Razer prichádza s RGB ventilátorom pre smartfóny, stojí 60 dolárov

Zakúpiť ho možno prostredníctvom oficiálnej stránky spoločnosti, a to za 60 dolárov, teda približne 53 eur bez DPH. Zdá sa však, že zatiaľ je dostupný len pre americký trh.

Nie je žiadnym neznámym faktom, že maximálne využívanie kapacít pri spotrebnej elektronike vedie k jej vyššej teplote. Svoje by o tom vedeli povedať napríklad užívatelia herných notebookov, no tento fakt z veľkej časti platí aj pre smartfóny, dokonca aj pre tie špičkové.

Vlajkové lode zväčša disponujú tým najlepším z najlepšieho. Implementácia prvotriednych komponentov si však pýta svoju daň. Zariadenia síce sú vďaka nim schopné náročnejších operácií, no keďže pri nich pracujú naplno, vytvárajú viac tepla. Možno si to všimnúť napríklad pri fotení, natáčaní videí či gamingu.

Práve na vášnivých milovníkov týchto aktivít sa po novom zamerala značka Razer. Prichádza so štýlovým vetrákom Razer Phone Cooler Chroma, ktorý je dostupný v dvoch verziách. Jedna je kompatibilná s MagSafe, respektíve s modelmi iPhone 12 a iPhone 13. K dispozícii je však aj variant s univerzálnym úchytom určený pre Android smartfóny.

TIP REDAKCIE
YouTube Premium prichádza s ročným predplatným. Je výhodnejšie

RGB nesmie chýbať

Razer Phone Cooler Chroma má 7 čepelí, ktoré sa dokážu točiť rýchlosťou až 6 400 rpm (otáčok za minútu). Napriek tomu je však pomerne tichý. Efektívne chladenie je schopný poskytnúť pri len 30 dB. Energiu čerpá prostredníctvom USB-C kábla, nakoľko nedisponuje vstavanou batériou. A keďže je reč o Razer, nechýba ani nádherné RGB podsvietenie.

Zakúpiť ho možno prostredníctvom oficiálnej stránky spoločnosti, a to za 60 dolárov, teda približne 53 eur bez DPH. Zdá sa však, že zatiaľ je dostupný len pre americký trh.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať