Nová bezdrôtová nabíjačka od Samsungu bude schopná nabíjať dve zariadenia naraz!

Samsung podľa všetkého pracuje na novej nabíjačke, ktorá bude schopná nabíjať ako jeho telefóny, tak aj prichádzajúce Galaxy Watch. Informácie o Wireless Charger Duo unikli tesne pred konferenciou Samsung Unpacked, ktorá sa bude konať 9. augusta.

Samsung podľa všetkého pracuje na novej nabíjačke, ktorá bude schopná nabíjať telefóny a tiež prichádzajúce Galaxy Watch. Informácie o Wireless Charger Duo unikli tesne pred konferenciou Samsung Unpacked, ktorá sa bude konať 9. augusta.

Čím je ale táto nová nabíjačka výnimočná? Najviac zrejme tým, že bude schopná nabíjať dve zariadenia naraz, pričom môžeš nabíjať súčasne buď dva telefóny alebo telefón a Galaxy Watch. Zatiaľ však žiaľ nie je známe, aký výkon bude nabíjačka schopná podať, no pri pohľade na 4 000 mAh batériu nového Note 9 je bezpečné a rozumné veriť v to, že bude viac než dostačujúci.

FOTO: www.slashgear.com

Samsung zahájil protiútok

Vyzerá to tak, že vývoj novej nabíjačky prichádza v rovnaký čas, ako oznámenie giganta Apple, ktorý tvrdí, že jeho nabíjačka AirPower bude schopná súčasne nabíjať až tri zariadeniaiPhone, Apple Watch a AirPods.

TIP REDAKCIE
Koniec Battle Chests: Staršie datadisky hry World of Warcraft si môžeš zahrať už len vďaka predplatnému

Wireless Charger Duo od Samsung dokáže teda zatiaľ nabíjať “len” dve zariadenia v jeden moment, no je dosť pravdepodobné, že čoskoro aj jeho slúchadlá Icon X budú túto novú formu nabíjania podporovať. Ako sa to však celé vyvinie už ukáže len čas.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať