Ďalšia “psia” kryptomena: Floki Inu len za 24 hodín narástol o 69 %

Tím však stále čaká ešte veľmi dlhá cesta. Floki Inu síce rastie, no aj napriek tomu sa stále ani len nepribližuje k dvom tisíckam najhodnotnejších kryptomien na svete.

Zdá sa, že so “psími” kryptomenami sa v poslednom období roztrhlo vrece. Ku Dogecoin a Shiba Inu coin sa po novom pridáva aj kryptomena s názvom Floki Inu, ktorá si v priebehu len jedného dňa dokázala polepšiť o takmer 70 %.

Ako píše server ZyCrypto, hodnota meny Floki Inu v piatok porástla o rovných 69,17 %, konkrétne na 0,0002291 amerického dolára. Najväčšími ťahúňmi tohto rastu mali byť oznámenia o veľkých spoluprácach, a to napríklad s najväčším futbalovým klubom Indie, Kerala Blasters FC.

Vývojársky tím stojaci za Floki Inu verí, že toto partnerstvo pomôže kryptomenu dostať v Indii do mainstreamu, a taktiež ju dostať do povedomia najmenej ďalších 100 miliónov fanúšikov klubu roztrúsených po celom svete.

Vznik Floki Inu

Za zrod Floki Inu možno považovať príspevok Elona Muska na Twitteri, v ktorom uviedol, že jeho Shiba Inu sa bude volať Floki. O niekoľko mesiacov na to si svetoznámy vizionár naozaj kúpil plemeno Shiba Inu a skutočne ho pomenoval Floki. Prehlásenie o tejto skutočnosti vyhnalo hodnotu predmetnej kryptomeny o viac ako 110 %.

TIP REDAKCIE
Zákaz akéhokoľvek používania smartfónu v aute: Zákon prešiel aj s veľkými pokutami

Výrazne pomohla aj nová marketingová kampaň v Londýne. V priestoroch miestnych autobusových a metro staníc sa objavili reklamy nabádajúce investorov, ktorí zmeškali extrémny rast meny Dogecoin, aby si radšej zakúpili Floki Inu. Tieto reklamy sa stretli aj s kritikou, no podľa všetkého splnili svoj účel. Hodnota meny v období od 26. októbra do 4. novembra porástla o viac ako 500 %. V tom čase dosiahla svoje rekordné maximum, a to 0,0003405 amerického dolára.

Tím však stále čaká ešte veľmi dlhá cesta. Floki Inu síce zaznamenal úspech, no aj napriek tomu sa stále ani len nepribližuje k dvom tisíckam najhodnotnejších kryptomien na svete.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať