Ďalší únik informácií o Galaxy Note20 Ultra: Toto všetko má ponúknuť!

Spoločnosť Samsung nám už onedlho predstaví nový rad vlajkových lodí, ktorý bude obsahovať štandardný Galaxy Note20 a výkonnejší Galaxy Note20 Ultra.

Spoločnosť Samsung nám už onedlho predstaví nový rad vlajkových lodí, ktorý bude obsahovať štandardný Galaxy Note20 a výkonnejší Galaxy Note20 Ultra.

Predstavenie dvoch čerstvých noviniek sa má konať počas Galaxy Unpacked, ktoré štartuje 5. augusta. O ich výbave sme sa už čo-to dozvedeli, no po novom sme ešte múdrejší, aspoň čo sa výkonnejšieho modelu týka. K dispozícii totiž máme kompletný zoznam jeho špecifikácií, o ktorý sa s nami podelil server GSMArena.

6,9″ AMOLED displej s vysokou obnovovacou frekvenciou

Podľa nemeckého webu WinFuture má Galaxy Note20 Ultra ponúknuť obrovský 6,9-palcový Dynamic AMOLED Infinity-O displej s pomerom strán 19,3 : 9, obnovovacou frekvenciou 120 Hz a zabudovaným snímačom odtlačkov prstov. V strede vrchnej časti nájdeme kruhový výrez pre 10 Mpx selfie fotoaparát. Galaxy Note20 Ultra má byť taktiež vôbec prvý smartfón, ktorý bude chrániť Gorilla Glass 7.

Foto: samsung.ru/The Verge

108 Mpx hlavný fotoaparát

Zadná strana smartfónu má byť domovom pre trojicu fotoaparátov pozostávajúcu zo 108 Mpx hlavného senzoru, 12 Mpx širokouhlého snímača a 12 Mpx teleobjektívu. Do kompetencie zostavy spadá možnosť nahrávania 8K videí, laserové automatické zaostrovanie, 5-násobné optické priblíženie a 50-násobný Space Zoom.

TIP REDAKCIE
Microsoft vo Windows 11 opäť zmení povestnú obrazovku smrti
Zdroj: winfuture.de

Exynos 990, 12 GB RAM a 4 500 mAh batéria

Pod kapotou máme nájsť čipset Exynos 990, ktorý bude spolupracovať s 12 GB operačnej pamäte RAM. Interiér má ďalej obsahovať aj 256/512 GB UFS 3.1 rozšíriteľné úložisko a 4 500 mAh batériu s podporou rýchleho nabíjania, ktoré dokáže smartfón na úroveň 50 % nabiť v priebehu len 30 minút.

Po softvérovej stránke má Galaxy Note20 Ultra poháňať Android 10 v kombinácii s vlastným rozhraním One UI. Smartfón má taktiež disponovať podporou pre S Pen (s 9 ms odozvou) a bezdrôtové nabíjanie, 5G konektivitou, NFC, GPS, Samsung DeX, USB-C portom či certifikáciou IP68.

Cena? Pod 1 000 € to vraj nebude

Nakoľko ide o špičkovú vlajkovú loď, je zrejmé, že jej cena nebude zrovna nízka. Zdroj uvádza, že sa môže predávať za viac ako 1 000 €.

Všetko sa oficiálne dozvieme už 5. augusta, kedy začína Galaxy Unpacked.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať