PUBG Mobile

PUBG Mobile získa veľkú aktualizáciu: Pribudne podpora pre 90 FPS a 10-bit HDR!

Na Havaji momentálne prebieha Snapdragon Tech Summit 2019, teda udalosť, počas ktorej Qualcomm predstavuje novinky.

Na Havaji momentálne prebieha Snapdragon Tech Summit 2019, teda udalosť, počas ktorej Qualcomm predstavuje novinky. Jednou z nich je napríklad nový Snapdragon 865, ktorý bude budúci rok poháňať nejednu vlajkovú loď.

Nový procesor pochopiteľne ponúka vyšší výkon, no prináša aj podporu pre 5G, 200 Mpx fotoaparáty, 144 Hz displeje a viac. Posun vo výkone a funkcionalite chcú využiť aj vývojári stojaci za úspešným herným hitom PUBG Mobile. Tí počas druhého dňa prebiehajúceho samitu oznámili, že PUBG Mobile získa podporu pre 90 FPS a skutočné 10-bit HDR.

Špeciálny režim sa odomkne tým hráčom, ktorí budú hru hrať na zariadeniach poháňaných procesorom Snapdragon 865. Či bude táto novinka dostupná aj na procesore Exynos 990 zatiaľ známe nie je.

PUBG Mobile už HDR režim síce podporuje, v porovnaní s 10-bit HDR sa však porovnať nemôže. Aktuálne HDR neprináša dosť vizuálnych zmien na to, aby sa to mnohým hráčom oplatilo. Novinka má byť výraznejšia.

Momentálne nie je jasné kedy prídu všetky tieto zmeny do PUBG Mobile. Sme však presvedčení, že sa tak stane až budúci rok. S blížiacim sa dátumom predstavenia prvých zariadení o Snapdragon 865 by to, pochopiteľne, dávalo zmysel.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať