Úvod Tech Gadgety

Gadgety

Od nabíjačiek, cez kolobežky až po inteligentné svetlá a vysávače. V sekcii Gadget nájdeš svet plný zaujímavých vychytávok, ktoré budeš chcieť.

Razer Raiju

Razer Raiju Mobile je nový herný ovládač pre akýkoľvek smartfón

Spoločnosť Razer neobchádza hráčov mobilných hier, čoho dôkazom je tiež nová generácia jedinečného smartfónu Razer Phone 2 so 120 Hz obrazovkou. Populárny výrobca si ale pripravil niečo, čo môže potešiť vlastníkov takmer akéhokoľvek smartfónu.
chromecast 3

Chromecast 3 prichádza s malými, ale užitočnými vylepšeniami

Spoločnosť Google vylepšila svoje malé zariadenie slúžiace pre zrkadlenie multimediálneho obsahu zo smartfónov, počítačov a tabletov na veľké obrazovky inteligentných televízorov. Chromecast 3 stoji rovnako, no je lepší. 
Alfawise B7 Pro

Fitness náramok len za 16 €: ZĽAVA je obmedzená počtom kusov!

Alfawise B7 Pro má malý displej, dokáže merať srdcový tep, na jedno jediné nabitie vydrží fungovať od 7 až do 10 dní a momentálne nestojí viac ako 16 eur.

Ovládaj domácnosť ako pán: Stačí ti k tomu tento gadget za 25,57 €!

Žijeme v dobe, ktorá nám umožňuje spraviť z našich domovov inteligentnejšie príbytky. Nemusí to byť pritom drahé ani náročné.
Stropné LED svetlo od Xiaomi

Parádny dizajn aj Bluetooth: Stropné LED svetlo od Xiaomi zasiahla ZĽAVA!

Tento kúsok priamo z portfólia spoločnosti Xiaomi má všetko na to, aby mohol komunikovať so smartfónom, ktorý využíva ako diaľkové ovládanie.
avion

Takto vyzerá najväčšia Samsung Galéria na Slovensku

Spoločnosť Samsung dnes slávnostne otvorila svoju najnovšiu a zároveň najväčšiu značkovú predajňu na Slovensku v Avion Shopping Park Bratislava. Po bratislavskom Bory Mall, SC Europa v Banskej Bystrici a košickom Auparku ide o štvrtú značkovú predajňu.

Apple opäť nezvládol zmenu času: Hodinky Apple Watch Series 4 sa dookola reštartujú

Najnovšie inteligentné hodinky od Apple trápia zvláštne problémy. Apple Watch Series 4 sa v Austrálii veľmi nedarí. Ich majiteľom sa totiž dookola reštartujú.
Náčrt z patentovej prihlášky

Legendárny Game Boy ožije: Nintendo pracuje na puzdre pre smartfóny!

Ak by sa špekulácie, ktoré vznikli po odhalení patentu, predsa len potvrdili, na pultoch obchodov už čoskoro nájdeme legendárny Game Boy.

Strašidelné príslušenstvo: Prst pre telefón ťa dokáže pohladkať a priplaziť sa za tebou

Aj ty sa každé ráno budíš s pocitom, že by si k svojmu telefónu potreboval robotický prst?
Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2

Máš slabý Wi-Fi signál? Kúp si zosilňovač signálu od Xiaomi za 6 €

Spoločnosť Xiaomi už dávno nepredáva len smartfóny. V ich portfóliu nájdete stovky zaujímavých technologických kúskov.
LG watch W7

LG predstavilo hybridné hodinky, ktoré majú displej aj fyzické ručičky

Stáva sa zvykom, že výrobcovia vlajkové lode druhého polroka predvedú aj s novými inteligentnými hodinkami. Učinil tak Samsung, Apple, to isté čaká Huawei a LG nové hodinky ukázalo popri premiére vlajkového LG V40 ThinQ.
huawei watch gt

Huawei plánuje predstaviť aj nové inteligentné hodinky Watch GT

Vyzerá to, že nové vlajkové lode z dielne Huawei sa na pódiu tlačového podujatia neobjavia samé. Spoločnosť im budú robiť aj nové inteligentné hodinky Huawei Watch GT, ktoré by mali byť dostupné v dvoch verziách. 

Xiaomi má malé Bluetooth slúchadlo: Stojí len 12,99 € a objednať si ho môžeš už teraz

Svet bezdrôtových slúchadiel je čoraz bohatší. So zaujímavým riešením prišiel aj Xiaomi, ktorý slúchadlom Xiaomi mini Bluetooth Earbud čiastočne konkuruje GearX od Samsungu.
video

Oculus predstavil Quest: Bezdrôtový VR headset, ktorý nepotrebuje počítač

Spoločnosť, ktorá patrí pod krídla najväčšej sociálnej siete na svete, vyrukovala so samostatným VR headsetom - toto je Oculus Quest.
apple watch series 4

Apple Watch Series 4 majú menšiu batériu než predošlá generácia

Inteligentné hodinky Apple Watch 4. generácie, ktoré boli predstavené zarovno s novými smartfónmi iPhone, výrobca vybavil väčším displejom, vyšším výkonom alebo dokonca EKG snímaním.

Ostatní práve čítajú