Matka zakázala synovi hrať Fortnite. Skončila s otrasom mozgu

Pojem “závislosť” si každý vysvetľuje inak, no keď už začnú ratolesti útočiť na svojich rodičov, každý vie, že niečo nie je v poriadku.

Pojem “závislosť” si každý vysvetľuje inak, no keď už začnú ratolesti útočiť na svojich rodičov, každý vie, že niečo nie je v poriadku.

Takýmto prípadom je nanešťastie aj 14-ročný chlapec Logan Hodge z Austrálie, ktorý je obrovským fanúšikom titulu Fortinite, no aj iných hier ako Call of Duty či Minecraft. Logan z izby vychádza len v nevyhnutných prípadoch, kedy sa potrebuje najesť alebo ísť na toaletu. Chlapcova vášeň pre hru dosiahla dokonca až takej úrovne, že kvôli nej začal vynechávať školu.

Keď závislákovi zoberiete jeho drogu

To však nie je to najhoršie, čo mladý Logan spravil. Keď ho totiž raz jeho mama Britte “odstrihla” od jeho milovanej hry, udrel ju čelom priamo do tváre a spôsobil jej otras mozgu. Na miesto bola okamžite privolaná polícia, ktorá skonštatovala, že Logan je jeden z najhorších prípadov závislosti na počítačovej hre, keďže len máloktorý “bežný závislák” zájde až tak ďaleko, aby zaútočil na človeka, nie to ešte na vlastného rodiča.

TIP REDAKCIE
PayPal možno kúpi Pinterest, za sociálnu sieť môže zaplatiť miliardy dolárov

Logan je skutočným a smutným príkladom, ako ďaleko dokáže vášeň pre počítačovú hru zájsť. Dúfajme, že sa z jeho závislosti čoskoro dostane a vráti sa späť k “pôvodnému životu”, ktorý viedol ešte predtým, než objavil Fortnite.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať