Úvod Tech Audio

Audio

Si milovník audio zariadení alebo len potrebuješ zistiť, ktoré slúchadlá sa momentálne oplatia najviac? Si na správnej adrese!

Pod značkou JBL skupiny Harman, ktorú vlastní Samsung, vznikol pred asi mesiacom nový, presnejšie dva nové bezdrôtové reproduktory, ktoré sú ako stvorené pre bujaré a hlučné oslavy. Napovedá to aj ich označenie. V JBL ich jednoducho nazvali PartyBox.

JBL má masívny Bluetooth reproduktor, ktorý na párty určite neprehliadnete

Pod značkou JBL skupiny Harman, ktorú vlastní Samsung, vznikol pred asi mesiacom nový, presnejšie dva nové bezdrôtové reproduktory, ktoré sú ako stvorené pre bujaré a hlučné oslavy. Napovedá to aj ich označenie. V JBL ich jednoducho nazvali PartyBox.
deezer premium

Aktivuj si hudbou nabitý Deezer Premium na tri mesiace iba za 0,99 €!

Hudobná služba Deezer vyrukovala so skutočne príťažlivou ponukou. Iba za 0,99 € môžete využívať prémiový účet po dobu celých troch mesiacov. Táto hudobná služba je populárna hlavne v Európe.
Honor FlyPods

Nové bezdrôtové štuple Honor FlyPods vyzerajú takmer ako Apple AirPods

Honor nám počas tohto týždňa neukázal iba špičkový high-end kúsok Magic 2, ale aj svoje nové smartwatch vrátane parádne vyzerajúcich slúchadiel.
sluchadla

Bezdrôtové slúchadlá hrajú horšie ako drôtové, potvrdili experti na zvuk

To, že drôtové slúchadlá hrajú lepšie ako bezdrôtové je niečo, čo väčšinu poslucháčov kvalitného zvuku pravdepodobne neprekvapí. Všeobecné konštatovanie podporil výskum expertov zo SoundGuys, ktorí sa na problematiku pozreli podrobnejšie.

Využi obrovskú zľavu na skvelé slúchadlá od AKG

Ak zháňate jednoduché štupľové slúchadlá, ktoré sa pripájajú cez klasický 3,5 mm audio jack, pre jedny také máme 50-percentnú zľavu. Ich pôvodná cenovka nie je vysoká, no nižšia cena je vždy lepšia.
Apple EarPods

Slúchadlá Apple EarPods so zníženou cenou, doprava je ZADARMO!

Ak vlastníš iPhone a obzeráš sa po nových slúchadlách priamo od jabĺčka, tak máš šťastie. Originálne Apple EarPods môžu byť teraz tvoje za skvelú sumu.

Používateľov Spotify môžu prekvapiť zmeny v dizajne aplikácie. Bude zjednodušená

Aplikácia Spotify podstúpila obrovské zmeny týkajúce sa tlačidiel a vyhľadávania, ktoré sa zameriavajú na zjednodušenie jej ovládania pre odberateľov.
Slúchadla od Xiaomi

Dizajnová lahôdka: Tieto parádne slúchadlá od Xiaomi nestoja ani 30 €!

E-shop TomTop prichádza so zľavou na slúchadlá od spoločnosti Xiaomi. Majú minimalistické prevedenie aj zvukový výstup vo vysokej kvalite.
Športové štuple od Xiaomi

To nesmieš zmeškať: Štýlové štuple od Xiaomi s Bluetooth za necelých 16 €!

Rád sa hýbeš a neznášaš káble? Tak si potom pri tomto parádnom kúsku z portfólia Xiaomi prídeš na svoje.
Nové štuple od spoločnosti Sennheiser

Sennheiser sa lúči s káblami: Nové štuple majú Bluetooth aj špičkový zvuk

Počas podujatia IFA 2018 v nemeckom Berlíne uzreli svetlo sveta aj nové štuple do uší, ktoré nesú značku renomovaného výrobcu Sennheiser.

Sony WH-1000XM3: Slúchadlá s potláčaním okolitého hluku, ktoré znejú neuveriteľne!

Jeden z najvydarenejších produktov japonského giganta Sony sú slúchadlá s potláčaním okolitého hluku. Pozreli sme sa na novinku, Sony WH-1000XM3!
Nový soundbar

Samsung predstavil špičkové soundbary, s ktorými mu pomohol Harman Kardon

Na pulty obchodov dorazia čerstvo predstavené soundbary, ktoré vznikli vďaka spolupráci medzi inžiniermi zo spoločnosti Samsung a Harman Kardon.
iphone

Apple k tohtoročným smartfónom iPhone zrejme nepribalí 3,5 mm audio redukciu

Spoločnosť Apple predstaví v septembri tohto roka nové smartfóny iPhone, v celkovom počte troch kusov. iPhone X a väčší iPhone X Plus doplní lacnejší model s LCD displejom. Ani jeden model ale nebude mať 3,5 mm audio rozhranie.

Tieto parádne štuple bez drôtu zasiahla dočasná ZĽAVA

E-shop GearBest prichádza s ponukou, v rámci ktorej môžeš nadobudnúť dočasne zľavnené štuple.

RECENZIA Creative iRoar Go: Prvotriedny reprák do terénu

Rozmach smartfónov otvoril bránu novým typom spotrebnej elektroniky, kam bez akýchkoľvek pochýb patria aj prenosné reproduktory s bezdrôtovými technológiami.

Ostatní práve čítajú