Call of Duty pre smartfóny vyzerá fantasticky: Pozri si prvé zábery z hry na videu!

O tom, že na scénu čoskoro príde mobilná verzia Call of Duty vieme. Informovali sme o tom v samostatnom článku.

O tom, že na scénu čoskoro príde mobilná verzia Call of Duty, vieme. Informovali sme o tom v samostatnom článku. Vtedy sme však mali k dispozícii len screenshoty z hry. Teraz sa na internete objavilo video.

Call of Duty Mobile: Ďalší veľký herný hit?

Call of Duty sme už na smartfónoch videli. Nikdy to však nebolo „ono“. Po príchode veľkých titulov ako Fortnite či PUBG, pre ktoré je mobilný priemysel extrémne zaujímavý sa vývojári zodpovední za nový Call of Duty rozhodli do hry pridať všetko to, čo z Call of Duty robí tak zaujímavú hru. Najväčším rozdielom je azda len ovládanie, ktoré bolo prispôsobené pre smartfóny.

[the_ad id=”16606″]

Hra bude upravená prevažne pre hranie multiplayer zápasov. Niet sa čomu čudovať, to je koniec koncov jednou z najsilnejších stránok Call of Duty. Zaujímavé je aj sledovať, ako si smartfóny poradili s grafikou modelov postavičiek ako aj sveta, v ktorom sa hrá. Je príjemné vidieť, že hra, ktorá nedávno bežala na konzolách sa pomaly dostáva aj do smartfónov.

TIP REDAKCIE
Rocket League dorazil do smartfónov: Stiahnuť si ho môžeš na Android aj iOS

Test hry momentálne prebieha v Číne, kde je aj vyvíjaná. Neskôr by sa však pochopiteľne mala dostať aj na celosvetový trh.

Ako sa ti páčia zábery z Call of Duty Mobile? Zahral by si si ju alebo ťa až tak nezaujala?

[the_ad id=”16613″]

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať