youtube music

Služba YouTube Music získava novú užitočnú funkciu

Užívatelia majú po novom k dispozícii ďalší šikovný a hlavne pohodlný spôsob, akým môžu objavovať nové pesničky, ktoré sadnú ich vkusu.

Ak ste užívateľom YouTube Music, máme pre vás skvelú správu. Služba totiž získava novú sekciu, ktorá vám pomôže objaviť nové pesničky podobné tým, ktoré bežne počúvate. O téme informuje server 9to5Google.

Novej sekcie si môžete všimnúť priamo pri počúvaní konkrétnej pesničky. V spodnej časti obrazovky sa nachádza vysúvacie menu, ktoré obsahuje možnosti Ďalšie, Texty a po novom aj Podobné.

A práve tretia spomenutá možnosť je v prostredí YouTube Music spomínanou užitočnou novinkou. Po prechode na túto kartu vám služba ponúkne krátky zoznam pozostávajúci z 5 pesničiek označených ako Tiež by sa vám mohlo páčiť. Nižšie nájdete prehľad odporúčaných zoznamov (playlistov), podobných interpretov a taktiež sekciu, kde nájdete ďalšiu tvorbu konkrétneho autora, ktorého pesničku práve počúvate.

Musíme vás ale upozorniť, že nie všetky časti novej karty sú dostupné pri každej skladbe.

Užívatelia stále rastúcej služby tak majú po novom k dispozícii ďalší pohodlný spôsob, akým môžu objavovať nové pesničky, ktoré sadnú ich vkusu.

TIP REDAKCIE
Hráči presedlávajú na Windows 11: Nový OS má na Steame viac ako 10 % zastúpenie

Ak teda už neviete, čo počúvať ďalej, pustite si vašu obľúbenú skladbu, otvorte menu, potom predmetnú kartu a môžete slobodne vyberať zo širokej ponuky ďalších skvelých výtvorov od známych umelcov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať