PC

Si podobne ako my poriadny geek? Zaujímajú ťa grafické karty, počítače, základné dosky a DDR pamäte? Vitaj v našej PC sekcii!

Samsung začal vyrábať vysokorýchlostné 4 TB SSD disky, ktoré sú určené pre bežných ľudí

Keď Samsung predstavil 1-terabitové flash čipy, sľúbil, že krátko na to predstaví SSD disky s obrovskou kapacitou.

Grafická karta GTX 1180 uzrie svetlo sveta v auguste, bude vraj poriadne drahá

Už netrpezlivo očakávaná grafická karta GeForce GTX 1180 bude reprezentovať generačného nástupcu za súčasnú vlajkovú loď GTX 1080.

AMD vyrobil beštiu: Najvýkonnejší procesor je o 53 % výkonnejší než top model od Intelu

AMD Ryzen Threadripper 2990WX, ktorému sa podarilo zničiť najvýkonnejší čip od Intelu, Core i9-7980XE príde čoskoro. Poznáme špecifikácie.
video

VIDEO: Google si uťahuje z Microsoftu aj Apple. Nová reklama stojí za pozretie!

Google si v novej reklame na Chromebook nedáva servítku pred ústa. V minútu dlhej reklame totiž zosmiešňuje Windows a macOS chybovými hláškami, vírusmi a modrými obrazovkami smrti.

Obsah smartfónu v PC: Microsoft čoskoro sprístupní parádnu aplikáciu

Vo Windows 10 pribudne nová funkcionalita. Your Phone umožní používateľom operačného systému, aby bezdrôtovo zrkadlili obsah telefónu na obrazovke počítača.
iPhone X

Apple vyvíja technológiu, ktorá umožní MacBooku bezdrôtovo nabíjať iPhone!

Čoraz viac výrobcov spotrebnej elektroniky začína venovať pozornosť nabíjaniu zariadení bez použitia káblov či konektorov. Výnimkou nie je ani Apple.

Používaš stále Windows 7? Čakaj na naliehanie od Microsoftu, aby si prešiel na Windows 10

Windows 7 je vynikajúci operačný systém, ktorý bola radosť používať. Už čoskoro ho bohužiaľ stretne koniec rozšírenej podpory.
Intel Core i9-9900K

Intel Core i9-9900K bude beštia: Pobeží na 5 GHz, ponúkne spájkovaný spoj!

Intel sa rozhodol, že je čas na návrat k overeným technológiám chladenia. Vo svojom najvýkonnejšom čipe s označením Core-i9-9900K opäť použije spájkovaný spoj medzi čipom a rozvádzačom tepla (IHS).

So základnou doskou odídu aj dáta: Dáta z SSD na nových MacBookoch nemáš šancu získať späť

Majitelia nových notebookov od Apple by mali mať na pamäti neprívetivú situáciu, do ktorej ich môže dostať rozhodnutie amerického výrobcu.

Apple je na smiech: Nové laptopy majú tak vysoký výkon, že nestíha chladenie

Sľubovaný výkon je kvôli nedostatočnému chladeniu nereálny. Nespokojní zákazníci preto laptop vracajú späť spoločnosti Apple.

iFixit otestoval odolnosť voči prachu nového MacBook Pro. Ako obstál notebook v tejto „skúške ohňom“?

iFixit bol prvý, kto objavil utajenú membránu nachádzajúcu sa pod klávesami prerobených MacBook Pro klávesníc, ktorá má podľa slov Apple slúžiť ako ochrana pred nevítaným prachom škodlivým pre mechanizmus. A keďže ju iFixit objavil ako prvý, aj si ju sám dôkladne otestoval.

Táto nová externá grafická karta pre laptopy MacBook vyzerá úžasne

Okrem nového MacBook Pro sme sa dočkali aj novej externej grafickej karty Blackmagic, ktorá môže byť použitá ako dodatočná súčasť jeho výbavy.

Počítač za obličku: Cena nového MacBook Pro so 4 TB SSD ti vyrazí dych

Nový MacBook Pro môže mať vo výbave až 4 TB SSD disk vrátane 32 GB operačnej pamäte. Výrobca si však za tú najvyššiu konfiguráciu pýta astronomickú sumu.
surface go

Microsoft predstavil Surface Go, nový tablet pre zábavu aj produktivitu

Microsoft oficiálne predstavil najlacnejšie zariadenie z línie produktov Surface, elegantný tablet pomenovaný ako Surface Go. Tablet, samozrejme, poháňa operačný systém Windows.

PC do dlane? Microsoft údajne pracuje na novom vreckovom Surface zariadení!

Microsoft podľa všetkého pracuje na novom zariadení, ktoré sa nedá zaradiť ako medzi telefóny, tak ani medzi PC. Ak sa však riadime jeho názvom, ktorý obsahuje slovo "Surface", môžeme tento nový výtvor giganta považovať skôr za naozaj šikovný prenosný počítač.

Ostatní práve čítajú