Úvod Tech Audio

Audio

Si milovník audio zariadení alebo len potrebuješ zistiť, ktoré slúchadlá sa momentálne oplatia najviac? Si na správnej adrese!

Nový soundbar

Samsung predstavil špičkové soundbary, s ktorými mu pomohol Harman Kardon

Na pulty obchodov dorazia čerstvo predstavené soundbary, ktoré vznikli vďaka spolupráci medzi inžiniermi zo spoločnosti Samsung a Harman Kardon.
iphone

Apple k tohtoročným smartfónom iPhone zrejme nepribalí 3,5 mm audio redukciu

Spoločnosť Apple predstaví v septembri tohto roka nové smartfóny iPhone, v celkovom počte troch kusov. iPhone X a väčší iPhone X Plus doplní lacnejší model s LCD displejom. Ani jeden model ale nebude mať 3,5 mm audio rozhranie.

Tieto parádne štuple bez drôtu zasiahla dočasná ZĽAVA

E-shop GearBest prichádza s ponukou, v rámci ktorej môžeš nadobudnúť dočasne zľavnené štuple.

RECENZIA Creative iRoar Go: Prvotriedny reprák do terénu

Rozmach smartfónov otvoril bránu novým typom spotrebnej elektroniky, kam bez akýchkoľvek pochýb patria aj prenosné reproduktory s bezdrôtovými technológiami.
samsung magbee

Samsung Magbee ako úplne nový produkt obľúbeného kórejského výrobcu?

Samsung Magbee možno na prvý pohľad vyzerá ako preklep, no za týmto, nie príliš fonetickým názvom sa pravdepodobne ukrýva úplne nové zariadenie z dielne kórejského technologického lídra. 

Swings sú unikátne bezdrôtové slúchadlá, ktoré len tak nestratíš

Slúchadlá Swings možno na prvý pohľad vyzerajú ako náušnice, ich konštrukcia však skrýva elektroniku, vďaka ktorej dokážu reprodukovať zvuk.

To nesmieš zmeškať: Štýlové štuple bez drôtu zasiahla chrumkavá ZĽAVA

E-shop Cafago naservíroval ďalšiu neodolateľnú akciovú ponuku, v rámci ktorej môžu potenciálni záujemcovia ušetriť celkom slušnú sumičku.

1 miliarda za týždeň: Drake má s albumom Scorpion na konte brutálny rekord

Jeho nový album Scorpion uzrel svetlo sveta koncom júna a odvtedy zlomil v streame hneď niekoľko svetových rekordov. Ten najčerstvejší je však asi najzaujímavejší.

Američania milujú Apple: Službu Apple Music už v USA využíva viac ľudí než Spotify

Služby pre prehrávanie hudby sú čoraz populárnejšie všade vo svete. Najväčšími hráčmi sú Spotify a Apple Music, ktorý rastie rýchlejšie, než sme si mysleli.

Samsung a LG zbavia smartfóny bežných slúchadiel. Zvuk prenesie displej

Ak chcú výrobcovia smartfónov zoštíhľovať rámiky okolo displeja, musia prekonať niekoľko prekážok. Hlavne horný horizontálny okraj obrazovky je problémom, keďže v drvivej väčšine prípadov ukrýva kamery, senzory a slúchadlo.

Počuješ Laurel alebo Yanny? Táto nahrávka blázni internet a zamotá ti hlavu!

Už si počul najnovšiu nahrávku, ktorá rozdeľuje ľudí na tých, ktorí počujú slovo Laurel a na tých, ktorí počujú slovo Yanny? Ako je vôbec možné, že dve skupiny ľudí počujú rôzne veci?

Tieto slúchadlá od Xiaomi sú dizajnový skvost a nestoja ani 13 eur!

Portfólio Xiaomi je doslova ozrutné. Nájdeme v ňom snáď každú jednu populárnu kategóriu spotrebnej elektroniky, a to vrátane štýlových štupľov.
koss porta pro

Koss Porta Pro v bezdrôtovej verzii oficiálne! Na jedno nabitie vydržia pol dňa

Koss Porta Pro sú legendárnymi slúchadlami, ktoré vznikli už v roku 1984. V nedávnom období sa objavili neoficiálne informácie, ktoré hovorili, že tvorcovia pripravujú bezdrôtovú verziu slúchadiel. 

Na pulty prichádza ďalšia novinka od Xiaomi, špičkový soundbar môže byť aj tvoj

Ak máš záujem o čerstvý a zároveň špičkový soundbar od Xiaomi, zamier do e-shopu GearBest a siahni po predbežnej objednávke.

Ďalšia chrumkavá ZĽAVA: Tento Bluetooth reproduktor stojí iba pár drobných

E-shop TomTop zaradil do svojej dočasne zľavnenej ponuky šikovný bezdrôtový reproduktor, ktorý je určený do terénu.

Ostatní práve čítajú