PC

Si podobne ako my poriadny geek? Zaujímajú ťa grafické karty, počítače, základné dosky a DDR pamäte? Vitaj v našej PC sekcii!

Nevídaná akcia: Takto Windows 10 získaš úplne zadarmo!

Tesne pred Vianocami sa vo svete obchodov rozbieha tradičný nákupný sviatok Black Friday. Možno ho poznáte z reklám známeho a často otravného zeleného mužíka.

Nový Apple M1 je podľa nezávislej analýzy najrýchlejším čipom pre notebooky na svete

Skutočnosť, že M1 skutočne je najrýchlejším procesorom pre notebooky na svete, vychádza z údajov o A14, ktorý možno nájsť v interiéri najnovších iPhonov.

MEGA zľava: Takto môžeš získať Windows 10 Pro zadarmo!

Ešte stále ti v počítači alebo notebooku chýba Windows 10 alebo jedna z verzií kancelárskeho balíčka Microsoft Office? Túto akciu musíš vidieť!

Chcete si zahrať Call of Duty: Black Ops Cold War na maximálnych nastaveniach? Pripravte si 250 GB voľného úložiska

S týmto číslom sa budú musieť vysporiadať tí, ktorí si chcú hru vychutnať na maximálnych detailoch, v 4K rozlíšení a so zapnutým ray-tracingom.

AMD Radeon RX 6800 XT OFICIÁLNE: Rovnaký výkon ako RTX 3080 za nižšiu cenu!

Spoločnosť AMD práve predstavila najnovší rad grafických kariet Radeon RX 6000. Novinkami sa pokúsi konkurovať špičkovým kartám Nvidia radu RTX 3000.

AMD Radeon RX 6900 XT OFICIÁLNE: Zabijak RTX 3090 má rovnaký (a vyšší) výkon. Stojí o 500 € menej

Spoločnosť AMD práve predstavila novú sériu grafických kariet. RX 6900 XT je zatiaľ najpresvedčivejším vstupom na scénu high-end grafických kariet.

Windows 10 v jesennej zľave: Stojí len 6 €, Office 2016 Pro len 20,68 €!

Halloween, resp. sviatok všetkých svätých sa nezadržateľne blíži a spolu s ním aj mnoho akcií, ktoré sa oplatí využiť. Cena Windows 10 klesla na 6 €!

Nvidia zrušila plán: Tieto grafické karty nakoniec vôbec neprídu!

Nvidia mala doteraz v pláne uviesť ďalšie verzie nových grafických kariet RTX 3070 a RTX 3080. Konkrétne malo ísť o verzie s väčšou kapacitou VRAM (16 GB, resp. až 20 GB).

Windows 10 Pro za zatiaľ najnižšiu cenu: Teraz dočasne stojí len 7,83 €!

Windows 10 Pro išiel s cenou opäť dole. Odporúča sa všetkým tým, ktorí prechádzajú z Windows 7. Ten totiž nedostáva aktualizácie.

NÁVOD Ako nainštalovať októbrovú 2020 aktualizáciu Windows 10 (20H2)

Microsoft včera oficiálne uvoľnil najnovšiu veľkú aktualizáciu pre Windows 10. Aktualizácia 20H2 (októbrová) sa dá nainštalovať už dnes.

POZOR: Túto aktualizáciu Windows 10 nesťahujte. Má obrovské problémy

Microsoftu s aktualizáciami Windows 10 naozaj nejde karta. Nová aktualizácia má veľké problémy a neodporúča sa inštalovať!

Intel predstavil Core i3-10100F: Súperí s procesorom AMD, ktorý ešte nebol predstavený

Spoločnosť AMD minulý týždeň predstavila štvoricu nových procesorov postavených na výrazne vylepšenej architektúre Zen 3.

AMD Ryzen 5000 procesory OFICIÁLNE: Intel má veľký problém, prekonávajú ho aj v hrách

AMD dnes podvečer predstavilo nové desktopové procesory zo série Ryzen 5000. Postavené sú na novej architektúre Zen 3. Intel má čo doháňať.

Excel prestal odpovedať: Briti z COVID-19 štatistík kvôli Excelu vynechali 16 tisíc pozitívnych testov

Väčšina z nás pozorne sleduje dianie týkajúce sa ochorenia COVID-19 nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Veľká Británia rieši vážny prešľap.

Ako prejsť na Windows 10 čo najlacnejšie? Nový systém za menej ako 9 € + lacný Office!

Prejsť na nový systém s modernými a hlavne aktuálnymi programami nemusí byť drahá záležitosť. Za menej ako 9 € si to môže dovoliť každý.

Ostatní práve čítajú