Xiaomi Buds 3T Pro

Xiaomi Buds 3T Pro na Slovensku: Hybridné ANC a cena 146 eur

Dostupný je i lacnejší variant Xiaomi Buds 3.

Zostavu nových zariadení od Xiaomi, ktoré oficiálne pricestovali na slovenský trh, dopĺňajú bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Buds 3 a Buds 3T Pro. Lepšie vybavený typ sa pýši zvukom štúdiovej úrovne s minimálnym skreslením.

Xiaomi Buds 3T Pro obsahujú 10-milimetrový dynamický menič s dvojitým magnetom a povrchovou úpravou DLC, ako aj podporu pre audio kodek LHDC 4.0. Používatelia si môžu vybrať z troch režimov hybridného aktívneho potláčania hluku.

Xiaomi Buds 3T Pro
Xiaomi Buds 3T Pro

Okolitý ruch kompenzujú do hlasitosti 40 dB. Užitočný je adaptívny režim, ktorý úroveň odhlučnenia nastaví sám podľa okolitých podmienok. Režim priepustnosti robí opak. Funguje tak, aby používateľ nestratil kontakt s okolím, napríklad dianím v mestskej premávke či ostatnými ľuďmi.

Zaujímavo pôsobí funkcia Dimensional vytvárajúca priestorový zvuk podobný tomu v kine. S aktívnym sledovaním pohybu hlavy bude smerová reprodukcia zvukov ešte presnejšia. Tieto vymoženosti sú však dostupné len v spojení s vybranými smartfónmi Xiaomi a Redmi.

Xiaomi Buds 3T Pro
Xiaomi Buds 3T Pro

Slúchadlá je inak možné pripojiť k dvom zariadeniam súčasne. Ich prevedenie charakterizuje uzavretá konštrukcia so silikónovými zátkami a takzvanou „nožičkou“. Svoje miesto majú v kompaktnom puzdre, kde sa aj nabíjajú.

Na jedno nabitie vydržia prehrávať hudbu 6 hodín, v kombinácii s nabíjaním v puzdre až 24 hodín. Skutočná výdrž batérie sa ale môže líšiť v závislosti od spôsobu používania. Xiaomi Buds 3T Pro sú na Slovensku dostupné od 31. marca 2022 s odvážnejšou cenovkou 145,90 eur.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Slovákom spustili registráciu na Disney+. Ak to stihneš, získaš 20 % zľavu!

Xiaomi Buds 3

Zároveň sa na pulty slovenských predajní dostal model Xiaomi Buds 3, ktorý vytiahne z peňaženky dvojcifernú sumu – 99 eur. Aj v tomto prípade môžu používatelia počítať s hybridným aktívnym potláčaním hluku na úrovni 40 dB.

Po prepnutí do režimu rozšíreného hlasu bude používateľ zreteľne počuť hlasy ľudí v jeho blízkosti. Rozprávať sa s nimi môže bez toho, aby ste si musel slúchadlá vyťahovať z uší.

anc
Xiaomi Buds 3

Dvojmagnetový komponent N52 s ľahkou cievkou sľubuje hlboké basy a skreslenie menšie ako 0,07 percenta. Konektivita s dvomi nezávislými zariadeniami umožňuje prepínať zdroj zvuku podľa potreby. Napríklad, pri sledovaní filmu na notebooku môže používateľ zdvihnúť prichádzajúci hovor na smartfóne.

sluchadla
Xiaomi Buds 3

Xiaomi Buds 3 zvládnu 7 hodín prehrávania na jedno nabitie a až 32 hodín s dobíjaním v puzdre. Ergonomicky tvarované slúchadlá sú dostupné v bielej a čiernej farbe. Nezľaknú sa ani aktívneho životného štýlu, odolajú vode a prachu podľa normy IP55.

Predaj týchto slúchadiel bol zahájený dnes, 31. marca 2022.