Úvod Featured

Featured

Featured posts

Pod značkou JBL skupiny Harman, ktorú vlastní Samsung, vznikol pred asi mesiacom nový, presnejšie dva nové bezdrôtové reproduktory, ktoré sú ako stvorené pre bujaré a hlučné oslavy. Napovedá to aj ich označenie. V JBL ich jednoducho nazvali PartyBox.

JBL má masívny Bluetooth reproduktor, ktorý na párty určite neprehliadnete

Pod značkou JBL skupiny Harman, ktorú vlastní Samsung, vznikol pred asi mesiacom nový, presnejšie dva nové bezdrôtové reproduktory, ktoré sú ako stvorené pre bujaré a hlučné oslavy. Napovedá to aj ich označenie. V JBL ich jednoducho nazvali PartyBox.
Kvantový akcelerometer

Táto vec vraj nahradí GPS: Kvantový akcelerometer určí polohu aj bez signálu

Vyzerá to tak, že je na obzore koniec éry, kedy sme využívali pre presnú lokalizáciu konvenčné satelitné systémy, ako je napríklad GPS.
Takzvaný bionický hríb

Vedci spravili z obyčajného hríbu obnoviteľný zdroj elektrickej energie

Obyčajný hríb z obchodu premenili na nevyčerpateľný zdroj elektrickej energie, ktorý by mohol v neďalekej budúcnosti poháňať našu spotrebnú elektroniku.
aplikacia lasso

Facebook potichu predstavil Lasso, novú aplikáciu pre krátke a zábavné videá

Facebook bez väčších ovácií spustil na niektorých vybraných trhoch novú aplikáciu s názvom Lasso, ktorá je dostupná pre obe najpoužívanejšie mobilné platformy.
Nový Messenger

Slováci majú k dispozícii nový Messenger, onedlho príde aj tmavý režim!

Populárna aplikácia Messenger získava na Slovensku dlhšie avizovanú zmenu dizajnu. Na čo všetko sa teda môžeme tešiť?
Aplikácia Ideme vlakom

RECENZIA Ideme vlakom: Aplikácia, ktorá Slovensku tak chýbala

Slováci sa v uplynulých dňoch dočkali mobilnej aplikácie, ktorá dostala jasnú úlohu - spríjemniť cestovanie vlakom. Aká teda je?
clash of clans

Clash of Clans valcuje rebríčky, na konte má už pol miliardy stiahnutí

Nesmierne populárna hra Clash of Clans sa do tabuliek mobilného herného priemyslu zapisuje novým míľnikom. Hra v obchode Google Play zaznamenala už viac ako 500 miliónov stiahnutí, čím sa radí medzi najvyhľadávanejšie hry vôbec.

Šéf Samsungu o skladacom Galaxy F: Vyrobíme aspoň 1 milión kusov

Minulý týždeň bol na novinky spojené s najväčším výrobcom smartfónov bohatý. Samsung totiž čiastočne odhalil plány spojené so skladacím smartfónom Galaxy F.
Black Shark 2

TOP 5 vecí z výbavy Xiaomi Black Shark

Black Shark od Xiaomi patrí bez akýchkoľvek pochýb medzi to najlepšie, čo dnes mobilný priemysel ponúka.

OFICIÁLNE: Samsung budúci týždeň predstaví procesor pre Galaxy S10!

Samsung už čoskoro predstaví procesor, ktorý bude poháňať chystanú vlajkovú loď Galaxy S10. Informácia vychádza z oficiálnych účtoch na sociálnych médiách.

Kvapky do očí možno raz nahradia roboty tak malé, že preplávajú cez očnú buľvu

Fascinujúce miniatúrne stroje dokážu preplávať cez oko a donášajú lieky v podobe kvapiek do očí na presné miesto, kde je potrebný.

Chronotechna: Na Kickstarteri uspeli najčiernejšie hodinky sveta, vyrobia ich Česi

Na populárnej startupovej stránke najnovšie uspela značka našich susedov, Čechov, Chronotechna. Vyrábať bude najčernejšie hodinky sveta.
video

VIDEO: Čínska televízia použije na hlásenie správ umelú inteligenciu s ľudskou podobou

Čínska televízia Xinhua prišla s naozaj revolučnou inováciou. Hlásateľa správ z mäsa a kostí nahradila za digitálnu alternatívu s podobou jedného z nás.
One UI

Samsung predstavil One UI, nové užívateľské prostredie pre smartfóny

Kedysi dolagovaný TouchWiz, neskôr Samsung Experience a teraz z prvých dojmov výborne pôsobiace One UI - nové užívateľské prostredie pre mobilné zariadenia kórejskej spoločnosti Samsung. 
Skladací telefón od Samsungu

Samsung poodhalil skladací telefón a predstavil ohybný Infinity Flex displej!

Ako bolo avizované, tak sa aj nakoniec stalo. Spoločnosť Samsung nám počas dnešnej vývojárskej konferencie SDC18 predviedla, ako bude fungovať jej nadchádzajúci skladací smartfón.

Ostatní práve čítajú