Microsoft bude experimentovať: Chystá Surface Trio s 3 displejmi

V zloženom stave má možný Surface Duo pripomínať tradičný, i keď o niečo hrubší smartfón. Po rozložení sa hlavný displej skombinuje s dvoma ďalšími, čo znamená oveľa viac pracovného miesta pre vášnivých multitaskerov.

Surface Duo od Microsoftu dokázal svet technológií zaujať hneď dvakrát. Či už však išlo o pôvodný model alebo jeho nástupcu, ani jeden z nich si nadšenie nedokázal udržať pridlho. Za hlavný dôvod možno považovať veľkú nerovnosť medzi cenou a ponúkanou kvalitou, špecificky čo sa týka výbavy a softvéru. Na druhú stranu, konštrukcia bola veľmi obstojná.

Hoci sa ani jeden z predstavených modelov neuchytil tak, akoby si Microsoft prial, americký gigant to nevzdáva. Chystá aj tretie rozšírenie, ktoré sa môže vyznačovať skutočne unikátnou črtou – namiesto dvoch displejov ponúkne tri.

Naznačuje to nový patent, ktorý bol spoločnosti udelený minulý týždeň. Ako píše server PhoneArena, na snímkach možno vidieť zariadenie s dvoma pántami namiesto jedného. Zariadenie tak disponuje troma oddelenými sekciami, z ktorých každá disponuje displejom.

V zloženom stave má možný Surface Duo pripomínať tradičný, i keď o niečo hrubší smartfón. Po rozložení sa hlavný displej skombinuje s dvoma ďalšími, čo znamená oveľa viac pracovného miesta pre vášnivých multitaskerov. Nie je však isté, ako to Microsoft vymyslí s ďalšími dôležitými komponentami, ako sú fotoaparáty či porty.

TIP REDAKCIE
Chuwi MiniBook X: Šialený 10,8-palcový 2K notebook za cenu, ktorá sa často nevidí!

Patent naznačuje, že zariadenie, ak sa na ňom teda skutočne pracuje, sa stále nachádza v ranom štádiu vývoja. Uvedené informácie tak odporúčame brať so značnou rezervou.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať