Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20, S20+ aj S20 Ultra už čoskoro získajú aktualizáciu na One UI 2.5!

Ide o pomerne prekvapujúcu novinku, nakoľko minuloročná séria, ktorá debutovala s One UI 1.1, neskôr získala aktualizáciu rovno na One UI 2.0.

Samsung nám má na začiatku augusta predstaviť hneď niekoľko svojich horúcich noviniek. Nájsť medzi nimi môžeme rad Galaxy Note20, tablety Galaxy Tab S7 a S7+, skladací Galaxy Z Fold 2 či slúchadlá Galaxy Buds Live. Juhokórejský výrobca však počas Galaxy Unpacked odhalí aj nový softvér.

Konkrétne má ísť o novú verziu rozhrania One UI, presnejšie One UI 2.5, ktorá bude poháňať obidva modely z radu Galaxy Note20. Podľa všetkého však dorazí aj do aktuálnej série vlajkových lodí, čiže Galaxy S20, upozornil server SamMobile.

Ide o pomerne prekvapujúcu novinku, nakoľko minuloročná séria, ktorá debutovala s One UI 1.1, neskôr získala aktualizáciu rovno na One UI 2.0. Mnohí preto očakávali, že podobne to bude aj tento rok, a teda že zariadenia z radu Galaxy S20 prejdú z One UI 2.1 rovno na One UI 3.0 a Android 11.

TIP REDAKCIE
Poznámky Alberta Einsteina ku teórii relativity vydražili za rekordnú cenu: Predali sa za 11,6 milióna eur

Nové rozhranie dorazí niekedy po predstavení Galaxy Note20

Na možný príchod One UI 2.5 do aktuálnych vlajkových lodí upozornili informátori Ice universe a Max Weinbach. Podľa nich môže séria Galaxy S20 novú verziu rozhrania získať niekedy po debute Galaxy Note20.

Aj keď je predstavenie One UI 2.5 blízko, stále sa toho o ňom veľa nevie. Špekulácie však naznačujú, že nové rozhranie by so sebou mohlo okrem iného priniesť nový režim Pro pre natáčanie videí.

Total
47
Zdieľaní
Total
47
Zdieľať