razer phone 2

Razer sa môže vrátiť k herným smartfónom. Naznačuje to údajný prototyp Razer Phone 3

Značka Razer sa okrem špičkového herného vybavenia chvíľu zameriavala aj na smartfóny, až kým od nich oficiálne neupustila v roku 2019.

Značka Razer je v prostredí gamingu známa asi každému. Okrem špičkového herného vybavenia sa chvíľu zameriavala aj na smartfóny, až kým od nich oficiálne neupustila v roku 2019.

Spoločnosť však môže chystať veľkolepý návrat, upozorňuje server Gizmochina. Po internete totiž začal kolovať prototyp smartfónu, ktorý je označovaný ako nová generácia Razer Phone, teda Razer Phone 3.

Snímky sú údajne na 70 % pravé

Pôvodne sa o snímky s verejnosťou podelil SamChun (@Boby25846908), užívateľ sociálnej siete Twitter. Na príspevok mu odpovedal šéfredaktor serveru XDA-Developers, Mishaal Rahman, ktorý zverejnil snímky bez vodoznaku.

Rahman však dodáva, že zdroj týchto fotografií nie je známy, a teda nemusia byť legitímne. SamChun však deklaruje, že podľa jeho zdroja sú snímky na 70 % pravé, a teda že nám zrejme ponúkajú náhľad na možný prototyp nového Razer Phone.

TIP REDAKCIE
Ľudia minuli na mobilné aplikácie 133 miliárd dolárov, najpopulárnejší je TikTok

Čas na návrat?

Na druhú stranu, spoločnosť Razer od herných smartfónov definitívne upustila ešte minulý rok, čiže je vysoko pravdepodobné, že Razer Phone 3 nikdy nedebutuje.

Nič však nie je nemožné a Razer môže skutočne plánovať návrat na trh s hernými smartfónmi.

Ak sú uvedené snímky pravé, môžeme očakávať, že Razer Phone 3 ponúkne hranaté telo, hrubý vrchný i spodný rámik a trojicu zadných fotoaparátov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať