video

OZNÁMENIE VÍŤAZOV: Samsung dnes na Unpacked predstaví novinky: Sleduj to s nami, máme SÚŤAŽ o 2 z nich!

Samsung si na dnes, t.j. 23. septembra o 16:00 nášho času pripravil ďalšiu udalosť s označením Unpacked. Predstaví na nej novinky, ktoré môžete vyhrať.

RECENZIA FIIDO D11: Je toto najlepší elektrický bicykel do 1 000 €?

Spoločnosť FIIDO možno nepoznáte a nie je sa čomu čudovať. Ide o relatívne mladú spoločnosť, ktorá sa postupne dostáva aj do Európy.

Spotify, Epic Games a ďalší spojili sily. Bojujú za reformu pravidiel v obchodoch s aplikáciami

Spoločnosti Google a Apple prevádzkujú dva najpoužívanejšie mobilné operačné systémy, ktorých súčasťou sú obchody s aplikáciami, hrami a ďalším obsahom.
facebook

Facebook mení rétoriku: Z Európy vraj nakoniec neodíde, no môžu prísť zmeny

Nedávno svet obletela správa, že ak Európska únia nezmení pravidla, Facebook môže z Európy úplne stiahnuť svoje služby. Informovali sme o tom v samostatnom článku.

AKTUÁLNE: Nový operátor Radosť je tu. Aplikácia má prísť ešte dnes!

Najmladší operátor na Slovensku, Radosť, chce začať svoje služby predávať ešte dnes, vyplýva z informácií poskytnutých médiám.

Tesla Model S Plaid je tu: Má dojazd 840+ km, maximálnu rýchlosť až 320 km/h

Elon Musk znovu ukazuje, že Tesla je s vývojom svojich elektromobilov poriadne ďaleko. Svedčí o tom nová verzia Tesla Model S s označením „Plaid“.

FOTO: Takto vyzerá „slovenský“ koronavírus. Vedci zo SAV ukázali zábery vírusových častíc

Viete o tom, že Slováci majú vlastný "slovenský" koronavírus? Odfotiť sa ho podarilo vedcom zo Slovenskej akadémie vied, ktorí ho analyzujú.

Ako prejsť na Windows 10 veľmi lacno? Nový systém za menej ako 9 € + lacný Office!

Používatelia operačného systému Windows 10 sa začínajú tešiť na jesennú aktualizáciu, ktorá prinesie nespočetne veľa opráv, no aj nových funkcií.

Facebook: Ak EÚ nezmení správanie a nenechá nás, vypneme služby

Facebook varoval regulátorov EÚ, že ak budú trvať na výraznom obmedzení zdieľania dát medzi Európskou úniou a Spojenými štátmi americkými, z Európy úplne odíde.
huawei P40

Toto Huawei môže položiť: Zakázali im používať špičkové fotočipy od Sony!

Huawei od zavedenia sankcií USA voči Číne trpí. Prišiel o plnohodnotný Android, neskôr o svoje procesory Kirin využívajúce americké technológie.
Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Testujeme skladací Samsung Galaxy Z Fold 2: Pýtajte sa na čokoľvek, čo vás zaujíma!

Samsung ešte začiatkom septembra predstavil novú generáciu skladacieho smartfónu Galaxy Z Fold 2, ktorý okamžite zaujal pozíciu najprémiovejšieho smartfónu.

ANKETA: Skladacie smartfóny výrobcovia výrazne vylepšili. Kúpili by ste si ich?

Skladacie smartfóny sa pomaly ale isto dostávajú do mainstreamu. Sú skladacie smartfóny natoľko zaujímavé, že by ste si ich kúpili?

Objednali ste si PS5? Dodanie 19. novembra nie je isté, predajcovia informujú o dostupnosti

Ak ste si objednali najnovšiu generáciu konzoly PlayStation, PS5, dodanie 19. novembra, teda v deň oficiálnej dostupnosti, nie je garantované.

VIDEO: Pozrite sa na pripravovaný Samsung Galaxy S20 FE zo všetkých uhlov

Samsung nám plánuje v blízkom období predstaviť svoju Galaxy S20 FE. Novinka dorazí s veľmi slušnou výbavou, za ktorú si zaplatíme rovných 699 €.

Na Tesle zapol autopilota a zdriemol si. Cestoval rýchlosťou 150 km/h, policajti ostali v šoku

Policajti informovali o ďalšom prípade nezodpovedného šoféra, ktorý využil systém autonómneho vedenia vozidla na to, aby si oddýchol.

Ostatní práve čítajú