Očakávaná podoba iPhone 11

Apple na nič nečaká: Prvé testovania iOS 13.1 sú v plnom prúde

Apple testuje prvú veľkú aktualizáciu pre trinástu verziu systému iOS. Zaujímavé však je, že tak činí ešte pred samotným vydaním základnej verzie iOS 13.

Apple testuje prvú veľkú aktualizáciu pre novú verziu systému iOS. Zaujímavé však je, že tak činí ešte pred samotným vydaním základnej verzie iOS 13. O novinke informuje web Engadget.

Ide o prvý prípad, kedy sa Apple rozhodol pre takýto krok. Doposiaľ vždy najskôr vydal základnú verziu systému a až potom sa pustil do testovania jej prvých aktualizácií.

Beta pre vývojárov

iOS 13.1 sa zatiaľ nachádza v štádiu beta testovania pre vývojárov, pričom zoznam doteraz implementovaných noviniek naznačuje, že aktualizácia dorazí s funkciami, ktoré nie sú pripravené na vydanie spolu s iOS 13.

Medzi posledné inovácie patria novinky ako možnosť zdieľania vášho ETA (približného času príchodu) s vašimi priateľmi prostredníctvom Máp, indikátor hlasitosti AirPods či nové ikony pre HomeKit.

TIP REDAKCIE
Google Pixel 6a: Dostupnejšia verzia smartfónu môže prísť skôr

Zatiaľ nie je presne jasné, prečo sa spoločnosť rozhodla vydať beta verziu prvej veľkej aktualizácie pre iOS 13 tak skoro. Zrejme to však má čo dočinenia s časovým rozvrhom, ktorý má gigant doslova preplnený predstaveniami očakávaných noviniek – Apple TV+, Apple ArcadeiPadoviPhonov či Apple Watch. Je teda pochopiteľné, že Apple chce mať svoj operačný systém v čo najlepšej kondícii, aby všetky produkty fungovali tak ako majú.

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať