Activision potvrdil Call of Duty: Modern Warfare II. Prísť má ešte tento rok!

Call of Duty: Modern Warfare II má byť priamym pokračovaním Call of Duty: Modern Warfare z roku 2019.

Modern Warfare čaká v tomto roku veľkolepý návrat. Vývojár Infinity Ward a štúdio Activision vo štvrtok zavesili na Twitteri príspevky, v ktorých jasne odkazujú na príchod nového rozšírenia legendárnej hernej série. Známe má byť ako Call of Duty: Modern Warfare II. O novinke informuje server Polygon.

O novom CoD sa toho zatiaľ nevie veľa. Oficiálne konto hry na Twitteri vo svojom príspevku, ktorým poukázalo na nový diel, zverejnilo len krátku upútavku, v ktorej dramaticky odhaľuje oficiálne logo. Pozornejšie oči si však všimli krátke mihnutie loga Task Force 141, medzinárodnej špeciálnej jednotky, ktorá zohrávala úlohu hlavných protagonistov v pôvodnej verzii hry, Call of Duty: Modern Warfare 2, vydanej ešte v roku 2009.

Príspevok od Infinity Ward bol ešte skromnejší.

TIP REDAKCIE
Doogee S98 Pro: Štýlový odolný smartfón s termokamerou už má svoju cenu!

Nadviaže na doposiaľ najúspešnejšie rozšírenie

Call of Duty: Modern Warfare II má byť priamym pokračovaním Call of Duty: Modern Warfare z roku 2019 – podľa Activision doposiaľ najúspešnejšieho rozšírenia hernej série.

Štúdio už vraj stihlo o novej hre prezradiť viac, avšak len pre úzku skupinu ľudí v americkom Las Vegas. Širšej verejnosti tieto detaily zrejme poskytne až časom.

MWII pritom nie je jedinou hernou novinkou, ktorú Activision plánuje na tento rok. Objaviť by sa mal aj úplne nový Warzone založený na bezplatnom modeli a s prvkami žánru battle royale.