Úvod Tech Gadgety

Gadgety

Od nabíjačiek, cez kolobežky až po inteligentné svetlá a vysávače. V sekcii Gadget nájdeš svet plný zaujímavých vychytávok, ktoré budeš chcieť.

Samsung a Spotify: Vďaka partnerstvu budeš môcť počúvať hudbu takmer všade a na všetkom!

Event Unpacked 2018 nepriniesol len nový Galaxy Note 9 a Galaxy Watch, ale aj informáciu o novom partnerstve, ktoré vzniklo medzi Samsungom a populárnou službou Spotify.

Samsung vytvoril bezdrôtovú duálnu nabíjačku, ktorá slúži aj ako skvelý stojan na telefón!

Samsung po novom prichádza s novou duálnou bezdrôtovou nabíjačkou, ktorá sa zdá byť určená primárne na nabíjanie novučičkého Note 9 a populárnych Galaxy Watch. Táto teória však našťastie nie je tak úplne pravdivá.

Samsung Galaxy Watch oficiálne: Dlhšia výdrž batérie, štýl a vysoká odolnosť

Samsung dnes na pódiu v americkom meste New York predstavil okrem smartfónu Samsung Galaxy Note 9 aj inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch, ktoré prichádzajú v dvoch veľkostiach.

Takto lacná kamera do auta tu ešte nebola: Stojí 12,49 € a ponúka takmer všetky funkcie!

Prázdniny sú v plnom prúde a áut na cestách neúrekom. S väčším počtom áut v premávke sa zvyšuje aj riziko nehody. Aj preto by ste sa mali čo najlepšie chrániť.
qualcomm

Qualcomm konečne predstaví nový čipset pre inteligentné hodinky

Pred asi 2,5 rokom predstavila spoločnosť Qualcomm Snapdragon Wear 2100 - vtedy novú procesorovú sadu pre inteligentné hodinky, fitness náramky a nositeľnú elektroniku vo všeobecnosti. Odvtedy sme v podaní tejto spoločnosti nič nové v tomto segmente nevideli.

Chystáš sa na dovolenku? Túto odolnú kameru zasiahla parádna ZĽAVA!

Každý, kto sa obzerá po schopnej akčnej kamere s ľudovou cenovkou, má v týchto dňoch jedinečnú príležitosť ušetriť celkom slušnú sumu.

Toto sa často nevidí: Xiaomi batoh do mesta kúpiš za 7,50 €!

Mať vo výbave dobrý batoh je jedna z vecí, ktoré by mal spraviť každý z nás. Hodí sa či už na výlety, dovolenku, na cvičenie alebo do školy.

Toto nevymyslíš: Xiaomi má inteligentný kôš, ktorý automatický zabalí odpadky

Xiaomi je síce známy hlavne vďaka svojim lacným, no výborným smartfónom, pomedzi to vyrába aj iné smart zariadenia.
Galaxy Tab S4

Samsung Galaxy Tab S4 oficiálne: Vlajkový tablet pre prácu aj zábavu

Tak ako sa predpokladalo, známy kórejský výrobca dnes predstavil novú generáciu svojho vrcholového tabletu nazvanú ako Samsung Galaxy Tab S4. Novinke podľa všetkého nechýba nič, čo by si náročnejší užívateľ prial.
Samsung Galaxy Tab S4

Samsung Galaxy Tab S4 má byť predstavený už túto stredu. Čo zaujímavé ponúkne?

Mesiac august je spájaný hlavne s dovolenkovým obdobím, čo však neplatí pre Samsung. V tento mesiac totižto predstaví nové generácie kľúčových zariadení zo svojho portfólia. Aký bude Galaxy Note 9 a kedy ho uvidíme, už vieme. Čo však Galaxy Tab S4.

64 GB microSD karta za menej ako 15 €? Vďaka tejto zľave je to možné

Pamäť v smartfóne sa dokáže zaplniť rýchlejšie, než to niekedy čakáme. Či už fotíme viac fotografií, natáčame dlhšie videá alebo inštalujeme veľké aplikácie či hry.
segway drift w1

Malý hoverboard pre každú nohu zvlášť? Horúca novinka Segway Drift W1s

Asi netreba pripomínať, čím sa spoločnosť Segway preslávila. V roku 2001 predstavila dvojkolesové osobné vozidlo do mestských ulíc, z ktorého sa (takmer) nedalo spadnúť. Rovnováhu za človeka udržiavali moderné technológie.

Tieto hodinky sú fantastické: Majú fyzické ručičky aj šikovný displej

Keďže ešte stále niekto preferuje klasický ciferník, na pultoch obchodov nájdeme hodinky, ktoré nie sú tradičné, no zároveň ani inteligentné.
motiv ring

Unikátny Motiv Ring si konečne rozumie aj s Androidom. U nás si ho však zatiaľ nekúpite

Ak neradi nosíte inteligentné hodinky alebo presnejšie fitness náramky, ktoré sledujú a vyhodnocujú pohybovú aktivitu a spánok, je tu pre vás Motiv Ring. Ako názov napovedá, ide o prsteň, ktorý je však tvorený hlavne technológiami a nie drahými kovmi.
usb C

Lightning, USB C alebo microUSB? Jeden kábel pre všetko predstavil Anker

Ak náhodou požívate viacero technologických zariadení od rôznych výrobcov, zrejme ste si už zanadávali na odlišné rozhrania pre nabíjanie. Apple sa drží svojho Lightning portu, nové Android smartfóny už majú USB C a tie staršie microUSB konektor.

Ostatní práve čítajú