Deň D pre Samsung je tu: Sledujte s nami predstaveniu Galaxy S21!

Samsung už dnes o 16:00 odvysiela online predstavenie nových vlajkových lodí radu Galaxy S21. Spoločnosť to tento rok v porovnaní s uplynulými rokmi trochu zmenila.

Samsung už dnes o 16:00 odvysiela online predstavenie nových vlajkových lodí radu Galaxy S21. Spoločnosť to tento rok v porovnaní s uplynulými rokmi trochu zmenila. Top modely totiž namiesto februára predstavuje už v januári.

Samsungu sa už tradične nepodarilo zabrániť úniku informácií o novinkách. Prvé z nich sa objavili už v októbri 2020, prvé fotografie s videami zariadení zas prišli v decembri. Samsung Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra však stále môžu skrývať mnohé vlastnosti, na ktoré sa oplatí počkať.

Najväčším lákadlom má byť nový, dvojtónový dizajn, ktorý sa určite zapáči nejednému nadšencovi. Osobne sa mi zatiaľ veľmi pozdáva, no bude nutné počkať, kým sa nám nedostane do rúk.

Foto: Mr. Techie

Všetky tri novinky má v Európe poháňať procesor Exynos 2100, ktorý Samsung predstavil len pred niekoľkými dňami. Bude zaujímavé sledovať porovnanie výkonu a spotreby batérie so Snapdragon 888, ktorý bude sériu S21 poháňať v USA.

Do kategórie príslušenstva pravdepodobne pribudnú nové bezdrôtové nabíjačky a kryty pre smartfóny. Zaujímavé sú najmä tie, ktoré budú určené pre najlepšie vybavený Galaxy S21 Ultra. Smartfón totižto získa podporu pre dotykové pero S Pen, ktoré je nemennou súčasťou zariadení Galaxy Note.

TIP REDAKCIE
X-Tron X10 Pro: MONŠTRUM na 2 kolesách má dva 1 600 W motory a maximálku až 70 km/h!

S Pen bude mať podobu voliteľného príslušenstva. V smartfóne sa preň miesto nenájde. Namiesto toho ho bude môcť zákazník nosiť v ochrannom puzdre smartfónu.

Samsung spolu s novými smartfónmi predstaví aj bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Pro a nové príslušenstvo. Všetky informácie budú na TECHBYTE.sk dostupné hneď o 16:00, nezabudnite sa sem preto vrátiť.

Prenos bude vysielaný na YouTube, Twitteri, TikToku aj Facebooku.

Total
29
Zdieľaní
Total
29
Zdieľať