Takto vyzerajú pripravované Galaxy Buds Live. Predstavené budú o necelý mesiac

Slúchadlá, ktoré majú debutovať ako Galaxy Buds Live, vyzerajú byť skutočne drobné, pričom ich tvar mnohým pripomína fazuľu (niektorým aj obličku).

Spoločnosť Samsung má počas podujatia Galaxy Unpacked okrem Galaxy Note20 či špičkového tabletu predstaviť aj nové bezdrôtové slúchadlá. Tie sa nám v až troch farebných prevedeniach ukazujú na čerstvých renderoch, a to aj s nabíjacím púzdrom, informuje server 9to5Google.

O predmetné snímky sa s nami podelil známy informátor Evan Blass, ktorý na sieti Twitter vystupuje ako @evleaks. Práve vďaka nim presne vieme, čo môžeme od nového produktu očakávať, teda aspoň po vizuálnej stránke.

Samotné slúchadlá, ktoré majú debutovať ako Galaxy Buds Live, vyzerajú byť skutočne drobné, pričom ich tvar pripomína fazuľu (niektorým aj obličku). Kľúčový reproduktor nájdeme presne v strede, tesne vedľa zhybu. Všimnúť si môžeme aj dvoch výrazných dier pre mikrofóny.

Musíme poznamenať, že slúchadlá na snímkach nie sú vybavené silikónovými klobúčikmi, čo znamená, že v uchu budú vyzerať trochu odlišne.

Jednoduché a kompaktné

Čo sa týka nabíjacieho púzdra, Samsung očividne zvolil jednoduchý a kompaktný dizajn. Po otvorení si môžeme všimnúť dvoch priehlbín, do ktorých užívateľ vloží svoje slúchadlá a nechá ich v prípade potreby nabíjať. Celý proces vkladania slúchadiel do púzdra by mali výrazne uľahčiť prítomné magnety.

V rámci farebných kombinácií zrejme budeme mať na výber z až troch možností, a to čiernej, bielej a bronzovej.

Máme sa na čo tešiť

Samsung nám všetky svoje očakávané novinky predstaví už počas podujatia Galaxy Unpacked, ktoré začína 5. augusta.