú od roku 2016, kedy ju hráčom sprístupnila spoločnosť Niantic.

Activision Blizzard chce pripraviť mobilné verzie väčšiny zo svojich hier

Activision Blizzard má v mobilnom hernom priemysle jeden vele úspešný zárez, ktorým je titul Call of Duty: Mobile. Počet stiahnutí prekonal 300 miliónov.

Crysis v štýle Battle-Royale? Aj na tom údajne môže pracovať štúdio Crytek

Crytek aktuálne môže pracovať na niekoľkých nových tituloch, vrátane remasterov nových dielov série Crysis, novom Ryse či Crysis Next.

Chcete si zahrať Call of Duty: Black Ops Cold War na maximálnych nastaveniach? Pripravte si 250 GB voľného úložiska

S týmto číslom sa budú musieť vysporiadať tí, ktorí si chcú hru vychutnať na maximálnych detailoch, v 4K rozlíšení a so zapnutým ray-tracingom.

Cyberpunk 2077 opäť odložili. Tentokrát o 21 dní na 10. decembra

Jeden z najočakávanejších herných titulov tohto roka, Cyberpunk 2077, opäť odložili, tentokrát do 10. decembra.
Samsung Galaxy Note10+

Ľudia strávili v mobilných aplikáciách rekordné množstvo času. Najviac míňajú na hry

Aj pandémia nového koronavírusu napomohla k tomu, že ľudia strávili používaním mobilných aplikácií a hier v 3. štvrťroku 2020 viac času. Okrem toho stúpol aj objem vynaložených prostriedkov. 

EA oživí Need for Speed: Hot Pursuit. Pozrite si trailer!

Pôvodná verzia hry debutovala na jeseň v roku 2010, čo znamená, že skok v rámci grafického spracovania bude skutočne obrovský.

Apex Legends po dlhom čase dostane podporu cross-play! PC, Xbox a PS4 hráči môžu hrať proti sebe

Ak si fanúšikom battle royale hry Apex Legends, máme pre teba vynikajúcu správu. Hra už 6. októbra získa podporu cross-play!

Legendárna hra FarmVille po 11 rokoch končí, na Facebooku ju hrávali milióny ľudí

Od roku 2009 ste si mohli na sociálnej sieti Facebook budovať vlastné hospodárstvo. Pestovať plodiny, chovať zvieratá a zveľaďovať svoj statok rôznymi dekoráciami. Umožňovala to populárna hra FarmVille vývojára Zynga.

Tip na hru: Oddýchnite si pri pôsobivej logickej hre Prune, namiesto 4,49 € stojí len 0,99 €

Prune je jednou z tých hier, ktorú si spustíte a nebudete od nej vedieť odtrhnúť oči. Aspoň v tom prípade, ak obľubujete logické hry s pokojnou atmosférou, originálnym nápadom a očarujúcim minimalistickým vizuálnym spracovaním.

Ostatní práve čítajú