Ako to je s Galaxy S21 FE? Dočkať sa ho skutočne môžeme už 20. októbra

S Galaxy S21 FE je to v posledných týždňoch ako na horskej dráhe. Najskôr sa predpokladalo, že príde v podobnom období ako minuloročný Galaxy S20 FE, potom že napokon príde až začiatkom budúceho roka.

Samsung na 20. októbra naplánoval podujatie Galaxy Unpacked 2, pokračovanie augustového Galaxy Unpacked, počas ktorého nám predstaví ďalšie zo svojich najnovších produktov. Nie je isté, o čo presne pôjde, no pár teórií už vzniklo.

Ako sme vás informovali v dnešnom článku oznamujúcom Galaxy Unpacked 2, hlavnou témou večera môže byť personalizácia a používateľské rozhranie One UI 4.0 (a Android 12). Možno sa však dočkáme aj predstavenia ďalších verzií už existujúcich smartfónov. No to nie je všekto. Je možné, že počas podujatia bude predstavený aj úplne nové zariadenie, a to Galaxy S21 FE.

S Galaxy S21 FE je to v posledných týždňoch ako na horskej dráhe. Najskôr sa predpokladalo, že príde v podobnom období ako minuloročný Galaxy S20 FE, potom že napokon príde až začiatkom budúceho roka, dôsledkom čoho bude musieť Samsung posunúť debut radu Galaxy S22. Najnovšie správy, tentokrát prameniace z taiwanského dodávateľského reťazca, však prichádzajú s úplne iným dátumom. Upozornil na ne server PhoneArena.

galaxy s21 FE

Už budúcu stredu?

Galaxy S21 FE vraj bude predstavený už 20. októbra, čiže počas Galaxy Unpacked 2. Takmer okamžite by mali byť sprístupnené aj predobjednávky, pričom oficiálny debut zariadenia bol vraj nastavený na 29. október. “Niektoré doplnky už sa začali dodávať do hlavných regiónov,” uvádzajú zdroje z dodávateľského reťazca, čo nám naznačuje, že smartfón je od nás skutočne vzdialený len pár dní.

TIP REDAKCIE
Tak ako teda? Intel plánuje svojimi čipmi prekonať Apple, zároveň mu však chce pomôcť s novými M1

Filozofia produktu má byť rovnaká ako minulý rok – maximálna výbava za rozumnú cenu. Očakáva sa prítomnosť 6,5-palcového displeja s FHD rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 120 Hz, pričom o pohon sa má starať špičkový Snapdragon 888 od Qualcommu.

Samozrejme, nič ešte nie je oficiálne. Všetko sa konečne dozvieem už o týždeň, čiže v stredu, a to o 16. hodine nášho času.

Aktuálna cena modelu Samsung Galaxy S20 FE 5G

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať