Úvod Tech Gadgety

Gadgety

Od nabíjačiek, cez kolobežky až po inteligentné svetlá a vysávače. V sekcii Gadget nájdeš svet plný zaujímavých vychytávok, ktoré budeš chcieť.

Apple pripravuje iPad Pro s OLED displejom, predstavený by mohol byť v druhej polovici 2021

Už dlhšie sa povráva o tom, že spoločnosť Apple pracuje na tabletoch iPad, ktoré budú využívať nový typ Mini-LED obrazoviek.

Únik do virtuálneho sveta: Vyskúšali sme VR súpravu Oculus Quest

Okuliare pre virtuálnu realitu sa za posledné roky dokázali modifikovať takmer do dokonalosti. Sú hojne využívané v rôznych oblastiach, často aj pre zábavu.

Najlepší priateľ na zimu: Inteligentný ohrievač Xiaomi SmartMi stojí menej ako 100 €

Pri potulkách internetom nás zaujal ohrievač Xiaomi SmartMi, ktorý sa hodí hlavne do moderných domácností. Toto všetko ponúka.

RECENZIA HONOR Watch ES: Osobný tréner na vašom zápästí za prijateľnú cenu

V našej redakcii sme opäť mali možnosť otestovať jedno z najnovších nositeľných smart zariadení. Tentokrát ide o inteligentný náramok od výrobcu HONOR, konkrétne o model Watch ES.

Xiaomi má novinku: Amazfit Neo na 1 nabitie vydržia 37 dní, stoja 34 €!

Xiaomi pokračuje v rozširovaní svojho portfólia o ďalšie inteligentné hodinky. Za prírastkom stojí dcérska spoločnosť Amazfit, ktorá predstavila Amazfit Neo.

Hodinky Apple Watch dokážu eliminovať nočné mory. Funkciu schválil americký úrad

Mnohí ľudia bojujú so zhoršenou kvalitou spánku kvôli tomu, že ich trápia nočné mory spojené s posttraumatickou stresovou poruchou.

Prvé smartwatch spoločnosti OnePlus vraj nepoženie operačný systém od Google

Aj keď sa to na prvý pohľad tak nemusí zdať, ide o pomerne prekvapujúcu novinku. OnePlus a Google totižto majú medzi sebou veľmi pevné puto.

Produkty HONOR s výraznými zľavami sú tu! Práve štartuje BLACK FRIDAY

Nákupné šialenstvo práve štartuje. Najočakávanejšia zľavová akcia roka – BLACK FRIDAY – je tu! A HONOR ponúka v zľave tie najlepšie kúsky.

Duálna nabíjačka MagSafe Duo of Apple: Za luxus nabíjania telefónu aj hodiniek si zaplatíte

Apple včera aktualizoval svoj eshop. Do ponuky zaradil predobjednávky nových modelov smartfónu iPhone 12. Pridal aj nabíjačku MagSafe Duo.

TIP na Vianoce: TOP pomocníci do domácnosti. Toto sú tie najlepšie ponuky

Pomaly ale isto sa blížime k Vianociam, ktorých súčasťou je už tradičné kupovanie darčekov.

Xiaomi Viomi V3: Špičkový robotický vysávač, na ktorý nedáte dopustiť je o 64 € lacnejší!

Toto neprehliadnite: V EÚ sklade sa totiž nachádza šikovný robotický vysávač Viomi V3, ktorý patrí medzi absolútnu špičku vo svojom segmente.

Inteligentným hodinkám budúcnosti by mohla stačiť energia z pohybu rúk

Z inteligentných hodiniek sa časom stal pomerne bežný produkt, ktorý vidieť na zápästiach aj bežných používateľov, nielen nadšencov a aktívnych športovcov.

Spotify v hodinkách Apple Watch začína fungovať aj bez spojenia so smartfónom iPhone

Sú to takmer presne dva roky, od kedy je pre inteligentné hodinky Apple Watch dostupná aplikácia najpopulárnejšej hudobnej služby Spotify. Vývojári ju po prvý krát sprístupnili 5. novembra 2018.

DJI Mini 2 oficiálne: 4K video, 4x zoom, lepšie pripojenie a o niečo vyššia cena

DJI Mini 2 je nový dron z produkcie známeho čínskeho výrobcu, ktorý sa pri novej generácii zbavil označenia „Mavic“. Základné informácie boli známe už skôr.

Masívna akcia je tu: Ušetrite desiatky eur na vianočných darčekoch!

Predajcovia po celom svete sa pomaly ale isto pripravujú na obrovský nápor spôsobený vianočnými sviatkami. Tento začal výrazne skôr a lepšie než ostatní.

Ostatní práve čítajú