Úvod Tech Audio

Audio

Si milovník audio zariadení alebo len potrebuješ zistiť, ktoré slúchadlá sa momentálne oplatia najviac? Si na správnej adrese!

spotify

POZOR: Blokuješ reklamy v Spotify? Hrozí ti zrušenie účtu!

Spotify je jednoznačne najpoužívanejšou hudobnou službou, na ktorú sa zatiaľ nedoťahuje ani konkurenčný Deezer a ani služba Music ikonickej spoločnosti Apple. 
Bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds

Nielen Galaxy S10: Samsung nám o pár dní predstaví aj štuple Galaxy Buds

Samsung nám 20. februára ukáže novú vlajkovú loď Galaxy S10 vrátane skladacieho modelu Galaxy F. Pri smartfónoch to však vraj neskončí.

IKEA pokračuje v modernizácii: Už v lete začnú predávať inteligentné reproduktory

Spoločnosti IKEA a Sonos spolupracujú už dlhšiu dobu. Zatiaľ sme síce nevideli žiadne konkrétne zariadenia, čo by sa malo zmeniť už toto leto.
Nové štuple od LV

Luxusné technológie: Louis Vuitton má bezdrôtové štuple za 877 €

Štuple so značkou Louis Vuitton sú vyrobené pre každého, kto patrí medzi milovníkov kvalitného audia, a zároveň si potrpí i na luxusných produktoch.
sony

Sony má nový prenosný reproduktor zo skla, ktorý vyzerá ako štýlová lampa

Prenosný reproduktor nemusí vyzerať iba ako malý kváder s tlačidlami, konektormi a grilom, cez ktorý sa po okolí šíri zvuk zo zabudovaných meničov. Prenosný reproduktor môže vyzerať aj úplne inak.
Sennheiser Ambeo

Sennheiser má nový soundbar Ambeo, ktorý nadchne nejedného audiofila

Počas CES 2019 sme sa dočkali aj nového soundbaru so značkou Sennheiser, ktorý dokáže nahradiť špičkové domáce kino so subwooferom.
tidal

Chceš vyskúšať na tri mesiace prémiový TIDAL? Využi masívnu zľavu

Po hudobných službách Spotify a Deezer prichádza s výrazne zníženou cenou aj TIDAL. Do 2. januára si môžete službu aktivovať iba za 0,99 EUR, a to na celé tri mesiace. To zároveň nie je všetko.
Bluetooth slúchadla od Xiaomi

Nestoja ani 30 €: Tieto Bluetooth slúchadlá od Xiaomi vyzerajú úžasne!

Dosluhujú tvoje staré slúchadlá a obzeráš sa po niečom, s čím by si ich vedel nahradiť? Kúsok od Xiaomi funguje cez technológiu Blutooth.
TWS i10

Tieto Bluetooth štuple vyzerajú a hrajú ako Apple AirPods, no nestoja ani polovicu

Robíš si zálusk na parádne bezdrôtové slúchadlá AirPods z dielne kalifornského jabĺčka, no sú príliš drahé?

Apple AirPods s ďalším vylepšením: Začiatok roka 2019 prinesie bezdrôtové nabíjanie

AirPods s bezdrôtovým nabíjaním uvidíme už niekedy v prvom štvrťroku roku 2019. Vraj so sebou prinesú aj niekoľko neočakávaných zmien.
Pod značkou JBL skupiny Harman, ktorú vlastní Samsung, vznikol pred asi mesiacom nový, presnejšie dva nové bezdrôtové reproduktory, ktoré sú ako stvorené pre bujaré a hlučné oslavy. Napovedá to aj ich označenie. V JBL ich jednoducho nazvali PartyBox.

JBL má masívny Bluetooth reproduktor, ktorý na párty určite neprehliadnete

Pod značkou JBL skupiny Harman, ktorú vlastní Samsung, vznikol pred asi mesiacom nový, presnejšie dva nové bezdrôtové reproduktory, ktoré sú ako stvorené pre bujaré a hlučné oslavy. Napovedá to aj ich označenie. V JBL ich jednoducho nazvali PartyBox.
deezer premium

Aktivuj si hudbou nabitý Deezer Premium na tri mesiace iba za 0,99 €!

Hudobná služba Deezer vyrukovala so skutočne príťažlivou ponukou. Iba za 0,99 € môžete využívať prémiový účet po dobu celých troch mesiacov. Táto hudobná služba je populárna hlavne v Európe.
Honor FlyPods

Nové bezdrôtové štuple Honor FlyPods vyzerajú takmer ako Apple AirPods

Honor nám počas tohto týždňa neukázal iba špičkový high-end kúsok Magic 2, ale aj svoje nové smartwatch vrátane parádne vyzerajúcich slúchadiel.
sluchadla

Bezdrôtové slúchadlá hrajú horšie ako drôtové, potvrdili experti na zvuk

To, že drôtové slúchadlá hrajú lepšie ako bezdrôtové je niečo, čo väčšinu poslucháčov kvalitného zvuku pravdepodobne neprekvapí. Všeobecné konštatovanie podporil výskum expertov zo SoundGuys, ktorí sa na problematiku pozreli podrobnejšie.

Využi obrovskú zľavu na skvelé slúchadlá od AKG

Ak zháňate jednoduché štupľové slúchadlá, ktoré sa pripájajú cez klasický 3,5 mm audio jack, pre jedny také máme 50-percentnú zľavu. Ich pôvodná cenovka nie je vysoká, no nižšia cena je vždy lepšia.

Ostatní práve čítajú