PC

Krutý žart, ktorý je realitou: Pomocou AMD procesorov vykurujú stovky domácností!

Nejde pritom o prvoaprílový žart na účet kremíku, ktorý sa príliš zohrieva. Namiesto toho spoločnosť vopred plánuje, ako využijú procesory, ktoré sú akýmisi továrňami na teplo.

Philips a Razer spájajú sily: Vznikla z toho spolupráca snov!

Spoločnosť Philips Lighting, svetový líder v osvetľovacej technike, oznámila prvé partnerstvo vo vývoji technológie Philips Hue Entertainment so spoločnosťou Razer, poprednou značkou pre hráčov.

Grafické karty od NVIDIA neboli proti Spectre až tak odolné

Meltdown a Spectre - dve slová najčastejšie spájané s procesormi Intel a AMD, no po novom už aj s grafickými kartami. Grafický gigant NVIDIA sa podelil s informáciami ohľadom zraniteľnosti grafických kariet a začal vydávať ovládače, ktoré by mali tento problém vyriešiť.

POZOR: Windows 8.1 už nedostáva nové funkcie, Windows 7 o pár rokov nadobro skončí

Ak tvoj počítač alebo notebook beží na Windows 8.1, práve si prišiel o základnú podporu zo strany Microsoftu. Presne tak, softvérový gigant sa už Windows 8.1 nebude aktívne venovať.

Nový ultra-sleek notebook od HP nutne potrebuje nový názov

HP si na tohtoročný veľtrh CES nadšene schovával veľké oznámenie ohľadom nového notebooku, ktorý by mal byť najsilnejším prenosným počítačom na svete.

Čo sa to deje? Microsoft vydal záplatu pre počítače s AMD. Tie teraz nevedia nabehnúť

Microsoft robí všetko preto, aby spolu s výrobcami čipov priniesol rýchlu záplatu novo objavených chýb Meltdown a Spectre.

Takto vyzerá mágia: Nvidia vie premeniť lacné počítače na herné mašiny

Streamovanie hier začína byť celkom serióznym biznisom, preto sa doňho začína púšťať aj americká spoločnosť, ktorú preslávili jej grafické karty.

SanDisk má maličký USB C flash disk s kapacitou 1 TB!

CES 2018 odkryl ďalší poklad, ktorý však nateraz ostáva nedostupným. Hovorím o novom USB C flash disku od spoločnosti SanDisk.

Acer opäť ukázal, kto je tu šéf: Jeho novinka Swift 7 je najtenší laptop na svete!

Ázijský výrobca spotrebnej elektroniky odpálil tohtoročnú šou CES vo veľkom štýle.

Intel čakajú problémy: Výrobca procesorov má na krku žaloby, môže za to kritická chyba!

Ešte stále čerstvá kauza s bezpečnostnými nedostatkami na hardvérovej úrovni, o ktorých Intel vedel dlhé mesiace, má dohru.

Ostatní práve čítajú