PC

AMD Ryzen 2. generácie oficiálne: Toto ponúkajú nové desktopové procesory

Spoločnosť AMD konečne predstavila desktopové procesory Ryzen 2. generácie. K dispozícii budú 4 nové modely, dva z nich spadajúce do Ryzen 5 a dva do Ryzen 7. Všetky sa dajú predobjendať už teraz, predávať by sa mali začať 19. apríla.

Ako blesk: Western Digital prináša nový SSD disk, číta pri rýchlosti 3 400 MB/s

Renomovaný výrobca hardvéru na ukladanie dát prichádza s horúcou novinkou, na ktorej si zgustnú ako náruživí hráči, tak aj tí, ktorí sa radia medzi profesionálnych tvorcov videí.

Google zakročil: Cez Chrome si od dnes už kryptomenu nenaťažíš

Zdá sa, že už ani Google nechce mať s kryptomenami nič spoločné. Od včerajšieho dňa už totiž Chrome Web Store (obchod Chrome), cez ktorý si dokážete do prehliadača stiahnuť rôzne motívy, aplikácie a mnoho iného, neprijíma žiadne rozšírenia, ktoré sa týkajú ťažby kryptomeny.

Intel i7 aj GTX 1070: Nový herný laptop od ASUSu vyniká tenkým telom

Spoločnosť ASUS vyrukovala s horúcou novinkou pre náruživých gamerov.

OBROVSKÁ zľava na procesory AMD Ryzen: Ak hľadáš najnižšiu cenu, toto neprehliadni!

V živote majiteľa PC vždy príde okamih, keď je pripravený spraviť menší či väčší upgrade svojej zostavy. Vzhľadom na aktuálne ceny grafických kariet veľký, resp. čo najlacnejší upgrade momentálne nepripadá do úvahy.
Samsung Odyssey Z

Samsung Odyssey Z je nový herný notebook s pokrokovým systémom chladenia

Trieda prenosných herných počítačov sa rozrástla o nového člena, ktorého predstavil kórejský Samsung. Na herný notebook je pomerne štíhly a ľahký, a to vďaka jedinečnému systému chladenia. Výrobca notebook nazval Samsung Odyssey Z.
Core i9 notebook

Maximum prenosného výkonu: Intel odhalil procesory Core i9 určené pre notebooky

Intel ako jeden z najznámejších výrobcov procesorových sád odhalil na tlačovom podujatí v čínskom Pekingu nové tipy čipov Core i9 ôsmej generácie (Coffee Lake), ktoré zabezpečia maximálny výkon v spojení s prenosnými počítačmi.

Najnovšia aktualizácia macOS so sebou priniesla podporu pre externé GPU

S posledným vydaním systému macOS High Sierra, Apple oficiálne prichádza s niekoľkými novými vylepšeniami, ktoré boli v dielňach giganta už od konferencie WWDC 2017.

Je to tu: Predobjednaj si namakaný herný laptop od Xiaomi!

Náruživí gameri majú ideálnu príležitosť uchmatnúť si jednu z viacerých horúcich noviniek od čínskeho jabĺčka ešte skôr, ako bude neskoro.

Toto musíš vidieť: Xiaomi prináša nový laptop pre náruživých hráčov!

Čínske jabĺčko nám dnes okrem vynoveného Android smartfónu Mi Mix 2S ukázalo aj nový prenosný počítač.

Koniec nadčasov: V Soule sa zavedie „tvrdý“ pracovný režim

Zdá sa, že Južná Kórea má veľmi výrazný problém s nadčasmi. Bežný štátny pracovník za rok odpracuje až o 1 000 hodín viac, než človek na tej istej pozícii v inej krajine.

Apple predstaví novinky: Zajtra očakávame nový iPad Mini aj lacné MacBooky!

Kalifornské jabĺčko má na zajtrajší deň naplánované unikátne mediálne podujatie.
Seagate Exos X14

Keď dochádza miesto na disku: Seagate Exos X14 má 14 TB a náplň s héliom

Spoločnosť Seagate práve predstavila nový pevný disk, ktorý je síce navrhnutý pre dátové centrá a servery, stále však ide o nádherný kúsok technológie.

IBM posúva level: Toto je najmenší počítač na svete, výroba stojí pár centov!

Odborníci z americkej spoločnosti IBM vyrukovali s novinkou, ktorá si získala pozornosť viacerých popredných technologických médií.

OFICIÁLNE: Fortnite Battle Royale prichádza aj na iOS a Android

Vývojár hry Fortnite, Epic Games, oznámil, že populárna free-to-play multiplayerová hra Fortnite Battle Royale konečne prichádza aj na iOS a Android.

Ostatní práve čítajú