Samsung Galaxy S21 Ultra vraj nemá microSD slot. Galaxy S21 má mať plastový zadný kryt

Tesne pred veľkým predstavením nových vlajkových lodí kórejského výrobcu sa na Twitteri objavili informácie, ktoré potvrdzujú niekoľko zaujímavých faktov.

Tesne pred veľkým predstavením nových vlajkových lodí kórejského výrobcu sa na Twitteri objavili informácie, ktoré potvrdzujú niekoľko zaujímavých faktov. Rad Galaxy S21 sa tak prakticky odhalil ešte pred oficiálnym uvedením.

Za informáciami stojí účet Mr. Techie – We The Techies, ktorý sa k zariadeniam pravdepodobne dostal cez jedného z amerických operátorov. V prvom tweete informátor porovnáva veľkosť Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra. V ďalšom príspevku zas poukazuje na rozmery Galaxy S21 Ultra, ktorý má byť poriadne hrubý.

Podľa jeho informácií má byť hrubší než Galaxy Note20 Ultra a iPhone 12 Pro Max, ktoré sú hrubé 8,1 mm, resp. 7,4 mm. Podľa správ informátora mal Samsung požiadať operátorov, aby zákazníkom nehovorili o tom, že základný Galaxy S21 má zadný kryt vyrobený z plastu a že ani jedno zo zariadení v balení nemá nabíjačku.

Cena Galaxy S21 Ultra má začínať na 1 200 dolároch. Znížiť ju majú pomôcť špeciálnymi akciami, ktoré Samsung pripravuje v spolupráci s operátormi.

Galaxy S21 síce má plastový zadný kryt, podľa Mr. Techie na to však má dobrý dôvod. Jeho cena má začínať na 800 dolároch, čo na smartfón s vlajkovými špecifikáciami vôbec nie je zlé. Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra už majú mať zadný kryt zo skla, ktoré však na dotyk nemá pôsobiť ako sklo ale skôr ako plast.

S21+ má ponúknuť 4 800 mAh batériu, zatiaľ čo Galaxy S21 Ultra až 5 000 mAh batériu. Zaujímavé je aj to, že v Galaxy S21 Ultra sa podľa videa nižšie neobjavuje slot pre microSD kartu.

Nakoniec ešte informátor zverejnil fotografiu, v ktorej porovnáva všetky Galaxy S21 modely s iPhone 12 Pro Max.

Všetky informácie o troch novinkách sú už (ne)oficiálnou cestou potvrdené. Samsung ich oficiálne potvrdí o 16:00.

TIP REDAKCIE
Huawei Nova 9 prichádza na Slovensko so 66 W nabíjaním a 120 Hz OLED displejom
Total
44
Zdieľaní
Total
44
Zdieľať