razer toaster

The Razer Toaster: 1. apríl sa premení na skutočnosť!

Niektorí si zrejme ešte spomenú na dávny prvoaprílový žart, ktorý si na nás nachystal Razer, populárny výrobca počítačového príslušenstva.

Niektorí si zrejme ešte spomenú na dávny prvoaprílový žart, ktorý si na nás nachystal Razer, populárny výrobca počítačového príslušenstva. V tom nám spoločnosť oznamovala, že pracuje na vlastnom toasteri – Project Breadwinner.

Avšak mnohým fanúšikom sa tento nápad zapáčil natoľko, že spoločnosť poprosili, aby toaster neostal len obyčajným žartom.

Ultimátum

Šéf firmy súhlasil s vytvorením toasteru, avšak pod jednou podmienkou – 1 milión likeov na Facebooku. Do tohto čísla sa počítali aj Razer Toaster tetovania, ktoré mali hodnotu 100 tisíc likeov.

Verte či neverte, po 5 rokoch sa to komunite skutočne podarilo. Svedectvom je príspevok od samotného šéfa spoločnosti, Min-Liang Tan.

min liang tan
Min-Liang Tan – FOTO: Facebook

V čase písania tohto článku má fanúšikovská základňa toasteru od Razer nazbieraných viac ako 45 tisíc likeov a 12 tetovaní. Medzi nositeľmi tetovania je aj Mark Withers, samotný správca stránky “Give us the Razer Toaster”.

Podmienka splnená

Keďže bola podmienka splnená, Razer sa skutočne pustí do produkcie vlastného toasteru.

Nikto zatiaľ nevie, ako presne bude spotrebič vyzerať. Mnohí veria, že jeho dizajn bude minimálne podobný tomu, ktorý môžete vidieť aj na titulnej fotografii. Ak by sa tak stalo, môžeme sa tešiť na toaster s programovateľným RGB osvetlením, ktoré bude meniť odtiene podľa toho, ako veľmi budú toasty prepečené.

Kúpili by ste si Razer Toaster aj vy?

Total
34
Zdieľaní