Herný smartfón Black Shark 3 Pro sa podrobil testu odolnosti. Ako si viedol?

Zack sa však na smartfón pozrel aj z iného uhla, teda sa ho nesnažil len zničiť, ale aj preskúmať. Najviac pozornosti venoval chladiacemu systému.

Ste členom PlayStation Plus? Tieto hry si počas apríla môžete stiahnuť úplne zadarmo

Spoločnosť Sony prezradila, ktoré hry si PlayStation Plus používatelia budú môcť počas celého mesiaca stiahnuť a zahrať úplne zadarmo.

PREHĽAD: Ako sa obmedzil pohyb na Slovensku počas koronakrízy? Tu sú detailné čísla

Spoločnosť Google zverejnila informácie o pohybe obyvateľstva v 131 krajinách sveta, ktoré majú pomôcť bojovať zdravotníckym organizáciám s nákazou.
modern warfare

Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare si budete môcť tento víkend zahrať zadarmo

Zaujal vás nový battle royale titul Call of Duty: Warzone, no chceli by ste skúsiť aj klasický multiplayer? Dobrá správa, tento víkend to bude možné.

AKTUÁLNE: Koronavírus sa potvrdil už u viac ako 1 milióna ľudí

Koronavírus sa rozšíril už do viac ako 181 krajín po celom svete. A vyzerá to, že situácia sa bude ešte nejaký čas zhoršovať.

Lacnejšie to už nejde: Smart hodinky D18 stoja len 9,10 €!

Je zaujímavé sledovať ako nízko dokážu výrobcovia hodiniek zraziť cenu pri zachovaní dobrej funkčnosti. Hodinky D18 dokonca majú snímač rýchlosti tepu.

HBO chce, aby ste ostali doma: Tento obsah je po novom úplne zadarmo

Kvôli pandémii koronavírusu je väčšina z nás nútená ostať doma, čo viedlo k nárastu popularity streamovacích služieb ako je Netflix či HBO.

Apple vo videu nechtiac potvrdil nový produkt. AirTag pomôže nájsť stratené veci

Spoločnosť Apple plánuje rozšíriť rad svojho príslušenstva o nové praktické zariadenie, o ktorom sa špekuluje už dlhšie. AirTag, malý digitálny štítok, pomôže s lokalizáciou stratených vecí.

Na Steame je ďalší bizár: Vyšiel simulátor masturbácie

Karanténa si vypýtala svoju daň aj v hernom priemysle. Ľudia trávia viac času za hernými konzolami a počítačmi. Simulátor masturbácie tak môže uspokojiť.
money heist

Money Heist štartuje 4. sériou. Strávte víkend pri kvalitnom seriáli na Netflixe

Víkend opäť klope na dvere a keďže sa v tomto období musíme zdržiavať doma, je namieste mať ideálny plán, ako tráviť voľný čas. Univerzálnym riešením je sledovanie filmov a seriálov.

Sony predstavilo WF-XB700 a WH-CH710N: Dvojicu nových bezdrôtových slúchadiel

Japonský výrobca spotrebnej elektroniky rozšíril rad svojich audio produktov. Začína predávať nové, plne bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú označené ako WF-XB700 a WH-CH710N.

Nezabudnite: Telekom ponúka 1 TB dát aj v apríli! Aktivujte si ich priamo v aplikácii

Druhý najväčší operátor na Slovensku, Slovak Telekom, predĺžil akciu s bonusovými dátami pre všetkých zákazníkov využívajúcich paušálne služby.
Google

Aplikácia Google Arts & Culture premení vaše fotografie na umelecké dielo

Google prostredníctvom čerstvej aktualizácie obohatil svoju aplikáciu Arts & Culture o novú funkciu pre automatické upravovanie fotiek.
plosinovka

GRIS: Do obchodu Google Play dorazila perfektná plošinovka

Po hre Game of Thrones Beyond the Wall prichádza do obchodu Google Play ďalšia zaujímavá hra, ktorá pomôže s krátením času v momentálnej pandemickej situácii.

Facebook bude mať novú reakciu: Na príspevok budete reagovať „koronavírusom“

Facebook v roku 2015 priniesol možnosť reagovať na príspevok nielen tradičným palcom hore, ale aj ďalšími emóciami. Teraz pribudne reakcia na koronavírus.

Ostatní práve čítajú