hudba

YouTube Music získava skvelú funkciu, po novom umožňuje vytváranie kolaboratívnych playlistov

Akonáhle získate túto funkciu, v prostredí playlistov si budete môcť všimnúť možnosť, ktorá z vášho štandardného playlistu spraví kolaboratívny playlist.

Služba YouTube Music bude je opäť o niečo vylepšená. Po novom totiž užívateľom umožňuje vytvárať kolaboratívne playlisty, čiže zoznamy pesničiek, ktoré môžu upravovať a následne počúvať viacerí užívatelia. O novinke informuje publikácia 9to5Google.

Akonáhle aplikácia vo vašom smartfóne získa túto funkciu, v prostredí playlistov si budete môcť všimnúť novú možnosť, ktorá z vášho štandardného playlistu spraví kolaboratívny playlist. Keď spomenutú možnosť zvolíte, objaví sa karta, na ktorej môžete svoj playlist pomenovať (či premenovať), pridať popis a vybrať užívateľov, ktorí ho môžu upravovať, resp. doň pridávať nové pesničky a následne ho počúvať.

Pre Android aj iOS

Ide o šikovnú funkciu, ktorú už dlhší čas môžeme vidieť v prostredí konkurenčnej platformy Spotify. Uvoľnená bola už včera, čo znamená, že sa už čoskoro dopracuje do všetkých Android i iOS zariadení. Ako už však býva pri aktualizáciách zvykom, nie ku každému dorazí v rovnakom čase.

To však nie je jediná novinka, ktorou sa YouTube Music pýši. Služba totiž získava aj novú sekciu s návrhmi. V nej nájdete rôzne odporúčané skladby, ktoré pre vás starostlivo pripravuje strojové učenie.

TIP REDAKCIE
Samsung reorganizuje, mobily a spotrebnú elektroniku zlúči pod jednu strechu

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať