Tweet vs. CEO: Bude OnePlus 8 Pro podporovať bezdrôtové nabíjanie?

Spoločnosť OnePlus sa na trhu so smartfónmi presadila vďaka rôznym kvalitám, no podpora bezdrôtového nabíjania medzi ne rozhodne nepatrí.
Huawei

Huawei presúva vývojársku konferenciu. Dôvodom je nebezpečný koronavírus

Huawei presúva avizovanú vývojársku konferenciu. Podujatie HDC.Cloud 2020 sa nebude konať vo februári, ale až v marci. Za všetkým stojí koronavírus.

Prvý 5G smartfón so 4K displejom? Xperia 2 sa môže ukázať už počas MWC

Konkrétne hovoríme o zariadení, ktoré v budúcnosti môže debutovať pod názvom Xperia 2. Vlajková loď si má osvojiť 4K HDR OLED displej a Snapdragon 865.

Satelit spoločnosti DirecTV môže kvôli problémom s batériami explodovať

Vysoko nad našimi hlavami krúži na obežnej dráhe Zeme komunikačný satelit Spaceway-1, ktorý vyrobila spoločnosť Boeing. Patrí prevádzkovateľovi DirecTV.
mario kart tour

Mario Kart Tour je zábavnejší. Nintendo spúšťa režim pre viacerých hráčov

Spoločnosť Nintendo septembri 2019 do obchodov s aplikáciami pre Android a iOS uviedla hru Mario Kart Tour. Teraz prichádza vytúžený multiplayer.

Pôvodca nebezpečného koronavírusu: Pravdepodobne hady

Svet opäť bojuje so zákerným chrípkovým vírusom, ktorý sa pomaly ale isto začal šíriť vo všetkých kútoch sveta. Koronavírus pochádza z Číny.
PlayStation 5

PlayStation 5 ponúkne poriadny upgrade: Súčasťou má byť až 1 TB SSD disk!

Internetom koluje fotografia s dizajnom aktuálnej verzie používateľského prostredia pre PlayStation 5. Únik nám však prezrádza ešte jednu zaujímavosť.
amazon music

Službe Amazon Music sa vlani darilo, doťahuje sa na konkurenta Apple Music

Streamovacie hudobné služby sú zákazníkmi čoraz vyhľadávanejšie, čo teraz potvrdzuje aj spoločnosť Amazon. Podľa údajov, ktoré zverejnila, sa jej hudobnej službe v minulom roku darilo.
antutu

V AnTuTu sa mihla nová vlajková loď od Realme, zaznamenala rekordné skóre

Známa platforma pre testovanie výkonu mobilných zariadení, AnTuTu, neraz odhalila podrobnosti o zariadeniach, ktoré sa ešte len chystajú vstúpiť na trh.

Sony Xperia 5 prešla testovaním DXOMark, zaradili ju ku Galaxy Note 8

Experti z portálu DXOMark sa pozreli na fotoaparát ďalšieho smartfónu, tentokrát sympatického modelu Sony Xperia 5, ktorý bol predstavený v septembri 2019.

Tetris pre smartfóny končí, Electronic Arts hry odstaví v priebehu apríla

Legendárna hra Tetris bola po prvýkrát predstavená ešte v roku 1986. Vyvinul ju Alexej Pažitnov, vtedajší pracovník Akadémie vied Sovietskeho zväzu.

UFO nemusí reprezentovať len mimozemskú civilizáciu. Podľa amerického profesora sú to ľudia z budúcnosti

Pod pojmom UFO si drvivá väčšina z nás predstaví plochý lietajúci disk, ktorý sa na pár sekúnd záhadne zjaví a rovnakým spôsobom aj zmizne.

RECENZIA Xiaomi Jimmy F6: Kvalitná starostlivosť, ktorú vaše vlasy ocenia

Spoločnosť Xiaomi je už známa tým, že sa zameriava na výrobu najrôznejších zariadení, od smartfónov, gadgetov cez vysávače až po rôznych pomocníkov.
Lada vo farbe vantablack

VIDEO Rusi sa s tým nebabrú: Takto vyzerá stará Lada vo farbe Vantablack

Ruskí odborníci na automobily vytvorili jednu z najtmavších farieb na svete a nastriekali ňou starú Ladu. Ide o napodobneninu Vantablack.
Smartfón Oppo

Oppo Find X2 ponúkne 120 Hz OLED displej a 65 W rýchlonabíjanie

Ešte v decembri sme sa dozvedeli, že čínska spoločnosť Oppo má v priebehu Q1 2020 predstaviť pokračovanie radu Find X, teda Find X2.

Ostatní práve čítajú