Remaster legendárneho Quake si teraz môžete na konzolách zahrať v 4K rozlíšení pri 120 FPS

PC verzia hry sa aktualizácie nedočkala a ani nedočká, nakoľko hranie v týchto podmienkach podporuje už od pôvodného debutu remasteru.

Remaster legendárneho titulu Quake si po najnovšej aktualizácii môžete na PlayStation 5 a Xbox Series X/S vychutnať v nádhernom 4K rozlíšení, a to pri snímkovaní až 120 FPS, informuje publikácia The Verge.

Quake debutoval ešte v roku 1996 a považuje sa za jedného zo zakladateľov žánru FPS (First-Person Shooter). Hra má teda už 25 rokov, čo chcelo jej tvorcovské štúdio, Bethesda, patrične osláviť. V lete tak prišlo oznámenie ohľadom vydania remasteru, ktorý priniesol vylepšenú grafiku a upravenú hrateľnosť.

Teraz sa remaster dočkal prvej väčšej, tzv. next-gen aktualizácie, ktorá je dostupná pre systémy PS5 a Xbox Series S/X. Prináša podporu pre hranie v 4K rozlíšení pri snímkovaní 120 FPS. PC verzia hry sa aktualizácie nedočkala a ani nedočká, nakoľko hranie v týchto podmienkach podporuje už od pôvodného debutu remasteru. Okrem toho aktualizácia v rámci PS5, presnejšie ovládača DualSense, prináša podporu pre adaptívne tlačidlá a integrovaný reproduktor.

Remaster hry Quake vás vyjde na pomerne sympatickú cenovku, a to necelých 10 €. A čo aktualizácia? Tá je vám k dispozícii úplne zadarmo.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať