apple watch

Apple registruje ako divý: Pribudli až 4 označenia zatiaľ nepredstavených Apple Watch!

Americká spoločnosť Apple si v Euroázijskej hospodárskej komisii zaregistrovala niekoľko nových označení pre svoje produkty.

Americká spoločnosť Apple si v Euroázijskej hospodárskej komisii zaregistrovala niekoľko nových označení pre svoje produkty. Patria medzi ne nové iPhony, Macy, no dokonca aj Apple Watch, informuje server MacRumors.

Okrem hojného množstva nových označení pre iPhony s iOS 13 sme sa dočkali aj štyroch “názvov” reprezentujúcich doposiaľ nepredstavené modely Apple Watch. Konkrétne hovoríme o A2156, A2157, A2092 a A2093.

MacRumors

Apple Watch Series 5?

Zverejnená listina však neobsahuje presné názvy jednotlivých produktov, teda zatiaľ nemôžeme potvrdiť, či označenia reprezentujú príchod novej série, teda Apple Watch Series 5. Vieme však, že sa dočkáme titánového modelu, ktorý by mal spolu s ostatnými hodinkami i novými iPhonami doraziť v prvej polovici septembra.

Čo sa týka hardvérového vybavenia, hovorí sa o možnosti merania hladiny cukru v krvi, krvného tlaku a monitoringu spánku. Ako sme ale spomenuli vyššie, k dispozícii zatiaľ máme len označenia, teda nemôžeme nič definitívne potvrdiť.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S22: Koľko budú stáť chystané novinky? Poznáme ceny!

Zatiaľ čo niektorí predpokladajú, že sa dočkáme celej novej série, ostatní hovoria len o mierne vylepšenej štvrtej sérii.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať