Facebook chce prepojiť Messenger a WhatsApp: Správy budete môcť posielať z jednej služby na druhú

Facebook plánuje integrovať WhatsApp do svojich ďalších aplikácií. Vyplýva to z pátrania reverzného inžiniera. Takto to bude fungovať.

AKTUÁLNE: 4ka začína predávať smartfóny na splátky a bez viazanosti!

Najmenší slovenský operátor, 4ka, dnes na tlačovej konferencii predstavil veľkú novinku. Spoločnosť do ponuky zaradí 9 smartfónov rozdelených podľa cenových skupín.

Dokumenty, Tabuľky a Prezentácie. Tmavý motív získavajú ďalšie aplikácie od Google

Spoločnosť Google postupne prezlieka do tmavého kabáta všetky svoje aplikácie a teraz prišiel rad aj na tie kancelárske, Dokumenty, Tabuľky a Prezentácie.

Google opravil Gmail. V priečinku s doručenými správami zobrazoval spam

V priebehu minulého týždňa si niektorí používatelia služby Gmail všimli, že sa v ich hlavnom priečinku s doručenou poštou začal zobrazovať rôzny spam, reklamné e-maily a iné typy nevyžiadaných správ.

Moto G 5G Plus oficiálne: Novinka v strednej triede s 5G pripojením a cenou 399 €

Spoločnosť Motorola predstavila prostredníctvom živého online vysielania nový model smartfónu strednej triedy, ktorý je pomenovaný ako Moto G 5G Plus.
Samsung Galaxy

Samsung Galaxy Note20 Ultra zachytený na živých fotkách. Potvrdzujú masívny fotoaparát

Samsung Galaxy Note20 Ultra sa postupne odhaľuje podľa obvyklého scenára. Po informáciách o jeho výbave sa na verejnosti objavil render, potom možné maloobchodné ceny a teraz prišli k slovu živé fotografie.

Xiaomi Mi TV Master: Dychberúca 65“ 4K OLED TV ide do predaja, nie je najlacnejšia

Segment s televíziami je rok čo rok pestrejší. K tradičným výrobcom sa pridávajú spoločnosti, ktoré až tak dlhú tradíciu s televízormi nemajú.

Samsung nechce riskovať, tento rok sa údajne nezúčastní veľtrhu IFA

Juhokórejský výrobca Samsung sa údajne nezúčastní tohtoročného veľtrhu IFA, ktorý sa bude konať od 3. do 5. septembra v Berlíne.
emui

Huawei predstaví v 3. štvrťroku novú verziu užívateľského rozhrania EMUI 11

Huawei momentálne pracuje na distribúcii aktualizácií pre asi 20 smartfónov, ktorým postupne doručuje inovovanú verziu používateľského rozhrania EMUI 10.1. Vzhľadom na jej číselné označenie ide...
biely dom

Nad sociálnou sieťou TikTok sa zmráka aj v USA. Vláda uvažuje nad zákazom

Sociálna sieť TikTok dostala spolu ďalšími 58 čínskymi aplikáciami minulý mesiac stopku na indickom trhu. Tamojšia vláda vybrané aplikácie zakázala s odôvodnením, že predstavujú riziko pre národnú bezpečnosť.
google play

Google odstránil z obchodu Play 25 aplikácií. Kradli prihlasovacie údaje k Facebooku

Spoločnosť Google po nejakom čase opäť odstraňovala z obchodu Play aplikácie, ktoré spôsobovali viac škody ako úžitku. Aplikácie identifikovala Evina, francúzska agentúra zaoberajúca sa kybernetickou bezpečnosťou, píše ZDnet.

Keď pevné disky idú bokom: Fujifilm pracuje na zálohovacej páske s kapacitou 400 TB

Japonská spoločnosť Fujifilm do budúcna plánuje vyrábať zálohovacie pásky s obrovskou kapacitou. Výrobca hovorí až o 400 TB úložného priestoru.

Xiaomi vraj pripravuje ďalší smartfón so 108 Mpx foťákom. Dostupný má byť aj u nás

Xiaomi je prvou spoločnosťou, ktorá na trh priniesla smartfón so 108 Mpx foťákom. Odštartovala tak trend, od ktorého zrejme tak ľahko neupustí.
Motorola G8 Plus

Motorola nám môže už zajtra predstaviť Moto G 5G Plus. Aké špecifikácie môžeme očakávať?

Motorola má zajtra usporiadať online predstavenie, počas ktorého nám ukáže svoje čerstvé produkty. Medzi nimi sa údajne môže nachádzať aj Moto G 5G Plus
twitter

Twitter mení názvoslovie programátorov: Majú zakázané používať blacklist, slave či master

Jeden incident v Amerike spôsobil masívny rozmach hnutia Black Lives Matter, ktoré má dopad na azda všetky odvetvia.

Ostatní práve čítajú