Galaxy Note 9

Skladací Galaxy F odkrýva tajomstvá: Priprav sa na vyšší Infinity-V displej!

Smartfóny dlhú dobu ponúkali zaužívaný tvar displeja. Hovorím samozrejme o zobrazovacích paneloch s pomerom strán 16:9. Po 18,5:9 Samsung plánuje novinku.

Smartfóny dlhú dobu ponúkali zaužívaný tvar displeja. Hovorím samozrejme o zobrazovacích paneloch s pomerom strán 16:9, ktoré sa ľahko držali a celkovo boli výborne využiteľné hlavne pri videách.

Zmenu priniesol rok 2017, keď LG a následne aj Samsung predstavili displeje s pomerom strán 18:9, resp. 18,5:9. Do výšky natiahnuté displeje sa podľa spoločností lepšie držia v ruke a zobrazujú viac informácií. Teraz chce Samsung posunúť naťahovanie na ďalšiu úroveň. Vlajkové lode Samsungu majú v roku 2019 ponúknuť pomer strán 19,5:9.

Galaxy F (X) a Infinity-V displej

Okrem toho sa na svetlo sveta predrali aj novinky týkajúce sa chystaného skladacieho smartfónu známeho ako Samsung Galaxy F alebo Galaxy X. Samsung pri špeciálnom smartfóne predstaví aj špeciálny zobrazovací panel. Nazývať ho s najväčšou pravdepodobnosťou bude Infinity-V. Vyplýva to z prihlášky na úrade priemyselného vlastníctva. Je dosť možné, že „V“ má evokovať stav zariadenia pri zložení.

TIP REDAKCIE
6 rokov starý Fairphone 2 dostane aktualizáciu na Android 10

Pochopiteľne, počkať musíme na predstavenie, ktoré môže prísť už začiatkom budúceho roka. Prvé detaily by sme sa však mali dočkať už 7. novembra počas vývojárskej konferencie spoločnosti.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať