oneplus 10 Pro

OnePlus 10 Pro pricestoval do Európy v 2 verziách, takáto je cena

Základný typ 8/128 GB stojí 919 eur.

High-end smartfón OnePlus 10 Pro po necelých štyroch mesiacoch od predstavenia konečne dorazil na európsky a ďalšie svetové trhy, napríklad do Severnej Ameriky a Indie.

OnePlus 10 Pro si môžu zadovážiť aj záujemcovia zo Slovenska, a to prostredníctvom oficiálneho predajného kanála na webe oneplus.com/sk.

Špecifikáciu OnePlus 10 Pro sme zhrnuli v predchádzajúcom článku z predstavenia. Technický list si môžete pozrieť aj TU, na webe OnePlus. Čo je dôležité, vo výbave nenastali žiadne neočakávané zmeny.

Dostupný je plný výkon nabíjania 80 W (v niektorých regiónoch sveta iba 65 W) a rozhranie OxygenOS 12 postavené na operačnom systéme Android 12 (v Číne ColorOS 12 od Oppo).

OnePlus 10 Pro existuje v dvoch verziách, presnejšie v dvoch pamäťových konfiguráciách. Model s 8 GB operačnou pamäťou a 128 GB úložiskom stojí 919 eur. V tomto prípade je na výber iba jedna farba – čierna.

Verzia s 12 GB RAM-kou a 128 internou pamäťou dostala cenovku 1019 eur. Okrem čiernej farby si môže zákazník vybrať aj zelenú povrchovú úpravu. Pri nej lepšie vynikne masívny foto modul s tromi optikami a nálepkou Hasselblad.

TIP REDAKCIE
Tutovka: Legendárny Dead Space čaká remake, poznáme aj dátum vydania!
oneplus 10 Pro
Foto: oneplus.com/sk

Doručenie smartfónu po zadaní objednávky by nemalo trvať dlhšie než pár dní, uvádza web oneplus.com/sk. Badať aj bezplatný darček, bezdrôtové slúchadlá OnePlus Buds Pro v hodnote 149 eur.

K slúchadlám sa ale zákazník dostane až po tom, ako mu bude smartfón odoslaný. Obdrží darčekový poukaz, cez ktorý si slúchadlá následne objedná. Na stránke OnePlus si však musí vytvoriť účet a prihlásiť sa pod ním. Podobne to funguje i u susedov v Čechách. Ponuka môže byť, a zrejme aj je obmedzená časovo, prípadne počtom kusov.

OnePlus 10 Pro sa časom objaví i v ponukách vybraných maloobchodných predajcov spotrebnej elektroniky. Alza očakáva dostupnosť 13. apríla 2022, predajca Nay hovorí o 5. apríli 2022. Predbežné objednávky ani rezervácie v predajni však neprijíma.