Fortnite: 6. sezóna je za rohom. Aktuálna končí už o necelý týždeň

Po 10-tich týždňoch sa 5. sezóna blíži ku koncu, čo znamená, že 6. si na vášnivých fanúšikov hry Fortnite už brúsi zúbky.

Po 10-tich týždňoch sa 5. sezóna blíži ku koncu, čo znamená, že 6. si na vášnivých fanúšikov hry Fortnite už brúsi zúbky.

Spoločnosť Epic Games doposiaľ spúšťala nové sezóny takmer okamžite po skončení tých predchádzajúcich. Tento zvyk by sa mal teda udržať aj v tomto prípade. 5. sezóna by mala oficiálne skončiť 25. septembra, takže 6. by k nám teoreticky mohla doraziť už na začiatku budúceho týždňa.

“Nenápadné” náznaky

Tí všímavejší a vášnivejší fanúšikovia Fortnite už mohli vypozorovať, že príchod novej sezóny vyzerá podobne ako príchod aktuálnej. Tesne pred spustením 5. sezóny sa totiž v hre začali náhodne objavovať “trhliny”, ktoré do seba vťahovali rôzne objekty a následne ich “prenášali” do reálneho sveta. Udalosti tejto mierky sa počas posledných týždňov síce neudiali, no ako už bolo spomenuté, všímavejší hráči si mohli všimnúť niekoľko zvláštností, ako napríklad gigantický blesk uprostred púšte, ktorý v mieste úderu zanechal mysterióznu fialovú kocku.

TIP REDAKCIE
Tak ako teda? Intel plánuje svojimi čipmi prekonať Apple, zároveň mu však chce pomôcť s novými M1

Čo sa kocky týka, jej význam je zatiaľ neznámy. Je však viac než isté, že ide o určitú spojitosť s prichádzajúcou 6. sezónou.

Na potvrdenie alebo vyvrátenie všetkých možných teórií si však budeme musieť počkať do budúceho týždňa.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať