Bude to boj: Lenovo predstaví svoj nový herný smartfón v rovnaký deň ako Asus

Spoločnosť Asus nám plánuje už 22. júla predstaviť svoj nový herný smartfón, konkrétne ROG Phone 3. Zrejme však nebude sama.

V našom nedávnom článku sme vás informovali, že spoločnosť Asus nám plánuje už 22. júla predstaviť svoj nový herný smartfón, konkrétne ROG Phone 3. Nebude však sama, upozornila publikácia Android Authority.

V ten istý deň má totiž svoj čerstvý herný telefón predstaviť aj spoločnosť Lenovo, konkrétne o 13:30 nášho času. Nový produkt tak stihne predstaviť o trochu skôr ako Asus, ktorého predstavenie sa koná o 17:00 nášho času.

Vysoká obnovovacia frekvencia a špičkový čipset

Herný smartfón s označením Lenovo Legion Gaming Phone má poháňať čerstvo predstavený čipset Snapdragon 865+ od spoločnosti Qualcomm, ktorý sa bude schovávať pod špičkovým displejom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz. Interiér má ďalej obsahovať aj UFS 3.0 úložisko.

Zadnú stranu smartfónu bude obývať 64 Mpx hlavný a 16 Mpx sekundárny fotoaparát, zatiaľ čo v strede bočnej hrany svoje miesto zaujme 20 Mpx vysúvací selfie fotoaparát.

TIP REDAKCIE
Lenovo Legion Gaming Phone: 2 USB-C porty, 90 W nabíjanie a foťák v strede bočnej strany

90 W nabíjanie?

Veľkosť batérie zdroj síce neuvádza, no už dlhšie sa špekuluje o tom, že bude podporovať doslova šialené 90 W nabíjanie. Tejto téme sme sa bližšie venovali v samostatnom článku.

ROG Phone 3 je silný konkurent

Čo sa týka ROG Phone 3, herná novinka od Asus má ponúknuť 6,59-palcový AMOLED displej s FHD+ rozlíšením, 9/12/16 GB operačnej pamäte, 128/256/512 GB interného úložiska a batériu s kapacitou 5 800 mAh. Poháňať ho má ten istý čip ako očakávaný Lenovo Legion smartfón, a teda Snapdragon 865+.

Na zadnej strane budeme môcť nájsť 64 Mpx hlavný a 13 Mpx širokouhlý fotoaparát.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať