TV služba od Apple debutuje v novembri. Stáť má 10 dolárov mesačne

TV+ však zrejme bude za konkurenciou zaostávať v jednej, no podstatnej veci – cene. Tá by sa mala pohybovať okolo 10 dolárov mesačne.

Apple bude už čoskoro pripravený na vydanie svojej vlastnej TV služby. Debutu TV+ by sme sa mali dočkať už v novembri, pričom jej cena sa bude pohybovať okolo 10 dolárov mesačne, informuje web Engadget.

Konkrétny dátum však zatiaľ nie je známy. Podľa Financial Times sa Apple sa posnaží dostať službu na trh do 12. novembra, čím by sa mu podarilo predbehnúť debut konkurenta Disney+.

Do 2020 chce zarobiť 50 miliárd dolárov

Gigant si na financovanie svojej prichádzajúcej služby vyčlenil presne 6 miliárd dolárov. Ide síce o obrovské množstvo peňazí, no Apple verí, že práve TV+ by mohla výrazne dopomôcť k dosiahnutiu predurčeného cieľa – do konca roka chce zarobiť 50 miliárd dolárov z predaja služieb.

TIP REDAKCIE
Call of Duty iba pre Xbox? Nič také, ubezpečuje šéf platformy

10 dolárov mesačne

TV+ však bude za konkurenciou mierne zaostávať v jednej, no podstatnej veci – cene. Tá by sa mala pohybovať okolo 10 dolárov mesačne. Napriek tomu ale ide o veľmi šikovný a skvelo načasovaný krok zo strany Apple, keďže predaje smartfónov (nielen iPhonov) v poslednom období klesajú.

Nová služba by mala byť dostupná vo viac ako 150 krajinách po celom svete.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať