Koncept skladacieho iPadu

5 nových iPadov: Apple by mal tento rok priniesť ešte jednu nádielku tabletov

Po marcovom vylepšení iPadu Mini a iPadu Air by nám mala spoločnosť Apple naservírovať pár čerstvých kúskov. Tentokrát asi nový iPad Pro.

Vyzerá to tak, že sa v priebehu tohto roka dočkáme ďalších iOS tabletov. Po marcovom vylepšení iPadu Mini a iPadu Air by nám mala spoločnosť Apple naservírovať pár čerstvých kúskov. Tentokrát teda podľa všetkého pôjde o modelový rad iPad Pro, ktorý od októbra neprešiel žiadnou aktualizáciou.

Únik z webu MySmartPrice naznačuje, že sa dokopy dočkáme až piatich noviniek. Vyplýva to z odhalených certifikačných dokumentov kalifornského jabĺčka, kde je uvedených až päť modelových čísiel.

Keďže sa tu bavíme až o tak veľkom množstve, existuje tu nemala šanca, že nám Apple popri vynovených modeloch iPad Pro predstaví aj dlhšie špekulovaný iOS tablet so skladacou konštrukciou. Technologické kuloáre hovoria o 15-palcovej uhlopriečke, ktorú používateľ zloží ako kus papieru.

K predstaveniu noviniek by malo dôjsť v priebehu októbra. Minulý rok sme sa dočkali 12,9-palcového iPadu Pro a iPadu Pro s 11-palcovou obrazovkou, takže možno logicky očakávať ich generačných nástupcov.

TIP REDAKCIE
Ruský súd zastavil predaj smartfónov Samsung, týka sa to 61 modelov
Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať