samsung

Galaxy Unpacked 2: Samsung pozýva na ďalšie podujatie, prebehne 20. októbra

Galaxy S21 FE? Asi nie.

Spoločnosť Samsung na augustovom podujatí Galaxy Unpacked predstavila nové skladacie smartfóny a inteligentné hodinky. Pri nich však nezostane. Výrobca naplánoval ešte jedno podujatie, Galaxy Unpacked Part 2, ktoré prebehne budúci týždeň, 20. októbra o 16. hodine nášho času.

Nasledujúci týždeň bude pestrý. Odštartuje ho online konferencia spoločnosti Apple, ktorá by mala v pondelok ukázať svetu nové prenosné počítače MacBook Pro. Utorok bude zase patriť spoločnosti Google, uvedie očakávané smartfóny Pixel 6 a Pixel 6 Pro.

V stredu si pozornosť vypýta Samsung. Na rozdiel od Apple a Google nevieme, čo presne juhokórejská firma predstaví. Áno, mohli by sme konečne spoznať opakovane prepieraný Galaxy S21 FE.

galaxy unpacked
Foto: Samsung

Z posledných správ to však vyzerá, že fanúšikovská edícia vlajkového modelu Galaxy S21 nie je na programe dňa. Samsung mal jej tohtoročnú premiéru zrušiť kvôli nedostatku čipov a silnom dopyte po skladacom véčku Galaxy Z Flip 3. Existuje ale šanca, že ho predstaví neskôr, začiatkom roka 2022.

Ústrednou témou stredajšieho Galaxy Unpacked 2 môže byť personalizácia. Samsung možno predstaví ďalšie verzie už existujúcich modelov (nové farby, limitovaná edícia?), poprípade sa bude venovať používateľskému rozhraniu One UI 4.0 postavenom na Androide 12.

TIP REDAKCIE
Facebook dostal miliónovú pokutu, zatajoval informácie o prevzatí Giphy

Aby toho náhodou nebolo málo, štvrtok sa o slovo prihlási aj Huawei. Predstaví nový smartfón z produktovej série Nova. Už teraz môžeme potvrdiť, že sa koncom októbra dostane na slovenský trh.

Bez odozvy nezostane ani Sony. Japonský výrobca si pre svoje online podujatie rezervoval 26. október, odprezentuje počas neho nové zariadenie značky Xperia. Ani v tomto prípade však nevieme, o aký produkt presne pôjde.

Aktuálna cena Samsung Galaxy S20 FE 5G

Total
20
Zdieľaní
Total
20
Zdieľať