samsung galaxy fold

Tak predsa len: Galaxy Fold 2 bude predstavený počas Galaxy Unpacked

Ross Young, CEO Display Supply Chain Consultants, deklaruje, že Galaxy Z Fold 2 bude predstavený 5. augusta, avšak dostupný bude zrejme až v októbri.

Len pred pár dňami sme vás informovali, že pripravovaný skladací smartfón od spoločnosti Samsung, Galaxy Z Fold 2, nedebutuje počas Galaxy Unpacked. Dôvodom mali byť ťažkosti spojené so softvérom.

Na túto nešťastnú novinku nás upozornil Max Weinbach prostredníctvom siete Twitter. Po novom sa však vďaka GSMArena dozvedáme, že skladací smartfón nakoniec počas Galaxy Unpacked predsa len debutuje.

Tvrdí to Ross Young, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Display Supply Chain Consultants. Vo svojom príspevku konkrétne uvádza, že Galaxy Z Fold 2 bude predstavený 5. augusta, avšak dostupný bude zrejme až v októbri. Túto novinku potvrdil aj Max Weinbach.

Do špekulácii sa však zapojil ešte jeden známy informátor vystupujúci ako Ice universe. Aj on potvrdzuje, že Galaxy Z Fold 2 bude predstavený 5. augusta a že bude na území Číny dostupný od 20. septembra.

Samsung nás teda počas Galaxy Unpacked zrejme o nič neukráti. Konkrétne sa nám má počas podujatia ukázať nový rad Galaxy Note20, skladacie smartfóny Galaxy Z Fold 2 a Galaxy Z Flip 5G, slúchadlá Galaxy Buds Live a dvojicu tabletov Galaxy Tab S7.

TIP REDAKCIE
OnePlus 10 Pro: Špecifikácia odhaľuje 120 Hz displej, 5000 mAh batériu a viac
Total
35
Zdieľaní
Total
35
Zdieľať