Bolo načase: Apple dá do balenia nového iPhone XI rýchlu nabíjačku

Kalifornské jabĺčko má vraj v pláne pribaliť do základnej výbavy nástupcu za minuloročný iPhone X adaptér s kapacitami, vďaka ktorým poskytne používateľom rýchle nabíjanie.

Kalifornské jabĺčko má vraj tento rok v pláne pribaliť do základnej výbavy nástupcu minuloročného iPhone X adaptér s kapacitami, vďaka ktorým poskytne používateľom rýchle nabíjanie. Podpora tu je už takmer rok, no treba najskôr uskutočniť dodatočnú investíciu, hoci ide o smartfón za astronomickú sumu.

S príchodom iPhone XI, čiže novej generácie, by však mal byť tento zapeklitý problém nadobro vyriešený. Ako píše TechRadar, v balení prémiového iOS smartfónu vraj konečne pribudne rýchla (18 W) nabíjačka.

Za zverejnením informácie stojí japonský web Macotakara, pričom ten cituje bližšie nešpecifikované zdroje z dodávateľského reťazca amerického výrobcu spotrebnej elektroniky. Možno jej teda viac-menej veriť.

Používatelia sa ale vraj majú pripraviť na to, že bude spočiatku nedostatok náhradných kusov. Aspoň tých priamo od jabĺčka, pretože jeho dodávatelia nedisponujú tak obrovskými výrobnými kapacitami, aby dokázali ihneď pokryť tak vysoký dopyt.

TIP REDAKCIE
YouTube končí s výrobou vlastných seriálov, zameria sa na partnerské programy

Predstavenie nových iPhonov prebehne už tradične v septembri. Deň D by mal aj tento rok priniesť tri rôzne kúsky s tromi rôznymi uhlopriečkami a odlišnou hardvérovou výbavou. Jeden ponesie názov iPhone 9 (LCD verzia), druhý iPhone XI a tretí iPhone XI Plus (OLED verzie).

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať