huawei watch 3

Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro sú oficiálne dostupné na Slovensku

Od 389 eur.

Spoločnosť Huawei spustila na Slovensku maloobchodný predaj nových smart hodiniek Watch 3 a Watch 3 Pro. Hodinky sú prvým produktom výrobcu na našom trhu s operačným systémom HarmonyOS 2.0.

Huawei Watch 3 majú dotykový, 1,43-palcový AMOLED displej, ktorý vďaka rozlíšeniu 466 x 466 pixelov (326ppi) zaručuje dobrú čitateľnosť a prémiový vzhľad ciferníka. Verzia Pro má navyše zafírové sklíčko a titánové telo.

Výrobca ďalej vyzdvihuje množstvo funkcií s prepracovaným ovládaním a dlhú výdrž na jedno nabitie, ktorou sú nositeľné produkty Huawei dlhodobo známe. Ovládanie hodiniek uľahčuje kombinácia dotykového displeja, bočného tlačidla a otočnej korunky.

huawei watch 3
Foto: Huawei

Hodinky obsahujú množstvo ciferníkov, z ktorých sú mnohé interaktívne a animované. Novinkou je prítomnosť obchodu AppGallery priamo v hodinkách, všetky dôležité informácie z prepojených aplikácií tak môžete mať priamo na zápästí, bez nutnosti vyťahovať z vrecka telefón.

Model Watch 3 vydrží na jedno nabitie 3 dni, v špeciálnom režime ultra dlhej výdrže si nabíjačku vypýtajú po 14 dňoch. Verzia Watch 3 Pro je na tom vďaka väčšej batérii lepšie – zhasne po 5 dňoch používania, respektíve po 21 dňoch v režime ultra dlhej výdrže.

TIP REDAKCIE
Orange ukázal Prima Voľbu za 2 €: Dostanete 1 GB dát, kúpiť si môžete aj 5 GB za 8 €
huawei watch 3
Foto: Huawei

Súčasťou hodiniek je množstvo zdravotných funkcií, napríklad monitorovanie tepu, spánku, hladiny stresu, kyslíka v krvi alebo teploty pokožky. Športovcov poteší rozšírená ponuka cvičebných režimov, Huawei myslel aj na hráčov golfu či vysokohorských turistov.

Všetky športové údaje sa synchronizujú s mobilnou aplikáciou Zdravie, kde ich nájdete pekne pokope v prehľadnom formáte.

Huawei Watch 3 – cena

Model Watch 3 s čiernym remienkom je k dispozícii za 389 eur, rovnaký model s koženým remienkom kúpite za 409 eur. Najvybavenejší typ Watch 3 Pro je v predaji za odporúčanú cenu 429 eur.

huawei watch 3 Pro
Foto: Huawei

Ak si ktorýkoľvek z modelov zakúpite do 25. júla do polnoci, ku každým hodinkám získate aj nové bezdrôtové slúchadlá FreeBuds 4i s aktívnym potlačením okolitého hluku. Novinku čoskoro do svojich ponúk zaradia aj vybraní mobilní operátori, uvádza výrobca.

Na záver dodáme, že sa k nám hodinky Huawei Watch 3 Pro dostali pred približne dvoma týždňami. Aké sú, sa onedlho dozviete v recenzii. Už teraz ale prezradíme, že ide o vydarené a krásne hodinky s vylepšeniami na správnych miestach.