Chystá sa Galaxy S20 FE: Nástupcu Galaxy S10 Lite má poháňať nový Snapdragon 865

Samsung údajne plánuje tento rok vydať ešte jeden smartfón spadajúci do radu Galaxy S20. Má ísť o priameho nástupcu Galaxy S10 Lite, menovite Galaxy S20 FE.

Samsung údajne tento rok plánuje vydať ešte jeden smartfón spadajúci do radu Galaxy S20. Má ísť o priameho nástupcu Galaxy S10 Lite, menovite Galaxy S20 FE (Fan Edition).

Ako upozornil server Gizmochina, o smartfóne sa aktuálne vďaka užívateľovi @Boby25846908 (Twitter) nové kľúčové informácie.

Informátor deklaruje, že existencia smartfónu je už potvrdená, a teda by sa už čoskoro mal presunúť do štádia produkcie. Skvelou správou je, že Samsung zrejme uprednostní použitie čipu Snapdragon 865 namiesto Snapdragon 855 či Snapdragon 765G. Pohon teda bude nepochybne špičkový.

Ostatne má Galaxy S20 FE ponúknuť plochý sAMOLED displej s rozlíšením 1080p a obnovovacou frekvenciou 60 Hz. Posledným údajom, resp. obnovovacou frekvenciou, si však informátor nie je úplne istý.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Obrovský POZOR pred Vianocami. Toto číslo cez SMSky potichu kradne peniaze!

Čo sa týka optiky, smartfón má byť vybavený snímačom Samsung ISOCELL GN1 s rozlíšením 50 Mpx.

Informátor sa žiaľ vo svojom príspevku nezmienil o približnej predajnej cene, no uvádza, že by mohol debutovať niekedy medzi septembrom a októbrom.

Stále však ide o nepotvrdené informácie, a teda vám ich odporúčame brať s rezervou.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať