V Microsoft Flight Simulator 2020 si môžete stiahnuť zaseknutú loď v Suezskom prieplave

Dá sa stiahnuť zadarmo.

Obrovskú nákladnú loď Ever Given, ktorá od minulého utorka blokovala Suezský prieplav, sa včera podarilo uvoľniť. Ak by ste sa však poriadne zblízka chceli pozrieť, ako táto situácia spôsobujúca krízu lodnej dopravy vyzerala, máme pre vás dobrú správu.

V leteckom simulátore Microsoft Flight Simulator sa totiž objavilo niekoľko rozšírení, ktoré tam 400 metrov dlhú loď „zaseknú“.

Microsoft Flight Simulator
Microsoft Flight Simulator

Tí z vás, ktorí nevedia, čo je Flight Simulator – ide o letecký simulátor ponúkajúci takmer fotorealistickú reprezentáciu planéty z kokpitov viac ako 20 rôznych lietadiel. V základnej hre sa samozrejme loď nenachádza, treba si ju stiahnuť.

Microsoft Flight Simulator: Suez Traffic Jam

Rozšírenie sa volá Suez Traffic Jam mod od tvorcov Flightsim.to. K tomu je nutné pridať Gobal AI Ship Traffic a mody od Dave Crookeda. Stiahnite si všetky tri a zaseknutú loď Ever Given si budete môcť prehliadnuť z pohodlia vášho domova.

TIP REDAKCIE
Facebook zarobil na reklame 29 miliárd dolárov, opäť si kopol do Apple

Nielen to, v rozšírení sa nachádzajú aj lode čakajúce na povolenie na vplav do Suezského prieplavu a bagre snažiace sa obrovskú loď vyslobodiť. Ak teda hrávate Microsoft Flight Simulator, neváhajte a vyskúšajte to.

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať