Apple sa chystá na rok 2019: Prídu k nám nové AirPods, bezdrôtový čip a veľa ďalšieho!

Apple zrejme opäť vylepší svoj existujúci rad špičkových slúchadiel novou verziou bezdrôtových AirPods, ktoré budú nie len schopné eliminovať okolitý šum, ale aj odolné voči vode. Dočkať by sme sa však zrejme mali aj okolo-ušného modelu.

Apple zrejme opäť vylepší svoj existujúci rad špičkových slúchadiel novou verziou bezdrôtových AirPods, ktoré budú nielen schopné eliminovať okolitý šum, ale aj odolné voči vode. Dočkať by sme sa však zrejme mali aj modelu s uchytením okolo ucha.

To však nie je všetko. Okrem vodeodolných AirPods, ktoré eliminujú okolitý hluk, má Apple zrejme vo svojej dielni aj niečo iné.

Bezdrôtový čip, AirPower a hands-free aktivácia Siri

Podľa všetkého totiž gigant pracuje na omnoho väčšom a lepšom vylepšení, ktorého cieľom je do zariadenia pridať nový bezdrôtový čip a podporu pre hands-free aktiváciu asistenta Siri. Týchto dvoch vecí by sme sa však mali dočkať už na konci tohto roku spoločne s novým puzdrom pre slúchadlá, ktorý bude podporovať prichádzajúcu technológiu bezdrôtového nabíjania – AirPower.

TIP REDAKCIE
Volkswagen láme rekordy: Jeho nový elektromobil zničil konkurenciu!

To však stále nie je koniec už teraz bohatého zoznamu noviniek. Apple totiž pracuje aj na novom modeli HomePod, ktorého by sme sa taktiež mali dočkať budúci rok. O tomto zariadení však nie sú dostupné zatiaľ žiadne detaily.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať