PC

Razer Kiyo

Razer Kiyo oficiálne: Nová kameru určená pre streamerov, ktorá má vlastné osvetlenie!

Spoločnosť Razer je známa tým, že vyrába rôzne zariadenia špecificky určené pre hráčov hier. Či už sú to špecializované klávesnice, myšky, slúchadlá alebo čokoľvek iné, vo svete hráčov je veľmi obľúbená.

Malá potvora! Toto je najmenšia GTX 1080 Ti s vlastným vodným chladením

Ak aspoň jedným očkom sledujete scénu s hernými grafikami iste viete, že GTX 1080 Ti sa radí medzi absolútnu výkonnostnú špičku.

Microsoft Surface Book 2: Väčší a lepší

15,0-palcový displej, vynovený Intel procesor a gamer-ready Nvidia grafika. O čom je reč? Predsa o novom Surface Book-u od Microsoftu!

Extrémne pretaktovanie: Výkonný Core i7-8700K ponoril do tekutého dusíka a dostal z neho 7.4 GHz!

No, to netrvalo veľmi dlho. Overclocker, po našom „pretaktovávač“, sa pohral s procesorom Core i7-8700K, z ktorého dostal skutočne všetko.

USB 3.2 je tu a je šialené: Priepustnosť 20 Gb/s a podpora súčasných káblov!

Žijeme v dobe dátovej (ehm, nie v tej komerčnej ale skutočnej). Všetko sa točí okolo dát, ktorých je stále viac a viac. Preto treba prichádzať s novinkami a neustále vylepšovať to, čo je aktuálne k dispozícii.

Populárny program CCleaner napadli hackeri. Šírili pomocou neho škodlivý kód a kradli informácie

Bezpečnostní experti zo spoločnosti Cisco Talos odhalili slabinu v digitálnej bezpečnosti serverov spoločnosti Avast.

Gigabyte má novú verziu GTX 1080. Je smiešne malá

Gigabyte má podľa všetkého misiu. Misiu zmenšiť všetky grafické karty. Po tom ako sa mu to podarilo s minuloročným modelom GeForce GTX 1070 sa pustil aj do GTX 1080.

Šialenosť v priamom prenose: ASUS predstavil základnú dosku so slotmi pre 19 grafických kariet

Ak sa zaujímaš o ťaženie bitcoinov či inej kryptomeny, určite ťa zaujme novinka z dielne ASUS. Ich nová základná doska s označením Asus B250 Expert Mining totiž ponúka 19 PCI-Express slotov až pre 19 grafických kariet.