mkors

Sofie Heart Rate: Čo ponúkajú inteligentné hodinky od Michael Kors?

Pokiaľ ste fanúšikom luxusných značiek, určite ste už niekedy narazili na produkty od Michael Kors. Americký módny návrhár je známy svojou širokou škálou nelacných produktov.

Pokiaľ ste fanúšikom luxusných značiek, určite ste už niekedy narazili na produkty od Michael Kors. Americký módny návrhár je známy svojou širokou škálou nelacných produktov od ruksakov až po hodinky. A práve rad hodiniek tejto značky sa dočkal zaujímavého rozšírenia.

Michael Kors totiž na trh uvádza novinku, ktorá je určená skôr pre nežnejšie pohlavie. Konkrétne ide o hodinky s názvom Sofie Heart Rate.

Čo ponúkajú?

Nový model na seba okamžite upútal obrovskú pozornosť. Oproti pôvodnému modelu totiž disponuje technológiou NFC pre bezkontaktné platby, GPS čipom, snímačom frekvencie tepu a funkciou pre plávanie, keďže hodinky sú vodeodolné do hĺbky až 30 metrov.

Hodinky Sofie Heart Rate sú vybavené AMOLED displejom, 4 GB interným úložiskom a 300 mAh batériou. Pobežia na systéme Wear OS od Google, čo znamená, že hodinky budú kompatibilné aj s iOS.

[irp]

Cena

Tá by sa mala pohybovať na úrovni zhruba 350 USD (312 EUR), čo znamená, že dámy majú jedinečnú možnosť si obstarať vylepšenú verziu hodiniek za cenu staršieho modelu.

Výrobca zverejnil hneď niekoľko rôznych prevedení nového modelu, no základom je zlato-strieborná kombinácia z ušľachtilej oceli.

mkors1
FOTO: michaelkors.com
Total
25
Zdieľaní